איך לשכור מכונת כביסה ומייבש?

שקול להשיג שילוב של מכונת כביסה ומייבש All-in-One
אם אתה מנסה לשכור מכשירי חשמל עבור שטח קטן מאוד, שקול להשיג שילוב של מכונת כביסה ומייבש All-in-One.

מכונות כביסה ומייבשים יכולות להיות יקרות לקנייה ולוקח זמן רב לתחזוקה. השכרת מכונות עבור הדיירים בבניין המגורים שלכם או לשימושכם בבית יכולה להוות פיתרון טוב לאנשים המחפשים אפשרויות כביסה בטרחה נמוכה יותר. דאגו למצוא חברה אמינה המספקת את השירותים הנחוצים לכם. אם תנקוט בצעדים כדי להבין את כל מה שנכלל בחוזה השכירות שלך, מכשירי ליסינג יכולים לספק מקור הכנסה נוסף עבור נכס ההשכרה שלך או פיתרון זמני לצרכי הכביסה האישיים שלך.

שיטה 1 מתוך 2: השכרת מכשירי חשמל לקהילת דירות

 1. 1
  הקימו אזור כביסה. הכן מקום במרתף, מרפסת גג או מקום אחר שלכל הדיירים יש גישה.
  • בדוק שבאזור הכביסה יש חיבורים מתאימים הנחוצים להתקנת המכשירים. מכונות כביסה זקוקות בדרך כלל לקווי אינסטלציה ספציפיים, ומייבשים זקוקים למעגל 240 וולט (לדגמים חשמליים) או לקו גז ייעודי (למייבשי גז) וכן לפתחי אוורור החוצה.
  • וודאו שחדר הכביסה מואר וגלוי כך שהתושבים ירגישו בטוחים שם. אם אפשר, שים אותו ליד מעלית כדי שהתושבים לא יצטרכו לגרור סלי כביסה במעלה ומטה במדרגות.
  • אם אין חללים משותפים בבניין שלך גדולים מספיק לחדר כביסה, יכול להיות שיהיה לך ארון קטן בכל קומה המכיל את מכונת הכביסה והמייבש. לחלופין, תוכלו לשכור מכונות להתקנה בכל יחידה בבניין.
 2. 2
  בחר חברת השכרה המספקת את כל השירותים שאתה זקוק להם. בנוסף להשכרת מכונות, מספר ספקים יכולים לספק מגוון רחב של שירותי חדרי כביסה.
  • אם אתה נוטה להיות אדם מסוג "עשה זאת בעצמך", ונוח לך עם תיקונים בסיסיים של מכשירים, אז אתה יכול כנראה לחסוך כסף על ידי אחזקת המכונות בעצמך.
  • אם אתה מעדיף להיות יותר ידיים, מצא חברה שתחזק את מכונות הכביסה והמייבשים ותאסוף מטבעות מהמכונות. חברות מסוימות אפילו יצבעו את חדר הכביסה שלך ויציבו שולחנות כביסה. שירותים נוספים אלה דורשים בדרך כלל נתח גדול יותר מרווחי חדר הכביסה.
  • וודא שאתה מבין את הסכם השכירות שלך. ספק הכביסה צריך לכלול אתכם ואת רכושכם בביטוח שלהם, והחוזה אמור לפרט בבירור מי אחראי לנזק למכונות, כמו גם לכל נזק שקשור למכשירים ברכוש שלכם.
 3. 3
  מצא מישהו שיכול להתקין את המכשירים כראוי. לעתים קרובות החברה שתשכרו ממנה תציע שירותי התקנה. לחלופין, בדוק את דפי הצהוב המקומיים שלך או חפש בגוגל כדי למצוא קבלן מקומי שיש לו ידע בנוגע לצנרת ולחיווט החשמלי המתאים לצורך חיבור מכונת הכביסה והמייבש.
  • אל תנסה להתקין את המכונות בעצמך אלא אם כן יש לך את המומחיות המתאימה. המשכירים אחראים לשמירה על בטיחות השטחים המשותפים בבניינים שלהם, כך שאם תתחבר מכונת כביסה בצורה לא נכונה ומישהו נפצע כתוצאה מכך, אתה עלול להישא באחריות.
  הקדישו חלק מכספי השכירות שאתם לוקחים כדי לשלם עבור דמי השכרת מכונת הכביסה והמייבש
  הקדישו חלק מכספי השכירות שאתם לוקחים כדי לשלם עבור דמי השכרת מכונת הכביסה והמייבש, כמו גם כל עלויות תיקון או החלפה אפשריות.
 4. 4
  מציעים שימוש במכשירי החשמל במחיר הוגן. סביר להניח כי הדיירים לא יצפו למכשירים מתקדמים אלא אם כן יחידת הדירות היא יקרה. עם זאת, אם המכונות שאתה מספק הן דגמים נמוכים יותר.
  • אם מכונת הכביסה והמייבש המושכרים נמצאים ביחידה, או אם הדיירים צפויים לשלם את חשבון המים, אין לך מכונה המופעלת באמצעות מטבעות. מכונות מסוג זה אופייניות יותר בחדר כביסה משותף בבניין רב יחידות.
 5. 5
  כלול את עלות המכשירים בתקציב שלך. הקדישו חלק מכספי השכירות שאתם לוקחים כדי לשלם עבור דמי השכרת מכונת הכביסה והמייבש, כמו גם כל עלויות תיקון או החלפה אפשריות.
  • אם המכונות מופעלות באמצעות מטבעות, יתכן שתוכל להביא מספיק כסף כדי לשלם עבור אחזקתן וליצור הכנסות נוספות עבור הנכס שלך.
  • אם מכונת הכביסה והמייבש נמצאת ביחידת הדייר, ואתם רוצים שהם יהיו אחראיים לתיקונים, וודאו כי זה כתוב בצורה ברורה בחוזה השכירות.
 6. 6
  בדוק את מכונת הכביסה והמייבש באופן קבוע אם נזק. נזקי מים הם בעיה יקרה מאוד בה רבים בעלי הדירות מתמודדים. סביר להניח כי הדיירים ידברו אם מכונת הכביסה מקולקלת לחלוטין, אך ייתכן שלא יידעו אותך אם היא דולפת בזמן שהיא פועלת. ללכת דרך האזור באופן קבוע כדי לחפש בעיות פוטנציאליות.
  • שימו לב וצילמו תמונות של שריטות, שקעים או נזקים אחרים, ושמרו אותם לרשומותיכם.
  • אם מכונת הכביסה והמייבש נמצאים ביחידה, שקול להוסיף תניה לחוזה השכירות שאתה או מישהו מהחברה שלך יעצור בכל 6 חודשים כדי לבדוק אותם. דאג להודיע לדיירים שלך לפני הכניסה כנדרש בחוקים המקומיים.
 7. 7
  צור רשימת מלאי של מכשירים למעקב אחר תחזוקה. אספו את כל הפרטים של השכרה ותחזוקה של כל מכונת כביסה ומייבש יחד במסמך אחד. שמור מידע מהסכם השכירות המקורי, כמו גם כל מידע הקשור לתיקונים או לבדיקות.
  • שימוש באתר או באפליקציה בחינם כגון Evernote או Google Drive יכול להיות שימושי לאיסוף מידע זה. אתה יכול לשמור את כל הקבצים והרשימות הקשורים למכונת הכביסה והמייבש שלך במקום אחד. ניתן גם לצלם את מדבקת היצרן, שאמורה להכיל את הדגם והמספר הסידורי.
  • צילום של מספר מכשירים עם חותמת זמן מרובה מועיל גם למקרה שמישהו ישבור אותם. תוכל להעריך ביתר קלות נזקים חדשים, וייתכן שתוכל להשתמש בתמונות בבית המשפט במקרה שדייר ישבור או יגנוב מכונה.

שיטה 2 מתוך 2: חכירת מכונת כביסה ומייבש לבית שלך

 1. 1
  דעו כי השכרה לבעלות היא יקרה יותר מקנייה מוחלטת. כששוכרים מכשיר, ייתכן שתשלמו מחיר חודשי או שבועי זול יחסית כל עוד אתם משתמשים בו. אך תשלומים אלה נמתחים לעיתים קרובות על פני מספר חודשים או שנים, ויכולים לעלות לך פי כמה ממה שאחרת היית משלם בעת קנייה מוחלטת.
  • בדוק את חוזה השכירות שלך כדי לדעת אילו עמלות נוספות אתה עשוי לגבות. לדוגמא, ייתכן שיהיה לך דמי משלוח והתקנה, דמי שיש לשלם אם מכונת הכביסה או המייבש מוחזרים פגומים, או דמי תשלום מאוחר אם אתה עומד מאחור בחשבון.
  • היתרונות של שכירות עשויים להיות שווים את העלות הנוספת. זה יכול להיות כדאי אם אתה זקוק רק למכונת כביסה ומייבש באופן זמני בזמן שאתה ממתין למכונות אחרות לתיקון, או שאתה רוצה לנסות דגם לפני שאתה קונה אותו.
  • חנויות מכשירי חשמל רבים להשכרה לבעלות מאפשרות לכם לשכור מכונת כביסה ומייבש מבלי לעבור בדיקת אשראי, כך שאם יש לכם אשראי ירוד וקנייה של מכונת כביסה ומייבש בתכנית תשלומים אינה אפשרות, השכרה עשויה להיות אפשרות טובה יותר..
  אם לכולם בדרך כלל יש מכונת כביסה ומייבש
  אם לכולם בדרך כלל יש מכונת כביסה ומייבש, למשל, כנראה שתמשוך פחות דיירים אם תציע רק חדר כביסה קהילתי.
 2. 2
  בחר מכונת כביסה שמתאימה למרחב ולסגנון החיים שלך. מדדו את החלל שלכם, ומצאו דגם שיתאים בצורה מאובטחת. אם אינכם מכניסים את מכונת הכביסה למרתף, וודאו שהרצפה מחוזקת כדי להחזיק את משקל מכונת הכביסה.
  • אם ברצונכם לחסוך במים ובחשמל, השקיעו במכונת העמסה קדמית עם דירוג Energy Star, שתעזור לכם לחסוך.
  • אם יש לך משפחה גדולה יותר או עובר הרבה כביסה, מצא מכונה עם קיבולת אמבטיה גדולה כדי שתוכל לעשות עומסים גדולים יותר.
  • מכונות בעלות עומס עליון הן לרוב הזולות ביותר, אך הן חזקות יותר ומשתמשות באנרגיה רבה יותר.
  • אם חסר לכם שטח, שקול לקנות מכונת כביסה ומייבש שנערמים זה על גבי זה. דאג להתקין אותם כראוי ולסוד את המכשירים עם ערכת ערימה, כך שהמכשיר העליון לא ייפול כשהמכונות נמצאים בשימוש.
 3. 3
  מצא מייבש חשמלי. אם אתם שוכרים מייבש בלבד באופן זמני, סביר להניח שתרצו לבחור דגם חשמלי על פני גז, מכיוון שאלה פשוטים יותר להתקנה ותחזוקה. מייבשים המופעלים על ידי גז נוטים לעלות יותר ודורשים קו דלק ייעודי.
  • אם בדרך כלל אתה עושה עומסי כביסה מרובים המורכבים מסוגי לבוש שונים, שקול לקבל מייבש עם מספר מחזורי התמחות שונים לבחירה.
  • כדי לחסוך באנרגיה ובזמן, מצא מייבש עם חיישן לחות. תכונה זו מסייעת למייבש לזהות מתי הבגדים שלך יבשים ותפסיק את המחזור, תוך חיסכון בחשמל ומניעת ייבוש יתר של הבגדים.
  • מצא מייבש בעל קיבולת גדולה מעט יותר ממכונת הכביסה שלך, מכיוון שהבגדים מתרחבים ככל שהם מתייבשים ויתפסו יותר מקום.
 4. 4
  קבע משלוח של מכונת הכביסה והמייבש שלך. הסר פריטים מיותרים, כגון מכונת הכביסה והמייבש הישנים, מאזור הכביסה לפני זמן המסירה. כמו כן, תרצה לוודא כי מכונת הכביסה והמייבש יתאימו דרך פתחי דלתות וחדרי מדרגות - מדוד את המעברים בביתך מבעוד מועד בעזרת סרט מדידה, והתאם אותם למידות המסופקות של מכשירי החשמל שלך.
 5. 5
  שלם עבור מכונת הכביסה והמייבש שלך מדי שבוע או חודשי. שלם את החשבונות שלך בזמן, אחרת ייתכן שתחויב בתשלום מאוחר או שתמלא את המכשירים שלך מחדש. במהלך תקופת ההשכרה, רוב התיקונים צריכים להיות מכוסים על ידי החברה ממנה אתה שוכר, אך בדוק את החוזה שלך כדי לוודא.

טיפים

 • אם אתה שוקל אפשרויות השכרה לבניין הדירות שלך, עיין במערכי הכביסה של יחידות שכירות דומות באזור שלך. אם לכולם יש בדרך כלל מכונת כביסה ומייבש, למשל, כנראה שתמשוך פחות דיירים אם תציע רק חדר כביסה קהילתי.
  שקול להזמין מנהל נכס והוסף תחזוקה של חדר כביסה לרשימת האחריות שלהם
  אם אתה מתכנן לשמור על מכונת הכביסה והמייבש בעצמך, שקול להזמין מנהל נכס והוסף תחזוקה של חדר כביסה לרשימת האחריות שלהם.
 • אם אתה מתכנן לשמור על מכונת הכביסה והמייבש בעצמך, שקול להזמין מנהל נכס והוסף תחזוקה של חדר כביסה לרשימת האחריות שלהם.
 • פרסם את מכונת הכביסה והמייבש שלך בעת רישום הנכס. בחלק מיחידות ההשכרה לא יהיו מכשירים אלה זמינים, אז אם תבחרו להציע אותם וודאו ששוכרים פוטנציאליים מודעים לכך! שקול לצלם את מכונת הכביסה והמייבש כדי שהדיירים יידעו מה הם מקבלים.
 • אם אתה מנסה לשכור מכשירי חשמל עבור שטח קטן מאוד, שקול להשיג שילוב של מכונת כביסה ומייבש All-in-One. אלה בדרך כלל בגודל של מדיח כלים, והם עשויים להתאים למטבח קטן או לחדר ארונות.

אזהרות

 • אם מכונת הכביסה והמייבש המושכרים שלך נפגעים או נשרטים כשאתה מקבל אותם, יידע את חברת ההשכרה שלך מייד כדי שלא תצטרך לשלם עבור כל נזק שהיה קיים מאוחר יותר כאשר תחזיר אותם.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail