איך לבחור את עיצוב החתונה הייחודי שלך?

Amazon.com מפרטת 322 ספרים שונים על עיצוב חתונה בלבד
יש כל כך הרבה רעיונות לעיצוב חתונה, Amazon.com מפרטת 322 ספרים שונים על עיצוב חתונה בלבד.

יש כל כך הרבה החלטות לגבי החתונה שלך. גם אם בחרת בשמלה ובמקום החתונה שלך, אתה עדיין לא לגמרי גמור; אתה עדיין צריך לבחור את העיצוב עבור מקום קבלת הפנים שלך לחתונה. יש כל כך הרבה רעיונות לעיצוב חתונה, Amazon.com מפרטת 322 ספרים שונים על עיצוב חתונה בלבד. לא פלא שאתה המום, אבל אתה לא צריך להיות. לוקח קצת זמן לחשוב איך אתה רוצה שהחתונה שלך תהיה יכול לצמצם את התחום הזה הרבה מאוד.

צעדים

 1. 1
  עשה מחקר, אך נסה למצוא משהו ייחודי עבורך. התחל על ידי גלישה באינטרנט, עיון במגזינים או התייעצות עם מתכנן חתונות. נסו לא להעתיק את הסגנון של אנשים אחרים לחלוטין; נסה להתאים את הרעיונות של אחרים כדי להעלות משהו ייחודי. עם זאת, אם אתה מוצא משהו שתופס בדיוק את מה שאתה רוצה, זה בסדר לחלוטין לשלב את העיצוב הזה בחתונה שלך.
 2. 2
  שקול לבחור את סגנון העיצוב שלך על פי שמלתך. לתת לשמלה שלך להנחות את הבחירות שלך יכול למשוך את אלמנטים החתונה יפה. הכלה היא תמיד מוקד הטקס, ולכן הגיוני להשתמש בשמלה כנקודת קפיצה לעיצוב שלך.
  • רשמי. יתכן שאתה נוטה לעבר מסלול מסורתי יותר לקישוטים, מראה קלאסי עם בד לבן עטוף, ורדים, מבטאים מזהב וירק עבות.
  • מסוגנן. במקרה כזה אולי עיצוב מלוטש ומודרני יותר עשוי לעבוד. צבע אחד או שניים, נגיעות פשוטות, קלאסיות, ללא בלונים או נצנצים.
  • כשרון וינטאג 'מיושן. נושא כפרי עשוי לעבוד טוב במקרה זה.
  • כמו אגדות. שמלה ארוכה דמוית נסיכה עשויה להצביע על חתונה לפי סיפורי סיפור.
  אתם מוזמנים לבחור את שניכם אוהבים ולשזור את אישיותכם לחתונה
  אתם מוזמנים לבחור את שניכם אוהבים ולשזור את אישיותכם לחתונה.
 3. 3
  קח רמז מתקופת השנה. תכנן את העיצוב שלך בהתאם לחודש או לעונה. זה ידגיש את החלקים הטובים ביותר של אותה עונה, כמו חום הקיץ או נוף החורף המדהים. דוגמאות:
  • חתונות חורף מובילות את עצמן באופן טבעי לעיצוב החוגג את העונה, גווני תכשיטים בהירים לחגים, לבנים חורפיים עם פרווה, או אורנים, שלג וקרחונים.
  • האביב הוא הזמן המושלם לשלב צבעים מרהיבים, נושא בהשראת חוץ עם מגוון של חינניות, צבעונים ונרקיסים או את הירוק קלי של יום פטריק הקדוש.
  • חתונות קיץ מתאימות באופן מושלם למוטיב השיק העלוב עם עיצוב חווה כפרי או אולי נושא אוקיינוס מרגיע עם צבעים מרגיעים ומגניבים.
  • הצבעים המרהיבים של הסתיו משתלבים היטב עם נושא בהשראת כרם, עלים וענבים שמדגישים את החום, הזהב והאדום של הסתיו.
 4. 4
  הביעו את ההיסטוריה של הכלה והחתן. הקפד לכלול פרטים מיוחדים על מערכת היחסים שלך בבחירות העיצוב שלך. אחרי הכל, זו חגיגה של חייכם החדשים יחד כזוג נשוי, ולכן זו הזדמנות מושלמת לכלול את פרטי זמנכם יחד.
 5. 5
  שקול לבסס את מיקום החתונה שלך במקום מיוחד לזוגיות שלך, למשל במקום בו נפגשת לראשונה כזוג, היכן היה הדייט הראשון שלך, או היכן הוא הציע. לדוגמא, אם נפגשתם בפארק, תוכלו לארוג עיצוב גינה לאורך כל החתונה, באמצעות פרחים בהירים והרבה ירקות. אולי נפגשת בחוף הים או בשייט, כך שכלול נושא ימי יתאים באופן מושלם.
  נסה להתאים את הרעיונות של אחרים כדי להעלות משהו ייחודי
  נסו לא להעתיק את הסגנון של אנשים אחרים לחלוטין; נסה להתאים את הרעיונות של אחרים כדי להעלות משהו ייחודי.
 6. 6
  חבק את המסורות של כל אחת מהמשפחות שלך כדי ליצור אירוע חתימה שלא דומה לשום דבר אחר. בין אם אירית או סקוטית, היספנית או הונגרית, לכל תרבות יש צבעים, טעמים ומרקמים שלא יימחקו, שיהפכו את החתונה שלך לאישיות ומשמעותית ביותר הן למשפחות והן לחברים ולאהובים שנכחים. אל תפחד לכלול אלמנטים משמעותיים מרקע המשפחה שלך.
 7. 7
  משקף את הסגנונות והאישיות הייחודיים שלך בעיצוב. אתם מוזמנים לבחור את שניכם אוהבים ולשזור את אישיותכם לחתונה. בחר את העיצוב שמביע את האינדיבידואליות שלך.
  • תמיד אהבת מוסיקה וריקודים מערביים? השתמש בעניין זה בקישוטים שלך, על ידי שתייה ממשקאות בצנצנות בנייה, או קישוט המזבח בלבבות פרסה. שזירת נושא זה בכל העיצוב מוסיפה קסם ייחודי ואירוע לאירוע והופכת אותו לאישי במיוחד עבורכם.
  • האם נקודות תמיד היו הקטע שלך? האם אתה ובעלך יהיו אוהבים לצפות ביחד בסרטים ישנים? שימוש בנושא השראה בשחור לבן יכול להיות דרך מהנה להציג את האינדיבידואליות שלך ולקיים חתונה מדהימה ואישית כאחד.

טיפים

 • כנראה הקישוט החשוב ביותר שתוכלו להוסיף לחתונה שלכם הוא החיוך שלכם. אל תתנו ללחץ שבחירת העיצוב הנכון להרחיק את החוויה המדהימה של תכנון החתונה שלכם.
  אתה עדיין צריך לבחור את העיצוב עבור מקום קבלת הפנים שלך לחתונה
  גם אם בחרת בשמלה ובמקום החתונה שלך, אתה עדיין לא לגמרי גמור; אתה עדיין צריך לבחור את העיצוב עבור מקום קבלת הפנים שלך לחתונה.
 • לא משנה במה תבחרו, לא מדובר בגלגל צבעוני או בבד מסוים; זהו יום מיוחד המוקדש לחגיגת האהבה החדשה שלך עם האדם שאתה אוהב. אין קישוט יפה יותר משני אנשים שאוהבים זה את זה.

אזהרות

 • היום המיוחד הזה יהיה משהו להביט לאחור במהלך כל חיי הנישואין שלך, ולכן חשוב לחשוב על יותר מאשר עניין עכשווי, אלא כיצד החתונה תוצג בעוד עשר או עשרים שנה מהיום.
 • לפעמים, ייתכן שיהיה עליך לאלתר, כי העיצוב יכול להיות יקר. נסו לקבוע תקציב ולעמוד בו.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail