איך מכינים ביתן?

אם ברצונך לבנות ביתן משלך, בחר מיקום למבנה והשתמש במלט מהיר כדי לעגן את 4 העמודים הראשיים באדמה. בעזרת 1-2 חברים, הרכיבו קורות תומכות על 3 הצדדים ה"סגורים "של הביתן ואבטחו אותם באמצעות 2 ברגים גדולים במרכז כל קורת. לאחר מכן, הוסף חלונות לשלושת הקירות על ידי מסמור במסגרות ואיטום כל החסר בדבק עץ או אבק. לאחר מכן, חותכים את הקורות העליונות ומחברים אותם עם 1-2 ברגים לראש העמודים הראשיים. סיימו את המבנה על ידי הוספת כיסוי גג עשוי אלומיניום או בד. לקבלת טיפים נוספים, כולל התאמה אישית של ביתן, המשך לקרוא!

כיצד אוכל לבצע את הפריסה של ביתן עגול
כיצד אוכל לבצע את הפריסה של ביתן עגול?

רוצה לבנות ביתן בעצמך אבל לחסוך כסף? ביתנים מסורתיים יכולים לעלות בקלות 2240 € ומעלה אם הם נבנים בבית. אם ברצונכם לחסוך כסף ולקבל מראה מעצבים, עקבו אחר מדריך זה להכנת ביתן ייחודי אשר ירשים את משפחתכם ושכניכם, והכל תמורת שליש מהמחיר!

חלק 1 מתוך 3: בניית הקירות

 1. 1
  בנה את ההודעות. תזדקק לארבעה עמודים גדולים לפינות. אלה יכולים להיות בגובה ובמרחק כלשהו שתרצה, אך אנו ממליצים על קורות 4x4 ארוכות.
  • לצין ריבוע אפילו 8'x8' איפה אתה רוצה את הביתן ללכת ואז לחפור חורים עבור הודעות באמצעות כורה בור פוסט.
  • מפלס את העמודים בחורים כך ש- 8' נמצא מעל פני האדמה והפינות הפנימיות זה מזה 8'.
  • לאחר מכן, השתמשו במלט מהיר כדי לעגן אותם, וודאו שהם נשארים ישרים ובגובה זהה. המלט המהיר אמור למלא 0,67 מהחור סביב המוט והיתר יכול להיות מכוסה בעפר לאחר שהוא מתייצב.
 2. 2
  הרכיב קורות פלטה. השתמשו בשש קורות 4x4 נוספות כדי לפלט את 3 הצדדים ה"סגורים "של ביתן. הקורות יצטרכו להיות ממוקמים בניצב לעמודות, 2 לכל צד, 2" מלמעלה והתחתון בהתאמה (אם כי ייתכן שיהיה צורך להתאים את המרחק, קרא את ההוראות המלאות). אבטח את הקורות עם שני ברגים גדולים, ממוקמים דרך העמוד ולמרכז כל קרן.
  • זו בהחלט עבודה של שניים או שלושה אנשים. לפחות אדם אחד יצטרך להחזיק את הקורה ואילו השני מחבר את הברגים.
  • יתכן שתצטרך לקדוח מראש את חורי הבריח.
  • המרחק בין שתי הקורות יהיה תלוי אם מוסיפים חלונות או לא, ומה הממדים של חלונות אלה אם תבחר להוסיף אותם. אם מוסיפים חלונות, מודדים את גובהם, מוסיפים 1,5" והופכים את זה למרחק בין קורות הפלטה.
 3. 3
  הוסף את החלונות. חילצו כמה חלונות עץ וזכוכית ישנים (שש חלונות או דומים). התאימו אותם במרכז כל אחד משלושת הקירות וסמנו את רוחבם. לאחר מכן, צור מסגרת לחלון באמצעות 1x4s. הגובה צריך להיות זהה לחלון ולמרחק בין קורות הפלטה (מתייחס לרוחב המסגרת עצמה). מסמר את המסגרת למקומה, הכנס את החלון פנימה והנח אותה על ידי הנחת מסמרים משני הצדדים.
  • הציפורניים צריכות להיצמד לרבע סנטימטר. התאם אותם קרוב ככל האפשר לחלון עצמו כדי שהחלון לא יזוז. שלושה או ארבעה לכל צד של החלון הם כנראה מספר מספיק טוב.
  • אתה יכול לאטום אותו עם דבק עץ או אבק אם אתה רוצה.
  השתמשו בשש קורות 4x4 נוספות כדי לפלט את 3 הצדדים ה"סגורים "של ביתן
  השתמשו בשש קורות 4x4 נוספות כדי לפלט את 3 הצדדים ה"סגורים "של ביתן.
 4. 4
  חותכים את הקורות העליונות. תזדקק לארבע קורות נוספות כדי להצטרף לפוסטים בחלק העליון. אלה צריכים להיות באורך של 8'7". חותכים ריבוע בגודל 3,5 x 3,5 x 0,75" בקצות כל אחת מארבע הקורות. יש לבצע את החיתוכים באותו צד של כל קרן. השתמש בגזרות אלה כדי להתאים את החלקים יחד כמו חידה, ושני הקצוות המוטעים מתאימים זה לזה. זה נקרא מפרק שחבור של חצי הברכיים.
 5. 5
  צרף את הקורות העליונות. הדביקו אותם יחד ואז הצטרפו אליהם לראש העמודים באמצעות ברג אחד או שניים המונחים דרך הריבוע אל תוך העמודים.

חלק 2 מתוך 3: בניית הגג

 1. 1
  תזדקק ל -5 קורות 4x4 נוספות. ארבע באורך 6' 1 ואחת 8' 7". חתוך זווית של 45° לקצה אחד של כל אחת מ -4 הקורות.
 2. 2
  הברי את הצד השטוח של קורות 6'1" לקצות קרן 8' 7 כך ששני משולשים יצטרפו לקורה 8' 7 העוברת ביניהם. וודא שאתה זוכר את 45 הזוויות, כיוון שהם יצטרכו להיות מסוגלים לשבת שטוח על החלק העליון של הקירות. הברגים צריכים להיות לפחות סנטימטר זה מזה.
  זה יקרא ביתן מתומן מתומן
  זה יקרא ביתן מתומן מתומן, אנשים בונים אותם כל הזמן.
 3. 3
  צרף את קורות הגג. החזק את הגג במקום, הבריג אותו בעמודי הפינה בכל קצהו. ודא שהברגים שלך לא ארוכים מדי: אתה רוצה שהם ייכנסו אבל לא יעבור בצד השני של המוצב.
 4. 4
  הכנס את החלונות שלך. ניתן להוסיף חלונות גם למשולשים (קטנים יותר מהחלונות בקירות). זה נעשה בדיוק באותו אופן כמו עם הקירות, אך יהיה עליכם להוסיף מסגרת עליונה תחילה. מדוד את גובה מסגרת החלון מעץ, וודא תחילה שהיא נכנסת למשולש. ואז למדוד ולחתוך פיסת קרן 4x4 כך שתתאים בגובה זה והבריג אותה למקומה. ברגע שהוא במקום ניתן להכניס את החלון כמו בעבר.

חלק 3 מתוך 3: הוספת נגיעות אחרונות

 1. 1
  צבע את המבנה. אתה יכול לצבוע את כל מבנה העץ באיזה צבע שתרצה. צייר אותו כך שיתאים לביתך או צבע אותו בצבע מודגש כדי להפוך אותו לחתיכת מבטא בחצר האחורית. וודאו שהצבע בו אתם משתמשים מתאים לשימוש בחוץ. צבע יכול בנוסף להגן על העץ, ולהאריך את חיי המבנה שלך.
 2. 2
  הוסף כיסוי גג. ניתן כמובן להוסיף קירוי אלומיניום גלי או פיברגלס המותאם לגודל ומאובטח בעזרת מסמרים. עם זאת, למראה מגזין, ווים ברגים 1" מהחלק העליון והתחתון של כל קורת גג זוויתית (על האזור הפנימי). השעו כבל נמתח בין הווים הללו והשתמשו בווילונות עם כיסי מוט בחלק העליון והתחתון כדי ליצור מעצב יפהפה - קירוי למראה.
  סמן ריבוע אפילו בגודל 8'x8' לאן ברצונך שהביתן ילך ואז חופר חורים עבור העמודים באמצעות חופרת חורים
  סמן ריבוע אפילו בגודל 8'x8' לאן ברצונך שהביתן ילך ואז חופר חורים עבור העמודים באמצעות חופרת חורים.
 3. 3
  צור קירות. ניתן להתקין באופן דומה מוטות וילון בחלק הפנימי של המבנה כדי לתלות וילונות ליצירת קירות נעים. אלה יכולים להיות קשורים בחזרה לפוסטים כאשר אינם בשימוש.
 4. 4
  התאם אישית את הביתן שלך. אתה יכול להוסיף כל מיני תוספות אחרות לביתן שלך. תלו עציצים בין העמודים והחלונות. תלו אורות מיתרים כדי ליצור אפקט רומנטי. מלאו אותו עם שולחן וכיסאות או אפילו מיטה! אתה מוגבל רק על ידי הדמיון שלך.

טיפים

 • הקפד לבדוק אם אתה זקוק להיתר לפני בניית הביתן.
 • אל תשכח להוסיף רצפה אם אתה רוצה. אבני גן או לבנים יכולות לספק במהירות ריצוף זול.

אזהרות

 • היזהר בכל הכלים.

שאלות ותשובות

 • כמה עמוק צריך להיות החור המחזיק את ארבע המוצבים?
  המאמר אומר להשתמש בקורה 12', ו 8' הוא מעל הקרקע. זה יציע חור של 4'.
 • האם ביתן מתומן צריך להיות בעל שמונה צדדים שווים, או שיכולים להיות שני גדלים שונים המתחלפים כשאתה מסתובב - כגון: קיר 4', ואז קיר 3', מאשר קיר 4' וכו'. אני יודע את זה ייראה "קצת שונה", ויהיה קשה יותר למסגר, אך האם יש סיבה ממשית וטכנית שאי אפשר לעשות זאת?
  זה יקרא ביתן מתומן מתומן, אנשים בונים אותם כל הזמן. אין שום סיבה שזה לא יכול להיעשות.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לבצע את הפריסה של ביתן עגול?
 • כמה זמן לוקח תהליך זה?

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail