איך לבנות מחסום כלבים לרכב שלך?

כדי לבנות מחסום כלבים לרכב שלך, מדוד את שטח הרכב שלך לפני שתתחיל, כך שתוכל להיות בטוח שהמחסום יתאים כראוי. אם יש לך מושבים מתקפלים, תצטרך גם להחליט אם אתה רוצה את המחסום מאחורי המושבים האחוריים או המושבים הקדמיים. תלוי באיזה חלל תבחרו, מדדו אורכי רצפה עד תקרה וקיר לקיר באזור תא המטען או מאחורי המושבים הקדמיים. בעזרת המדידות הללו, קנו מוטות למתיחת קפיצים וחומר מוטות מתאים, ב PVC או בעץ, לצורך חיבור למוטות. זכור לקנות חומר חזק יותר למוטות אם הכלב שלך לועס דרך דברים וודא שהסורגים יעברו רחב מספיק כדי למנוע מהכלב שלך לדחוף את משקלו למושבים שלפניך. לקבלת עצות נוספות בנוגע להרכבת המחסום ולוודא שהוא חסון, המשך לקרוא!

כדי לבנות מחסום כלבים לרכב שלך
כדי לבנות מחסום כלבים לרכב שלך, למדוד את שטח הרכב שלך לפני שתתחיל, כך שתוכל להיות בטוח שהמחסום יתאים כראוי.

כשאתה נוסע עם הכלב שלך ברכב, שמירה על בטיחותם במושב האחורי או בתא המטען עוזרת לך להתרכז בנהיגה. אם ברשותך רכב שטח, מיניוואן, סטיישן או רכב מוצלב, תוכל לבנות בקלות מחסום שיוצב בין פינת הישיבה האחורית לחלל תא המטען בו אתה מחזיק את כלבך. עם רק כמה חומרים מחנויות כלבו וחומרי בניין, ומעט ניסור והרכבה, בקרוב יהיה לכם מחסום אמין שיעזור לכם להרחיק את הכלב שלכם במושבים הקדמיים.

חלק 1 מתוך 2: מציאת החומרים המתאימים

 1. 1
  מדוד את פנים הרכב שלך. גודל מחסום הכלב שלך יהיה תלוי באורכי הרצפה עד התקרה וקיר לקיר באזור תא המטען של הרכב שלך. אם ברכב שלך יש מושבים אחוריים מתקפלים, אתה יכול לבחור להציב את המחסום ממש מאחורי המושבים הקדמיים. במקרה זה, הפעל סרט מדידה מהרצפה ממש מאחורי המושבים הקדמיים עד לתקרה. אחרת, פשוט מדוד את גובה הרצפה עד התקרה של אזור תא המטען שמאחורי המושבים האחוריים. לבסוף, בצע את המדידה הארוכה ביותר בין החלונות הצדדיים באזור תא המטען, ואז רשום אורכים אלה.
  • אם יש לך מכונית סדאן או רכב אחר ללא מקום תא מטען פתוח מאחורי המושבים האחוריים, ולא אכפת לך להחזיק את הכלב שלך במושב האחורי, אתה יכול למקם את המחסום ממש מאחורי המושבים הקדמיים.
 2. 2
  קנו מוטות מתיחת קפיצים. אלה משמשים לתליית וילונות בחלונות, או לתמיכה בווילונות מקלחת. פעולת הקפיץ שלהם מאפשרת להתאים אותם בין שני משטחים ללא ברגים או דבקים. יהיה עליכם למצוא מוטות שיכולים להידחס לקצת יותר מאורך תא המטען שמדדתם מהרצפה עד התקרה. הביאו מדידה זו למחלקה או לחנות לחומרי בניין, ובקשו מעובד שיעזור לכם למצוא את הגודל המתאים.
  • לדוגמא, אם אורך הרצפה עד התקרה הוא 3 מטר, 15 ס"מ (1,067 מטר), קנו מוטות שנדחסים לפחות ל -3 מטר, 14 ס"מ (1,054 מטר).
  • את המוטות הללו תוכלו למצוא בחנויות כלבו גדולות או בחנויות לחומרי בניין.
  • בחר מוטות שעל קצותיהם יש פקקי גומי מחודדים. אלה יעזרו לאבטח את המחסום במקום מפני משטחי הרצפה והתקרה.
 3. 3
  בחר חומר מוטות. עבור הסורגים האופקיים, חפשו חנות צינורות PVC או מוטות עץ בגודל 1,90 ס"מ (לפחות 1,9 ס"מ). כל אחד מהם יהיה חזק מספיק כדי למנוע מהכלב לעבור. PVC יהיה קל יותר, אך גם לכלב קל יותר ללעוס דרכו.
  אתה יכול לבחור להציב את המחסום ממש מאחורי המושבים הקדמיים
  אם ברכב שלך יש מושבים אחוריים מתקפלים, אתה יכול לבחור להציב את המחסום ממש מאחורי המושבים הקדמיים.
 4. 4
  חשב את אורך הצלעות הכולל. אלה יצטרכו להיות רחבים לפחות כמו מדידות הקיר לקיר של אזור הגזע שלך. חישב את אורך המוט הכולל שיירכש בהתאם לגודל הכלב שלך: אם כלבך שוקל יותר מ -11 ק"ג (11,3 ק"ג), הכפל את אורך הקיר לקיר בארבע לארבעה מוטות צולבים. אם הכלב שוקל פחות מ -11 ק"ג, הכפל בחמישה לחמישה מוטות. לסיום, הכפל את הנתון הזה ב -0,8, ורשום את התוצאה.
  • לדוגמא, אם המדידה הארוכה ביותר שלך מקיר לקיר היא 1,22 מטר (ארבעה רגל), עבור כלב 18 ק"ג (18,1 קילוגרם), הכפלה בארבעה מעניקה 16 מטר (4,9 מטר). ואז הכפלת הנתון הזה ב -0,8 נותנת 12 מטר, 18 סנטימטרים (3,92 מטר).
 5. 5
  קנו פחות חומר לרכבים מסוימים. בחלק מהמיניוואנים ורכבי השטח / SAC ללא מושבים אחוריים מתקפלים, לא יהיה פער שייחסם בין המושבים האחוריים. או אולי תעדיף לא למוטט את המושבים האחוריים. במקרים אלה, השג מספיק חומר בכדי לכסות את הפער בין החלק העליון של המושב האחורי והתקרה - שלוש סורגים אמורים להספיק, לכן הכפל את האורך הארוך ביותר מקיר לקיר בפער מעל המושבים האחוריים ב -3 ואז התוצאה על ידי 0,8.

חלק 2 מתוך 2: שינוי גודל והרכבת המחסום

 1. 1
  מדוד את הקורות. הסורגים הצולבים שלך ישתנו באורך בהתאם לפער שהם יכסו. אם אתה משתמש בארבעה מוטות, השניים התחתונים צריכים להיות ארוכים מספיק בכדי לכסות את הפער בין מושבי החזיתות ממש מעל הקונסולה המרכזית. מדוד אותם ב -0,4 ממדידות הקיר אל הקיר שלך, או מספיק זמן כדי להרחיב פער זה. מדוד את שני הסורגים העליונים באורך של 0,8 מקיר לקיר, או ארוך מספיק כדי לכסות את הפערים בין משענות הראש של המושב הקדמי לחלונות הצד.
  • אם תשתמשו בחמישה פסים, מדדו את השניים התחתונים באורך 0,4 בין הקיר לקיר, האמצעי ב -0,6 והשניים העליונים ב -0,8. שוב, ודא שאלו יהיו ארוכים מספיק בכדי לכסות את הפערים.
  • אם אתה חותך רק שלושה מוטות למחסום מאחורי המושב האחורי ביותר ללא מרווח בין המושבים, מדוד את המוט העליון ב -70 באורך הקיר לקיר הארוך ביותר, המוט האמצעי הוא 0,8 והסרגל התחתון הוא 90 ודא שכל הפערים יכוסו על ידי אורכים אלה.
 2. 2
  חותכים את הקורות. בעזרת מסור שולחן או מסור יד, חותכים את ארבעת או החמישה מוטות לאורכם השונים. השתמש בנייר זכוכית בינוני כדי לשייף את הקצוות המרופדים החדים של צינור ה- PVC או מוטות העץ.
  גודלו של מחסום הכלב שלך יהיה תלוי באורכי הרצפה עד התקרה וקיר לקיר באזור תא המטען של הרכב שלך
  גודלו של מחסום הכלב שלך יהיה תלוי באורכי הרצפה עד התקרה וקיר לקיר באזור תא המטען של הרכב שלך.
 3. 3
  מקם את המוטות האנכיים. הנח את שני מוטות מתיחת הקפיץ בצורה אנכית, אחד בדיוק מאחורי כל המושב הקדמי, או מאחורי המושבים האחוריים. בדרך כלל המרחק שלהם מכל קיר צריך להיות בערך 0,2 ממדידת הקיר לקיר. וודאו שהם אנכיים לחלוטין, אינם נוטים לצד זה או אחר.
 4. 4
  סמן נקודות התקשרות. בזה אחר זה מקם את ארבעת או חמש הקורות שלך בצורה אופקית ובמרווח שווה זה מזה, החל משני המוטות הקצרים בגובה שלושה אינץ '(7,62 ס"מ) מהקונסולה המרכזית. בסרגל העליון יכול לנוח ארבעה אינץ '(10,16 ס"מ) מתחת לתקרה. בעזרת סמן לבד דק, ציינו את נקודות ההצמדה על ידי הצבת סימן x על גבי מוטות ה- PVC האופקיים או עץ בהם הם מצטלבים עם המוטות האנכיים. לאחר מכן, תוך שמירת המוטות האופקיים במקום, הניחו סימנים אופקיים על המוטות האנכיים מעל ומתחת למקום בו הם מצטלבים עם המוטים האופקיים.
 5. 5
  הרכיבו את המחסום. בעזרת חוט שירות 20 מד (0 ס"מ / 0,018 ס"מ), נקשר את הקורות על הסורגים האנכיים בנקודות הצומת המסומנות שלהם. הפעל את החוט בתבנית בצורת x באלכסון סביב הצומת, ושנה את כיוון המתפתל שלך כל שני מעברים. עוטפים את החוט היטב עד ששני הסורגים מאובטחים היטב. בדוק שהסורגים נשארים בניצב זה לזה לאורך כל הפיתול.
  • אם אתה מעדיף להסתיר את החוט, מכסה אותו בקלטת חשמל בצבע התואם ביותר לצבע הסורגים.
  תוכל לבנות בקלות מחסום שיוצב בין אזור הישיבה האחורי לחלל תא המטען בו אתה מחזיק את כלבך
  אם ברשותך רכב שטח, מיניוואן, סטיישן או רכב מוצלב, תוכל לבנות בקלות מחסום שיוצב בין אזור הישיבה האחורי לחלל תא המטען בו אתה מחזיק את כלבך.
 6. 6
  שים את המחסום במקום. וודא שהסורגים מחוברים היטב בנקודות הצומת. מקם את המחסום ישירות מאחורי המושבים הקדמיים או האחוריים, וחלק את אזור הישיבה האחורי ותא המטען. השתמש בתכונת מתיחת הקפיץ של המוטות האנכיים, דחיס אותם מספיק כדי לאפשר להחליק את המחסום למקומו ולאבטח אותו.

טיפים

 • השאירו מרווח מספיק בין הסורגים האופקיים כדי שתוכלו לראות דרך המראה האחורית.
 • אתה יכול להשתמש בעצות רגליים לכיסא גומי בכדי לתת למוטות מתיחת האביב / אחיזה.

דברים שתזדקק להם

 • מוטות וילון מתח-קפיץ
 • צינור PVC או מוטות עץ
 • סרט מדידה
 • מסור יד או שולחן לחיתוך המוטות האופקיים לאורך
 • חוט שירות 20 מד
 • קלטת חשמל (אופציונלי)
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail