איך להפוך תמונה רזה יותר?

הפוך תמונה רזה יותר באמצעות עורך תמונות
שיטה 2 מתוך 3: הפוך תמונה רזה יותר באמצעות עורך תמונות.

הסיבות להפוך את התמונה לרזה יותר הן רבות. אולי אתה מעלה תמונה ועומד בפני הנחיות גודל מחמירות. אולי אתה עובד במעבד תמלילים ורוצה שיהיה לך מקום לעטוף טקסט סביב תמונה. לחלופין, יכול להיות שהתמונה פשוט גדולה מכדי להציג בקלות. בהתאם לשימוש שלך בתמונה, יש כמה שיטות בהן תוכל להשתמש כדי להפוך את התמונה לדקה יותר. באפשרותך לשנות את קידוד ה- HTML, לערוך את התמונה בעורך תמונות או לשנות את גודלה ישירות במעבד התמלילים שלך. מדריך זה מתאר כיצד לשנות את גודל התמונה בכל אחד משלושת התרחישים הללו.

שיטה 1 מתוך 3: השתמש בקוד HTML כדי להפוך תמונה רזה יותר

 1. 1
  שנה את רוחב או יחס הגובה בקוד ה- HTML של מקור התמונה שלך. המדידה עבור כל אחת רשומה בפיקסלים בסוף תג הקוד. באפשרותך להגדיל את מספר הפיקסלים לגובה, או להקטין את מספר הפיקסלים לרוחב. שניהם, למעשה, יגרמו לתמונתכם להיראות כחושה יותר באתר.

שיטה 2 מתוך 3: הפוך תמונה רזה יותר באמצעות עורך תמונות

 1. 1
  בחר גודל תמונה או שנה גודל מתפריט התמונות של עורך התמונות שלך. לכלי בפועל יכול להיות שם שונה במקצת בהתאם לתוכנית בה אתה משתמש, אך הוא צריך להיות דומה לאלה המפורטים כאן ומוכר במטרה לאפשר לך לשנות את גודל התמונה שלך.
 2. 2
  שנה את גודל הפיקסלים לרוחב ולגובה, במידת הצורך. בדומה לעריכת גודל תמונה באמצעות קוד HTML, תשתמש בתיבת הדו-שיח שינוי גודל תמונה כדי להזין ערכים נבחרים עבור גובה ורוחב התמונה שלך.
  • הקטין את הרוחב. בדרך כלל ניתן לעשות זאת בפיקסלים, אחוזים או אינץ '(סנטימטרים). על ידי הקטנת הרוחב והשאיר את הגובה כברירת מחדל, תהפוך תמונה רזה יותר. לעומת זאת, אתה יכול לאפשר לרוחב להישאר זהה ולהגדיל את הגובה.

שיטה 3 מתוך 3: הפוך תמונה רזה יותר באמצעות מעבד תמלילים

 1. 1
  בחר את התמונה שברצונך לשנות. בחלק מתוכניות עיבוד התמלילים יתכן שיהיה צורך ללחוץ לחיצה כפולה. התמונה מוכנה לשינוי גודל כאשר ידיות, שהן עיגולים קטנים או ריבועים, מופיעות בפינות, לאורך כל צד ובאמצע התמונה.
 2. 2
  לחץ על אחת מהידיות הפינתיות או על אלה שבצידי התמונה, וגרור לגודל המתאים. בעזרת העכבר, תוך כדי לחיצה ממושכת על הכפתור השמאלי (או על הכפתור הראשי ב- Mac), תוכלו להעביר את הידיות האלה קרוב יותר או יותר למרכז התמונה. זה מאפשר לך להפוך תמונה רזה יותר עד שהיא תואמת למפרט שלך.
הפוך תמונה רזה יותר באמצעות מעבד תמלילים
שיטה 3 מתוך 3: הפוך תמונה רזה יותר באמצעות מעבד תמלילים.

טיפים

 • כמה דוגמאות לעורכי תמונות הן Picasa של Google, Adobe Photoshop ו- GIMP. GIMP הוא פרויקט קוד פתוח.
 • בעת התאמת גובה ורוחב התמונה בתוכנת עורך תמונות, בטל את הבחירה באפשרות כלשהי כדי לשמור על יחס התמונה. אם ברצונך להפוך תמונה רזה יותר, עליך להשבית אותה. אחרת פשוט תעשה את זה קטן יותר לגמרי - רוחב וגובה.

דברים שתזדקק להם

 • תוכנת עריכת תמונות
 • תוכנת עיבוד תמלילים
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail