איך לגרום למקלדת להיראות טוב ולהריח נקי?

כמו גם לגרום לה להריח רענן
אך זוהי דרך קלה לנקות במהירות את המקלדת, כמו גם לגרום לה להריח רענן.

לא שמישהו יריח את המקלדת שלך! אך זוהי דרך קלה לנקות במהירות את המקלדת, כמו גם לגרום לה להריח רענן. זה בדרך כלל מיועד לאנשים שמשתמשים הרבה במחשב שלהם וכתוצאה מכך, המקלדת נעשית מאובקת וריחה מצחיקה.

צעדים

 1. 1
  מחק למטה: השתמש במגבון או מטלית כלשהי רק כדי למחוק את המקלדת. שים לב שהמגבון או המטלית לא צריכים להיות מטפטפים רטובים, אלא להיות רטובים בכדי להסיר לכלוך ולכלוך. וודא שאתה נכנס לכל הסדקים והפינות.
 2. 2
  הסר אבק: השג את שואב האבק שלך והשתמש במצורף הקטן כדי להחליק אבק מהמקלדת. משפשפים אותו בעדינות מעל המקלדת. אם אין לך שואב אבק או אביזר קטן, אתה יכול להשתמש בקצה Q ולשפשף אותו פנימה והחוצה מסדקי המקלדת כדי להסיר אבק. דרך נהדרת נוספת היא להשתמש במברשת שיניים ישנה או במברשת צבע במקום Q-Tip מכיוון ששניהם יכולים לנקות טוב יותר.
  הם מריחים יפה, ומנקים את המקלדת די טוב
  הם מריחים יפה, ומנקים את המקלדת די טוב.
 3. 3
  ריסס את הניחוח שלך: מצא את הניחוח המועדף עליך ושפריץ אותו פעמיים מעל המקלדת שלך ואז תן לו להתייבש. זה יגרום למקלדת להריח נהדר בזמן ההקלדה שלך והיא נמשכת זמן רב מאוד.

טיפים

 • השתמש בושם במקום ספריי גוף במשך יותר מתמיד ניחוח.

דברים שתזדקק להם

 • קצה טיפ, מברשת שיניים ישנה, שואב אבק עם חיבור קטן, או מברשת צבע. איזו אחת, הבחירה היא שלך.
 • הניחוח האהוב עליך.
 • מטלית או מגבון לח.

שאלות ותשובות

 • איכשהו הכלב שלי עשה פיפי על מקלדת המחשב שלי. כיצד אוכל לתקן זאת?
  ישנן כמה אפשרויות לכך. דרך קלה אחת היא לקנות חומרי ניקוי מיוחדים המיועדים במיוחד למקלדות הם עכברים. הם מריחים יפה, ומנקים את המקלדת די טוב. אתה יכול גם לעשות עבודה DIY. אתה יכול להשתמש בתרסיסים אנטיבקטריאליים לניקוי המקלדת שלך, הם בדרך כלל יכולים לעמוד בכימיקלים קשים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail