איך לדעת אם אתרים שילדיך מבקרים בהם בטוחים?

יידע את ילדיך שלפני שהם מבקרים באתר חדש
יידע את ילדיך שלפני שהם מבקרים באתר חדש, עליך לאשר זאת תחילה.

כיום האינטרנט יכול להיות מקום מטורף; יותר ויותר אתרים מלאים במידע מטעה וחומר לא נעים צצים ביום. חשוב כל כך לשמור על בטיחות ילדיך באופן מקוון - בטוח מפני פורנוגרפיה, טורפים, עצות רעות ודקדוק גרוע שיפגע בכישורי הלמידה שלהם באנגלית. כך להגדיר גבולות ולסקור את תוכן האתר.

צעדים

 1. 1
  יידע את ילדיך שלפני שהם מבקרים באתר חדש, עליך לאשר זאת תחילה. בקש מילדיך לומר לך שהם הולכים לאינטרנט. הפוך את זה לנושא אמון גדול בינך לבינם, כדי שיידעו שהם חייבים לעמוד בציפיות שלך.
 2. 2
  שקול ליצור "רשימת אתרים בטוחה". זה יכול לרשום את האתרים שאתה מאפשר לילדיך לבקר.
 3. 3
  הקצב זמן שימוש באינטרנט וודא שהוא יישאר באותו זמן ולא יתפוצץ לתקופות ארוכות יותר. תפקידכם לפקח על משך הזמן שהילדים שלכם נמצאים באינטרנט, או לרכוש תוכנית שיכולה להתנתק אחרי זמנים מוגדרים.
 4. 4
  סמכו על האינסטינקטים שלכם למענם. אם דף הבית או אפילו הכתובת גורמים לך אי נוחות, זה כנראה לא מתאים. בדוק זאת בעצמך, בדוק אותו ודרג אותו על פי אמונותיך לגבי מה שילדיך צריכים או לא צריכים לקיים אינטראקציה עם. חסום אותו במידת הצורך.
 5. 5
  אם באתר יש "שאלות נפוצות", קרא אותם. בדרך כלל הם יסכמו הרבה מהתכונות של האתר. זה יכול לעזור לך להבין את מטרת האתר ואת התאמתו לילדים שלך.
 6. 6
  שקול להסדיר בקלות אפשרויות צ'אט ובלוגים. חדרי צ'אט ובלוגים בדרך כלל מסוכנים מאוד גם אם הם מיועדים לילדים. אנשים טורפים יכולים למקד לילדים לא זהירים וקלילים שלוקחים אותם בערך נקוב. יכול להיות קל יותר פשוט לאסור את זה. יתר על כן, צ'אט יכול להפוך להתמכרות גרועה מאוד שקשה לשלוט בה בני נוער ובגילאי העשרה המוקדמים, במיוחד כאשר הם הופכים למרדנים כלפייך.
 7. 7
  היה הורה או אפוטרופוס ערני. שמור את המחשב באזור פתוח בו כולם יכולים לפקח על השימוש בו. בדוק את ההיסטוריה של מה שנצפה ובדוק כל דבר חשוד.
 8. 8
  יצירת תמריצים לשימוש באתרים המוסכמים ומניעות לתצוגה באלה הלא נכונים. תמריצים יכולים לכלול דמי כיס מלאים, ביקור איפשהו, מכנסי ג'ינס חדשים וכו 'לצורך שמירה על הכללים. על הפרה או הגדרת צד של הכללים, צמצמו את דמי הכיס, ביטלו את הטיולים ואסרו עליהם להשתמש באינטרנט לפרקי זמן.
 9. 9
  תרגל בתום לב ותועלת מהספק. אל תאשימו את ילדיכם גונג-הו. אתרים זוכים לביקור קל מספיק בטעות באמצעות לחיצה על קישור URL בלבד. אם הם אומרים שהם פשוט לחצו על זה פעם אחת, קחו זאת בערך נקוב אך עקבו אחר ביקורים עתידיים; אם זה יקרה שוב, תראה דפוס מתפתח ותוכל לחסום את הביקור או לדבר איתם על כך עוד יותר.
האם FanFiction.net הוא אתר בטוח לילדים
האם FanFiction.net הוא אתר בטוח לילדים?

טיפים

 • עקוב אחר תחושת הבטן שלך. גם אם ילדיכם מתרעמים עליכם, עליכם לזכור כי אתם מקבלים את ההחלטות הללו לטובתם. הורים ואפוטרופוסים שם כדי להדריך ולהראות את הגבולות.
 • אם אתה מאשר אתר, דע את הסיסמה ובדוק מה ילדך כותב מעת לעת.
 • אם אינך יכול להחליט, קבל חוות דעת שנייה. שאל חבר עם ילדים מה דעתה על האתר.
 • אם תוסיף "לילדים" לאחר החיפוש, סביר יותר שתקבל גרסה ידידותית לילדים.

אזהרות

 • לעיתים קרובות תצטרך לתת אישור לאפשר אינטראקציה של ילד עם אתר. עשו זאת, או שצוות האתר עשוי לאסור על ילדכם להשתמש בו.
 • האינטרנט הוא מגרש משחקים של טורף כשמדובר במוחות צעירים קלילים ותמימים ותפקידך לשמור על ילדיך.

שאלות ותשובות

 • האם FanFiction.net הוא אתר בטוח לילדים?
  כנראה שלא. זהו אתר שבו אנונימיים כותבים על הדמויות הבדיוניות האהובות עליהם, כך שהוא יכול להיות בלתי הולם לפעמים.
 • האם יוטיוב מתאים?
  זה תלוי באיזה סוג סרטונים הילד שלך צופה. זה כנראה הכי טוב אם תשגיחו על מה שילדיכם צופים, בוודאות.
 • האם nationstates.net מתאים לילדים?
  כן, אבל זה על מימון ועסקים, אז אלא אם כן אתם ילדים שמעוניינים בכך, הם עשויים שלא להפיק הרבה מזה.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail