איך מדליקים פנס דלק נוזלי?

אם העששית מיועדת לשימוש עם דלק נוזלי של קולמן
אם העששית מיועדת לשימוש עם דלק נוזלי של קולמן, זהו הסוג היחיד שיש להשתמש בו.

תאורה ושימוש בטוח בפנס דלק נוזלי.

צעדים

 1. 1
  וודא שהפנס קריר לפני הסרת מכסה הדלק. המיכל (המזרקה) עשוי להיות בלחץ כל כך פתוח לאט.
 2. 2
  במידת הצורך, הוסף דלק באמצעות משפך קטן. משפך שיש בו פילטר יבטיח את ניקיון הדלק. אם העששית מסוגלת להשתמש בבנזין נטול עופרת, ניתן להשתמש בה. אם העששית מיועדת לשימוש עם דלק נוזלי של קולמן, זהו הסוג היחיד שיש להשתמש בו. דלק קולמן עדיף בשל שריפת המנקה בהשוואה לבנזין נטול עופרת.
 3. 3
  בדוק את המעטפות. אם העששית לא מותקנת מעטפות או שבזקנים יש חור, יהיה עליהם להתקין או להחליף אותם. קשרו את המעטפת / ים על צינור המבער וחתכו את החוט העודף. ההוראות צריכות להיות על האריזה. עם גפרור או מצית, החזיקו מעט מתחת למעטה והוא יישרף. אפשר למעטה להישרף עד שהוא הופך לאפר לבן. ברגע שהוא יהפוך לאפר לבן, הוא יהיה שברירי ולכן אם הוא ייגע או יתנגש, הוא יישבר. לעולם אל תשתמש במעטפת שיש בה חור. זה יאפשר סילון של גז חם לצאת מהחור ויכול לשרוף את כדור הזכוכית. התקן מחדש את כדור הזכוכית והרכיב מחדש את העששית.
 4. 4
  מצא את ידית המשאבה וסובב אותה שמאלה סיבוב או שניים. מה שאתה עושה הוא לפתוח את שסתום הסימון כדי שאוויר יוכל לזרום דרכו. עם האגודל מעל החור בידית המשאבה, תנו לו 30-40 פעימות מלא. זה יביא לחץ אוויר בתוך המיכל (מזרקה). לאחר השלמת השאיבה, סובב את השסתום ימינה עד שייסגר עד הסוף.
  תאורה ושימוש בטוח בפנס דלק נוזלי
  תאורה ושימוש בטוח בפנס דלק נוזלי.
 5. 5
  בדוק אם יש את ידית הניקוי וסובב אותה '. העששית, אם היא מבוגרת יותר, צריכה להיות איזה מנוף קטן שנדבק מאחור או מצד המסגרת. זה יכול להידמות לחוט פליז קטן או מכופף או מכופף לולאה קטנה. סובב את המנוף הזה במעגל, בכל כיוון, לכמה סיבובים. זה מנקה את קצה הגנרטור מאיפה תערובת הדלק / האוויר תצא. אם מדובר בפנס חדש יותר, סובב את גלגל השסתום הראשי פתוח וסגור לחלוטין מספר פעמים, זה גם מסיר את קצה הגנרטור.
 6. 6
  פתח מעט את שסתום הדלק הראשי עד שתשמע צליל גרגור. זהו תערובת הדלק / האוויר שמשתחררת מקצה הגנרטור למעטה. אם אתה רק שומע אוויר, ייתכן שיש לך בעיה בצינור אוויר בדלק.
 7. 7
  התכונן עם הגפרור או המצית שלך ופתח את שסתום הדלק הראשי תוך כדי הנחת הלהבה בתוך העששית ממש מתחת למעטה. זה אמור להדליק באש. להבות עשויות להיראות בתוך העולם ועלולות לעלות למכסה המנוע. זה נורמלי. ברגע שהמעטפת מייצרת מספיק חום, הגנרטור, צינור הפליז הקטן שמאחורי או ליד המעטפת, יחמם עד לנקודה שבה הדלק הופך לגז. ברגע שזה יקרה, הלהבות ישככו ויופיע זוהר בוהק. פתח את שסתום הדלק הראשי לחלוטין.
 8. 8
  לאחר מספר שעות של שימוש אם הפנס מתחיל להתעמעם, סובב את ידית הניקוי שוב מספר פעמים כדי לפנות את קצה הגנרטור ו / או להוסיף לחץ אוויר נוסף באמצעות המשאבה. הפנס צריך להישאר בהיר מספר שעות עם קצה ברור ולחץ האוויר הראשוני שהופעל. אם העששית מתעמעמת לאחר זמן קצר, כחצי שעה לערך, יתכן שהוא נוזל לחץ.
 9. 9
  סגור את שסתום הדלק באופן מלא כדי לכבות את העששית. העששית עשויה להישרף עד כדקה בערך בזמן שנשרף הדלק שנותר.
  העששית עשויה להישרף עד כדקה בערך בזמן שנשרף הדלק שנותר
  העששית עשויה להישרף עד כדקה בערך בזמן שנשרף הדלק שנותר.
 10. 10
  וודא שהפנס קריר לחלוטין לפני שמניח במיכל כלשהו או פותח את המכסה על המזרקה.

טיפים

 • ניתן להשתמש בפנסים ובכיריים המופעלים על ידי נוזלים בהרבה יותר זול מאשר סוגי הפרופאן.
 • ניתן לבנות מחדש את הפנסים והתנורים הישנים של קולמן ויכולים להחזיק מעמד 50 שנה ומעלה. ישנם משאבים מקוונים רבים לחלקים ואספנים עם ניסיון רב.

אזהרות

  • השתמש רק בדלק המומלץ, רצוי בדלק לא ישן מדי.
 • לעולם אל תשתמש במעטפת פגומה או שיש בה חור.
 • לעולם אל תפתח את מכסה הדלק בזמן שהפנס חם.
 • וודא שהפנס קריר לפני שמניחים אותו למיכל כלשהו.
 • לעולם אל תשתמש בתוך הבית. העששית דוחה הרבה גז CO שהוא קטלני.

תגובות (3)

 • tom12
  עברו שנים רבות מאז השתמשתי בפנס קולמן מסוג נוזלי. רציתי לוודא שאני עדיין יודע איך. תודה.
 • pberge
  לא היה לי מושג לגבי תיבול המעטפות תחילה ואז לתת להם להלבין לפני שהם זוהרים. עוזר מאוד. תודה.
 • alexsmith
  תודה. עברתי כל כך הרבה זמן מאז שחניתי, שכחתי איך להשתמש בדבר הישן. פשוט אוהבים את הריח, את הצליל, את האור הפועם מהמעילים. פרופאן סטרילי מדי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail