כיצד לטפל ברהיטי עור?

כדי לטפל ברהיטי עור יש למרוח מרכך עור פעם או פעמיים בשנה בכדי למנוע מהעור להתייבש ולהיסדק. כדאי גם לנסות להרחיק את רהיטי העור ממקורות חום ישירים או אוויר קר, כמו אח או פתח אוורור, מכיוון שהוא עלול לייבש אותו. כדי לנקות את רהיטי העור שלך, נגב אותם באופן קבוע עם מטלית מיקרופייבר יבשה. כדאי גם לשאוב את הסדקים ברהיטים כדי להיפטר מכל לכלוך ופסולת. לקבלת עצות נוספות ממחברנו לעוזרת, כמו לתקן רהיטי עור פגומים, גלול מטה!

כדי לטפל ברהיטי עור יש למרוח מרכך עור פעם או פעמיים בשנה בכדי למנוע מהעור להתייבש ולהיסדק
כדי לטפל ברהיטי עור יש למרוח מרכך עור פעם או פעמיים בשנה בכדי למנוע מהעור להתייבש ולהיסדק.

ריהוט עור מהווה תוספת יפה לעיצובי חדרים רבים, אך נדרש טיפול קצת יותר אוהב מאשר רהיטי בד. אתה רוצה לאבק אותו באופן קבוע, לשאוב את הסדקים ולנקות נזילות מיד. בדוק את התווית של היצרן לקבלת הוראות ספציפיות ואל תשתמש בכימיקלים או חומרי ניקוי שאינם מיועדים לעור. מקם את הרהיטים הרחק ממזגנים, ממקורות חום ומאור שמש ישיר ממושך. השתמשו במרכך עור באופן קבוע בכדי לשמור עליו בתולי, ואם עליכם לאחסן אותו, יש לנקוט באמצעי זהירות כולל לא לעטוף רהיטי עור בפלסטיק.

שיטה 1 מתוך 3: ניקוי רהיטי עור

 1. 1
  נגבו רהיטי עור באופן קבוע עם מטלית נקייה ויבשה. השתמש במטלית מיקרופייבר. שלבו את ניגוב הרהיטים בשגרת הניקיון הביתית השבועית שלכם. שמירה על אבק מהצטברות היא אמצעי הניקוי המונע הטוב ביותר.
  • לקבלת אבק עיקש יותר, יש להרטיב את המטלית במים מזוקקים. וודא שהמטלית לא רטובה. לעולם אל תיתן למים לספוג עור.
  • הקפד תמיד להשתמש במטלית רכה ולעולם אל תשתמש במברשת שוחקת או במקרצף מכיוון שהדבר עלול לגרד ולפגוע בעור.
 2. 2
  אבק את סדקי הרהיטים. כל הרהיטים בונים מעט לכלוך ופסולת, כך שעור אינו יוצא מן הכלל. השתמש במצורף הצינור של הוואקום בעזרת מברשת רכה עם זיפים. הפעל את המברשת בעדינות על פני כל המשטח. שואב אבק בין כל הכריות ומתחת.
  • אם אתה יכול להסיר את הכריות, עשה זאת כדי להפוך את האבק ליעיל יותר. אם אינך יכול להסיר אותם, היכנס לסדקים ככל האפשר. אתה יכול גם להשתמש בקובץ מצומצם זוויתי כדי להעמיק ברהיטים.
  נגבו רהיטי עור באופן קבוע עם מטלית נקייה ויבשה
  נגבו רהיטי עור באופן קבוע עם מטלית נקייה ויבשה.
 3. 3
  נקו את הנזילות מיד עם מטלית יבשה. כאשר כל דבר נשפך על ריפודי העור, יש למחוק אותו בהקדם האפשרי. השתמש במטלית יבשה או בספוג כדי לספוג כמה שיותר מהנוזל שנשפך, והשתמש רק במטלית לחה במידת הצורך. השתמש בכמה שפחות מים כדי לנקות את הדליפה, ונגב את השטח אחר כך יבש.
  • ניגוב בדליפה רק יפיץ אותו הלאה, לכן הקפד למחוק אותו. קח את המטלית היבשה והניח אותה על גבי הכתם והשאיר אותה שם למשך חמש שניות בערך בזמן שהיא סופגת את הדליפה.
  • עבור נזילות שאינן מים, ייתכן שיהיה עליך להשתמש במעטפת סבון עדינה עם מים חמים. אם הכתם מספיק גרוע, עדיף להתייעץ עם איש מקצוע כדי שלא להחמיר אותו.
  • הדבר החשוב ביותר הוא לנקות את הנשפך במהירות כדי שלא יהיה לו זמן להיספג בעור.
 4. 4
  השתמש בחומרי ניקוי המיועדים לעור. חומרי ניקוי, ממיסים, תרסיסי ניקוי לכל מטרה, אמוניה, אקונומיקה וליטוש רהיטים - כולם עלולים להזיק לריהוט עור. אין למרוח מוצרים אלה בניסיון לנקות את הרהיטים או להסיר כתמים. שמור על מנקה ספציפי לעור בהישג יד לניקוי ומצבי חירום מדי פעם.
  • אתה עלול להרגיש שרכישת מנקה מבעוד מועד אינה שימוש טוב בכסף שלך, אך אם אתה אכן זקוק לו, תעריך את היותך בהישג יד במקום שתצטרך לצאת לקנות אותו. ניקוי בלגן במהירות יכול להציל את העור שלך.
  • שים לב שניקוי וניקוי ריחות אינם בהכרח אותו הדבר. במקרה של ריח עשן ברהיטים, למשל, תוכלו לדלג על המנקה ולהניח שקית מלאה באדמת קפה בקרבת מקום כדי להסיר את הריח.
 5. 5
  קרא את תווית היצרן או הוראות טיפול שסופקו. הנחיות לטיפול כללי שימושיות, אך תמיד טוב לקרוא כל מידע המסופק על ידי היצרן או המפיץ על הצעות טיפול ספציפיות ליצירה שלך. בחלק מרהיטי העור עשויים להיות הוראות טיפול ספציפיות המבוססות על איכויות שיש לו.
  • יצרנים מסוימים עשויים לספק או למכור מוצר שמיועד לשימוש על הרהיטים שלהם. אם זה המקרה, קנו אותו מכיוון שהוא מיוצר במיוחד עבור הרהיטים שלכם.
  • זה יכול להיות מועיל במיוחד כדי לקבוע אם העור טופל בצורה ספציפית כלשהי שתושפע מניקוי שגוי.
מומלץ להשתמש במנקה עור או מרכך עור שנקנה בחנות לצורך בטיחות העור שלך
מומלץ להשתמש במנקה עור או מרכך עור שנקנה בחנות לצורך בטיחות העור שלך.

שיטה 2 מתוך 3: יצירת עור אחרון

 1. 1
  הצב רהיטי עור במקומות החדר הנכונים. מכיוון שעור עשוי עור של בעלי חיים, חשוב לטפל בו בדרכים הדומות לאופן שבו אתה מטפל בעור שלך. אל תציב את רהיטי העור שלך תחת פתח אוורור, קרוב לאח או לתנור, או לאור שמש ישיר. כל אלה יכולים לייבש את העור ולגרום לו להיסדק או לדעוך.
  • זה בסדר אם אור השמש יכה ברהיטים בחלק מהיום, אך חשיפה לטווח הארוך תפגע בעור.
  • זה בסדר שעור נמצא בחדרים ממוזגים או מחוממים, אך נסה למנוע ממנו להיות ממש מתחת למקור או לידו.
 2. 2
  החל מרכך עור באופן קבוע. מיזוג העור באופן קבוע מונע ממנו להתייבש ולפתח סדקים. מרחו מרכך פעם או פעמיים בשנה בעזרת מטלית מיקרופייבר. השתמש בכמות מספקת בכדי לכסות את העור קלות. פנה ליצרן כדי לשאול על איזה סוג מרכך הם ממליצים.
  • ניתן לרכוש מרכך עור מחנויות רהיטים רבות. ניתן להשיג אותו גם בחנויות חלפים לרכב, שם הוא נמכר למיזוג פנים של מכוניות מעור.
  • בחר מותג איכותי לעומת משהו זול יותר כי אתה לא רוצה משהו שבסופו של דבר יפגע בעור. מרכך הוא עלות אחזקה של שמירת ריהוט עור במצב טוב, אז אל תחשיבו שהוא אופציונלי.
 3. 3
  אחסן רהיטי עור בזהירות. אם אתה צריך להכניס רהיטי עור ליחידת אחסון לזמן מה, יש לנקות אותם מראש ולוודא שהם מיובשים היטב. הנח יריעת פלסטיק מתחתיו כדי להילחם בלחות המחלחלת. העור צריך לנשום, לכן אל תעטוף רהיטי עור בפלסטיק מכיוון שהדבר יגרום להצטברות של לחות ולהרוס העור.
  • לעולם אל תניח פריטים כבדים אחרים על גבי רהיטי עור מכיוון שהדבר עלול לגרום לחריצים בלתי הפיכים בעור.
  • הניחו רהיטי עור על גבי משטחי עץ בכדי להרחיק אותם מהקרקע.
יש לנקוט באמצעי זהירות כולל לא לעטוף רהיטי עור בפלסטיק
השתמשו במרכך עור באופן קבוע בכדי לשמור עליו בתולי, ואם עליכם לאחסן אותו, יש לנקוט באמצעי זהירות כולל לא לעטוף רהיטי עור בפלסטיק.

שיטה 3 מתוך 3: תיקון רהיטי עור פגומים

 1. 1
  תקן עור קרוע בעזרת טלאי. קח פיסת ג'ינס שתשתמש בה על זוג ג'ינס. גזור אותו מעט גדול יותר מהקרע בעור, וסביב את קצוות התיקון. השתמש בפינצטה כדי לתחוב אותו בעדינות לתוך הדמעה כך שהוא יישאר שטוח מתחת לדמעה. השתמש בדבק גמיש עבור פלסטיק או ויניל והנח על התיקון. סחטו את הדמעה הסגורה מעליו.
  • במקום רק להדביק את הדמעה הסגורה, מה שיגרום לה להיות שקע, הנחת טלאי תחתיה יוצרת שכבה חדשה מתחת לעור שתחזיק אותה יחד ותשמור עליה חלקה.
  • אתה יכול לעצור בשלב זה והדמעה תתוקן. אם אתה רוצה לשפר את המראה, אתה יכול להכניס מעט דבק לדמעה, לשייף בעדינות כשהוא עדיין רטוב מה שמוסיף אבק לדבק ואז להחזיר את הצבע עם שחזור צבע עור.
 2. 2
  הסר שקעים עם חום. השארת משהו כבד על רהיטים עלולה לגרום לשקע. קבל אקדח חום, או השתמש במייבש שיער אם אתה מעדיף. במצב הנמוך, חממו את אזור שקעי העור. השתמש בעדינות בשתי ידיך כדי למתוח את העור כלפי חוץ מהשיקע. חזור על תהליך החימום והמתיחה עד להסרת השקע או להפחתת מראהו.
 3. 3
  החזר את צבע העור הדהוי בעזרת ערכת תיקון. עבור לחנות רהיטים, לחנות לחומרי בניין, או חפש באינטרנט לקנות ערכת תיקון צבע עור . זה בדרך כלל יכלול קרם או מזור שאתה משפשף בעדינות לתוך הרהיטים שלך. תבחרו צבע שתואם הכי טוב שאפשר. קח מטלית, שים עליה מעט מהקרם, ושפשף אותה בעדינות לנקודות הדהויות ביותר.

טיפים

 • אם אתה בודק חומר ניקוי, השתמש בו במקום לא בולט שלא נראה אם הוא גורם נזק.

שאלות ותשובות

 • באילו מוצרים ביתיים תוכלו להשתמש לניקוי עור?
  ישנם מוצרים ביתיים רבים בהם ניתן להשתמש לניקוי עור - אך לעולם אינך מעוניין להשתמש באקונומיקה, אמוניה או מוצרי ניקוי לכל מטרה על עור. עבור כתמים, אתה יכול להשתמש בחומץ כלשהו, ולמרפא טבעי לחלוטין, אתה יכול למרוח שמן זית לחות וריכוך העור. עם זאת, לפעמים הכי טוב פשוט להישאר עם חומרי ניקוי ומזגני עור ספציפיים שנמצאים בחנות.
 • באיזו תדירות עלי לנקות את הספה?
  באותה תדירות שהוא מתלכלך. זה באמת תלוי באורח החיים שלך. אם אתם מתיישבים על הספה כל היום ואוכלים נאצ'וס מיד מכיסוי הספה, כנראה שתצטרכו לנקות את הספה לעיתים קרובות יותר.
 • האם אוכל לנקות עור עם מעט שמן לתינוק?
  מריחת שמן על העור שלך עלולה להזיק לעור ולהכתים אותו. עדיף לשמור על האבק באופן קבוע, ולמרוח מרכך עור פעמיים בשנה בכדי לשמור על עורו במצב טוב.
 • היכן אוכל לקנות מרכך רהיטי עור בפורט סנט לוסי, פלורידה?
  ברוב הערים יש 3 Walmarts או יותר. וולמארט נושאת אותו במחיר של 3 €, וחוסכת לכם כמעט 5,20 € מעל המחיר הממוצע.
 • איך אני מטפל בעור טבעי?
  יש לאבק רהיטי עור טבעי באופן קבוע, ואין להשתמש בסבוני כלים, חומרי ניקוי או שמנים מכיוון שהם עלולים לפגוע בעור. ניתן למרוח מזגן עור פעמיים בשנה בכדי לשמור על עור טוב.
 • כיצד אוכל להשיג יין אדום מספת עור לבנה?
  ייתכן שתרצה להתייעץ עם מנקה מקצועי, אך אחרת, הנה כמה טכניקות שתוכל לנסות:.
 • במה אוכל לנקות את ספת העור שלי?
  מומלץ להשתמש במנקה עור או מרכך עור שנקנה בחנות לצורך בטיחות העור שלך. אתה יכול גם להשתמש בחומץ לניקוי נזילות וכתמים או שמן זית כחומר טבעי כדי לעזור לחות וריכוך העור.
 • איך מנקים ושומרים על רהיטי עור?
  נקו את הרהיטים בעזרת חומר ניקוי עור בחנות. השתמשו במרכך עור באופן קבוע בכדי לשמור על כושר מעולה. כדי לשמור על רהיטי עור, הימנע מאחסון נכון על ידי פתחי חום או מיזוג אוויר או באור שמש ישיר, מכיוון שכוחות אלה יכולים לייבש ולסדוק את העור.
 • האם חומץ לבן יפגע בעור?
  יש מקורות שאומרים שניתן לערבב מעט חומץ לבן עם מים, אך אחרים אומרים שהוא עלול לפגוע בעור. אם אתה יכול לבדוק את התערובת במקום של עור שלא נראה, אתה יכול לשפוט אם זה פוגע בו.
 • איך אני מטפל בספת העור שלי?
  כדי לשמור על ספת העור במצב נהדר, עליך לנקות אותה לעיתים קרובות. זה כולל אבק ואבקת הסדקים ומתחת לכריות. אתה גם רוצה לטפל בזליגה מהירה לפני שהם נכנסים לכתם, ולעולם לא לתת למים להצטבר על העור.
שאלות ללא מענה
 • האם ספות עור מבריקות עם הגיל?
 • כיצד אוכל להוריד כתמי שומן בראש מריהוט העור שלי?
 • מה עלי לעשות אם ספת העור שלי נסדקת קשות באחת הכריות?
 • הכורסה שלי משמיעה רעש חזק וחריק כשעור מתחכך בעור. מה אני עושה?
 • האם אוכל לנקות רהיטי עור עם נוזל כלים של שחר?

תגובות (11)

 • knightlucas
  אני שוקל לקנות 2 ספות עור שזופות, אבל רציתי המלצה טובה ומהירה כיצד לטפל בהן. מאמר זה אומר לי בצעדים מהירים וקלים כיצד לעשות זאת מבלי לגרום לי להרגיש שעור הוא מטלה. תודה.
 • coopermuhammad
  יש לי ספת עור וכיסא לאזי בוי. הסגנון הפשוט שלהם משפר את החדר, הופך אותו לחם ומזמין כפי שתכננתי. מאמר זה יבטיח את יופיו של החדר ותוכנו יישאר כפי שדמיינתי לראשונה.
 • dorothyhalvorso
  טוב מאוד. אני חושב שזו עצה טובה. אני הולך להשתמש בזה. תודה.
 • volkmanemanuel
  זה הצביע עלי בכיוון הנכון להתמודד עם רהיטי העור שלי.
 • fmarks
  פשוט רכשתי ספת עור מדהימה ועות'מאנית במכירת מוסך. הבעלים הראשון מעולם לא התנה את הספה והיא יפה בהחלט, כך שהיא אולי נמכרה כעור מוגמר. רכשתי מרכך עור בהום דיפו. מכיוון שמעולם לא היו לי רהיטי עור אמיתיים, בחנתי את המאמר הזה. אני אעקוב אחר ההצעות המועילות ואראה איך זה ייצא. תודה שסיפקת צעדים חזותיים נהדרים לטיפול השוטף ואורך החיים של הספה שלי!
 • kaelaoberbrunne
  באיזו תדירות התניה של ספת העור והמיקום הנכון שלי הועילו מאוד.
 • imuller
  שמחה שהיו לך תמונות וקלות לקריאה / הבנה של הוראות. טוב לדעת שאני מטפל נכון ברהיטים שלי. תודה.
 • dickinsonlonzo
  מעולה. תיאור הטכניקה היה תמציתי וכיסה כמה משתנים.
 • vfeest
  הרחקת עור מאור שמש ישיר הייתה טיפ טוב. כמו כן, שרוב רהיטי העור מגיעים כעת עם ציפוי מגן.
 • georgiannabradt
  אני שוקל מאוד לבצע מחדש חדר עם ריהוט עור. דאגתי לתחזוקת העור. בהתבסס על קריאת מאמר זה, אתחיל לקנות רהיטי עור, מכיוון שנראה שזה לא קשה יותר לטפל מאשר בד.
 • arthurjohnson
  פשוט רכשת ריהוט סלון מעור חדש, ורוצה לשמור על מראה חדש. מאמר זה עזר לנו להתחיל. תודה.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לתקן עור דמוי?
 2. איך לרפד ספה מחדש?
 3. איך לרפד מחדש הדום?
 4. איך רימפי יו"ר?
 5. איך מודדים כיסויי כיסא?
 6. איך לרפד כיסא נוח?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail