כיצד לבחור את בית הספר הנכון לנדל"ן מקוון?

בית ספר מקוון לנדל"ן מציע דרך נוחה לעמוד במהירות ביעדים שלך
אם אתה רוצה לחדש את רישיון סוכן הנדל"ן שלך או מעוניין להתחיל קורס שמאות מקרקעין, בית ספר מקוון לנדל"ן מציע דרך נוחה לעמוד במהירות ביעדים שלך.

אם אתה רוצה לחדש את רישיון סוכן הנדל"ן שלך או מעוניין להתחיל קורס שמאות מקרקעין, בית ספר מקוון לנדל"ן מציע דרך נוחה לעמוד במהירות ביעדים שלך. אתה בטח לא עובד 9 עד 5 טיפוסי, אז למה להכריח את עצמך לכיתה טיפוסית? בקורס מקוון אתה מקבל 20,57 גישה לעבודות הקורס שלך. במקרים רבים, אתה מקבל גם תמיכה יוצאת דופן של לקוחות בשידור חי. מרבית בתי הספר מאפשרים לך להיכנס לקורס שלך ממחשבים שונים - להתחיל במשרד ולסיים בבית. בדרך כלל הם גם משתלמים יותר מקורסים אישיים.

חלק 1 מתוך 3: להבטיח שבית הספר יהיה לגיטימי

 1. 1
  וודא כי בית הספר מאושר על ידי אגף הנדל"ן במדינה שלך. רישוי מקרקעין קורה ברמת המדינה.
  • כמה מדינות קטנות יותר אינן מקבלות קורסי רישוי מבתי ספר מקוונים. אם זה המקרה, יתכן שתצטרך להירשם למכללה או לאוניברסיטה מקומית. ייתכן שתוכל להשלים את חלק מהעבודות או את כולן באופן מקוון באמצעות מוסדות אלה.
  • אתר נציבות הנדל"ן עבור מדינתכם עשוי לכלול רשימה של בתי ספר מאושרים.
 2. 2
  בדוק אם יש הסמכה. בדרך כלל תוכלו למצוא מידע זה באתר בית הספר. אם בית ספר מקוון לנדל"ן אינו מוסמך על ידי סוכנות מוסמכת מוסמכת כגון ארגון פקידי רישיון הנדל"ן (ARELLO), מצא בית ספר אחר. למה? הסמכה היא ההבטחה שלך שהקורס שאתה עובר יוביל לתעודה או תעודה בר-קיימא. זה אומר למעסיקים העתידיים שהקורסים שלך היו לגיטימיים. הסמכה פירושה שבית הספר
  • פועלת על בסיס כספי תקין,
  • בעל תוכנית לימודים מאושרת,
  • מעסיקה מדריכים מוסמכים,
  • עוקב אחר מדיניות הגיוס והקבלה שאושרה, וכן
  • מפרסם את הקורסים שלו עובדתית.
 3. 3
  גלה כמה זמן בית הספר עסק. בתי ספר שעסקו זמן רב יותר ככל הנראה יתנהלו בצורה חלקה יותר. הם עשויים להכיר יותר את התקנות המדיניות והפדרליות. יחד עם זאת, סביר יותר שבתי ספר ישנים ישתמשו בפלטפורמות הדרכה מיושנות, לכן ודא שבית הספר שלך משתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר.
  בבתי ספר מקוונים רבים בתחום הנדל"ן יש סרטונים או "סיורים מהירים" שמראים לך איך הקורסים שלהם עובדים
  בבתי ספר מקוונים רבים בתחום הנדל"ן יש סרטונים או "סיורים מהירים" שמראים לך איך הקורסים שלהם עובדים.
 4. 4
  השוו מחירים ותוכניות תשלום. אם מחירי בית הספר גבוהים בהרבה או נמוכים בהרבה מאחרים, זה צריך להיות דגל אדום. אם אינך יכול לשלם עבור כל הקורס מראש, בדוק את אפשרויות בית הספר לתשלום בתשלומים. בתי ספר מסוימים המציעים תוכניות תשלום גובים תשלום נוסף עבור שירות זה. צמצם את החיפוש שלך לבתי ספר שהמחירים ותוכניות התשלום שלהם מתאימים לך.
 5. 5
  חפש ביקורות. מה יש לסטודנטים לשעבר לומר על הקורס? בדוק אם מישהו התלונן על בית הספר בלשכה לעסקים טובים יותר.
 6. 6
  בדוק את הנתונים הסטטיסטיים של בית הספר. בדוק שיעורי עמידה בבחינות. בסופו של דבר, המבחן האמיתי עד כמה יעיל בית הספר שלך יהיה אם תעבור את בחינת הרישוי או לא. אחוז הסטודנטים שיעברו את הבחינות יתנו לכם מושג עד כמה בית ספר טוב. בדקו גם שיעורי סיום הקורס. שיעורי השלמה נמוכים עשויים להצביע על כך שבית הספר אינו מציע תמיכה מספקת לתלמידים.
 7. 7
  וודא כי לבית הספר יש ערבות כלשהי. עשית את המחקר שלך, אבל איך אתה יודע אם הקורס שרכשת באמת שווה את זה? לחלק מבתי הספר המקוונים לנדל"ן יש אחריות להחזר כספי המאפשר להחזיר את חומרי הקורס במסגרת זמן מסוימת. קח את הזמן להבין כיצד פועלות הערבויות ושים לב היטב למועדים.
 8. 8
  שוחח עם מנהל מערכת. ערכו רשימת שאלות אודות הקורס, והתקשרו למספר המופיע באתר בית הספר. אם אתה מגיע לשירות מענה ממוחשב, נסה לבחור אפשרות לדבר עם אדם ממשי. אם אין אפשרות להגיע למישהו שעובד שם, שקול שאולי לא תקבל את התמיכה שאתה צריך מבית הספר הזה.
לחלק מבתי הספר המקוונים לנדל"ן יש אחריות להחזר כספי המאפשר להחזיר את חומרי הקורס במסגרת זמן מסוימת
לחלק מבתי הספר המקוונים לנדל"ן יש אחריות להחזר כספי המאפשר להחזיר את חומרי הקורס במסגרת זמן מסוימת.

חלק 2 מתוך 3: הערכת הצרכים האישיים שלך

 1. 1
  צור גיליון אלקטרוני לניתוח סדר העדיפויות האישי שלך. ישנם שם עשרות בתי ספר מקוונים בתחום הנדל"ן. גיליון אלקטרוני יעזור לך לעקוב אחר אלו שעומדים בקריטריונים האישיים שלך. השתמש בגיליון האלקטרוני שלך כדי לסייע בביטול בתי ספר שלא יעבדו עבורך כלומד. ייתכן שתרצה לכלול קטגוריות עבור
  • הכספים שלך. כמה אתה יכול להרשות לעצמך לשלם עבור בית ספר לנדל"ן כרגע? האם תצטרך לחפש תוכנית המציעה תוכנית תשלום?
  • הלו"ז שלך. אם יש לך הרבה חובות עבודה ומשפחה המשתנות משבוע לשבוע, יתכן שתצטרך לבחור בית ספר שיש לו תאריכי יעד גמישים.
  • סגנון הלמידה שלך. שקול כיצד למדת הכי טוב בעבר. האם אתה זקוק לוויזואליה? האם אתה זקוק למגע רב עם המדריכים שלך?
 2. 2
  חפש שירותי תמיכה לסטודנטים. מחלקת תמיכה לסטודנטים אמורה לעזור לחוויה המקוונת שלך להתנהל בצורה חלקה. וודא כי מחלקת התמיכה המקוונת של בית הספר שלך מאוישת ביותר מאדם אחד. באופן אידיאלי, יהיו להם אפשרויות מרובות ליצירת קשר, כולל דוא"ל, טלפון ופקס.
 3. 3
  גלה אם יש תמיכה חינוכית. צוות התמיכה החינוכי מבטיח כי לעולם לא תישארו מפרפרים מכיוון שאינכם מבינים את החומר. על בית הספר להעסיק מומחים שיודעים את העניינים והחוקים והנהלים של מקרקעין. אם אתה נאבק בתהליך הנאמנות שנדון בפרק שישי, מחלקת תמיכה חינוכית בבית ספר מקוון תנחה אותך בשלבים.
  • אם בית הספר אינו מציע תמיכה חינוכית או שאינו מאייש מומחים, כדאי לך לשקול מחדש את בית הספר.
 4. 4
  היה בטוח שבבית הספר יש תמיכה טכנית. אתה לא רוצה לפספס מועד אחרון בגלל אתר גליצי. על בית הספר המקוון שלך להציע מחלקת תמיכה טכנית שעונה במהירות על שאלותיך ותוקנת את תסכולי המחשב שלך באמצעות טלפון, דוא"ל או פקס. בדוק אם במחלקה זו יש שעות מוגבלות או שהיא זמינה 20,57.
  • בית ספר שבו התמיכה הטכנולוגית איטית להגיב או לא מועילה כאשר הם מגיבים, היא כנראה לא הבחירה הטובה ביותר ללימוד מרחוק.

חלק 3 מתוך 3: חקר שיטות הלידה של בית הספר

 1. 1
  נסה שיעור הדגמה. בבתי ספר מקוונים רבים בתחום הנדל"ן יש סרטונים או "סיורים מהירים" שמראים לך איך הקורסים שלהם עובדים. זו יכולה להיות דרך נהדרת לחסל את בתי הספר שאינם מתאימים לך. אם אין שיעור הדגמה, התקשר או שלח דוא"ל לבית הספר ושאל אם יש דרך אחרת להציג תצוגה מקדימה של קורס לפני שאתה נכנס.
  אם בית ספר מקוון לנדל"ן אינו מוסמך על ידי סוכנות מוסמכת מוסמכת כגון ארגון פקידי רישיון הנדל"ן (ARELLO)
  אם בית ספר מקוון לנדל"ן אינו מוסמך על ידי סוכנות מוסמכת מוסמכת כגון ארגון פקידי רישיון הנדל"ן (ARELLO), מצא בית ספר אחר.
 2. 2
  חקר את שיטות העברת הקורס. השווה את הממצאים שלך לסדרי העדיפויות שרשמת בגיליון האלקטרוני שלך. נסה לגלות
  • עד כמה הקורסים ירגישו כמו קורסים אישיים? האם יש סרטוני הדרכה?
  • האם תוכלו לתקשר עם אנשי מקצוע המובילים את הקורסים? האם הם זמינים בדוא"ל ובטלפון? האם הם מקיימים שעות משרד?
  • האם אתה יכול לגשת לקורס מטאבלט או טלפון, או שהוא מוגבל למחשבים?
  • האם אתה יכול לעבוד בקצב שלך, או שיש מועדים קפדניים?
  • האם יש קבוצות לימוד סטודנטים שאליהן תוכלו להצטרף?
  • האם יש חידונים לאורך כל הקורס כדי להבטיח שאתה נשאר במהירות?
  • האם תצטרך לרכוש ספר לימוד? אם כן, האם הפורמט הוא ספר אלקטרוני או ספר לימוד פיזי?
  • האם אתה יכול לגשת לבחינות תרגול?
 3. 3
  חקור את תכני הקורס. האם בית הספר מציע קורסים כלליים בתחום הנדל"ן ותכנים ספציפיים למדינה? הקפידו שבית הספר יציע את כל מה שרשיון הרישוי הממשלתי שלכם ידרוש.
 4. 4
  בחר בית ספר. בחר את זה שעומד בצורה הטובה ביותר בקריטריונים האישיים שלך כסטודנט (משתלם, עובד עם לוח הזמנים שלך, מספק תוכן בצורה הגיונית עבורך) ומציע את התוכן הדרוש לך לרישיון שלך.

טיפים

 • בית ספר מקוון לנדל"ן הוא בחירה אידיאלית עבור אלה שאוהבים לנהל את זמנם בעצמם, נהנים ללמוד מהבית או חייבים לטפל באחריות אחרת תוך כדי לימודיהם. בחר בקפידה את בית הספר המקוון שלך ותהיה בדרך לקריירה מתגמלת בתחום הנדל"ן תוך זמן קצר.

תגובות (2)

 • xwindler
  הלכתי למעשה לבית ספר מקומי לנדל"ן ולא נודע לי על התשלומים הרבים הכרוכים בהיותי מורשה ובעלי יכולת מוכנה לעבוד כמתווך. זה מידע טוב כי אין לי זמן לחזור ל-8-5 שיעורים תוך כדי עבודה 40 פלוס שעות.
 • watsonkatie
  שלב אחר שלב כיצד למצוא בית ספר העונה על כל צרכיי היה אינפורמטיבי מאוד. אחרי שקראתי את המאמר כולו זה נתן לי המון תקווה יחד עם מידע רב שלא חשבתי עליו אפילו. תודה.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להשתמש באלקטרומגנטים?
 2. איך אפשר לדעת אם יירד שלג?
 3. כיצד להכיר את מזג האוויר המקומי שלך?
 4. כיצד מודדים לחות יחסית?
 5. איך מכינים מד חום?
 6. איך מכינים מד חום?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail