כיצד לערוך הגדרות מקלדת Gboard?

כמה הגדרות מקלדת ראשיות של iOS
כמה הגדרות מקלדת ראשיות של iOS, כמו סדר מקלדת והחלפת טקסט, יועברו גם ל- Gboard.

Gboard היא מקלדת בהתאמה אישית שפותחה על ידי גוגל עבור אייפון ומוצרי iOS אחרים. הגדרות ה- Gboard ממוקמות בנוחות באפליקציית Gboard. רבות מהאפשרויות בתפריט הפנימי של Gboard תואמות את האפשרויות בהגדרות המקלדת הכלליות של מכשיר ה- iPhone, אך נועדו להשפיע רק על תכונות ה- Gboard. עם זאת, העדפות ה- Gboard המוגדרות באפליקציית Gboard יעקיפו הגדרות מקלדת כלליות מסוימות בזמן שאתה משתמש ב- Gboard כדי להקליד. כמה הגדרות מקלדת ראשיות של iOS, כמו סדר מקלדת והחלפת טקסט, יועברו גם ל- Gboard.

חלק 1 מתוך 2: שימוש באפליקציית gboard

 1. 1
  הורד והתקן את gboard. Gboard היא מקלדת מותאמת אישית המאפשרת חיפוש משולב של Google והקלדת גלישה בסגנון אנדרואיד. חפש את Gboard ב- App Store ולחץ על "Get" להתקנה. עם ההשקה, עקוב אחר ההוראות המפורשות המוצגות כדי להתקין.
 2. 2
  גישה להגדרות המקלדת של gboard. הפעל את אפליקציית Gboard והקש על "הגדרות מקלדת". תופיע רשימה של הגדרות המקלדת.
 3. 3
  החלף את הקלדת הגלישה. הקלדת גלישה היא תכונה המאפשרת לך להקליד מילים על ידי החלקת האצבע ממפתח למפתח מבלי להרים אותה מהמקלדת. תכונה זו ייחודית למקלדת Google ולא תופיע בהגדרות iOS.
  • המתג יהפוך לכחול כשהוא מופעל, צבע אפור מציין שהוא כבוי.
 4. 4
  החלף הצעות אמוג'י. תכונה זו ממליצה על אמוג'ים יחד עם הצעות מילים תוך כדי הקלדה (למשל הקלדת המילה 'שמח' תציע פרצוף סמיילי במקום המילה).
 5. 5
  החלף תיקון אוטומטי. תכונה זו משנה באופן אוטומטי מילים באיות שגוי תוך כדי הקלדה. עקוב אחר שמות ומקומות כאשר תכונה זו מופעלת - יתכן שהמילון לתקן אוטומטית אינם מזוהים ומשתנים למשהו שאינך רוצה.
  כיצד אוכל להשתמש בהקלדה קולית במקלדת ה- Gboard שלי
  כיצד אוכל להשתמש בהקלדה קולית במקלדת ה- Gboard שלי?
 6. 6
  החלף אותיות רישיות אוטומטיות. זה יעשה שימוש באותיות רישיות באופן אוטומטי בתחילת המשפטים כמו גם שמות עצם מוכרים כמו שמות.
 7. 7
  החלף או חסום מילים פוגעניות. תכונה זו תשמיט מילים שנחשבות לחילוניות לפי מסנן המלים. אם ההפעלה הזו לא תחסום מילים שהוקלדו ידנית (אם כי יתכן שהן מכוונות באמצעות תיקון אוטומטי), אך הן לא יופיעו בעת הקלדת החלקה או כהצעות להחלפת מילים.
 8. 8
  החלף תצוגה מקדימה של תווים. תכונה זו מציגה חלון קופץ קטן של המקש שעליו לחצתם תוך כדי הקלדה.
 9. 9
  החלף או הפעל נעילת כובעים. זה מאפשר לנעול את המקלדת באותיות גדולות על ידי הקשה והחזקת מקש "חץ למעלה" (או Shift) במקלדת. נעילה של אותיות גדולות מסומנת על ידי קו מלא המוצג מתחת לחץ. אם אתה מוצא את עצמך נכנס בטעות לנעילה של כובעים כשאתה לא מתכוון לכך, תוכל להשבית אותו לחלוטין כאן.
 10. 10
  החלף החלפה של אותיות קטנות. אפשרות זו מאפשרת לך להחליט אם ברצונך שתצוגת המקלדת תעבור לאותיות קטנות כאשר לא מוגדרת אותיות רישיות. השבתה זו לא תשבית אותיות קטנות, רק תגרום לתצוגה להופיע תמיד באותיות רישיות כמו מקלדת פיזית.
 11. 11
  החלף קיצור דרך ". " אפשרות זו מאפשרת להוסיף נקודה מבלי להקיש על מקש המחזור על ידי הקשה כפולה על מקש הרווח. זה יכול להיות שימושי עבור קלדנים מהירים.

חלק 2 מתוך 2: שינוי סדר המקלדת והחלפת הטקסט

 1. 1
  פתח את הגדרות ה- iPhone או ה- iPad. כאן תוכל לגשת לכל המקלדות המותקנות. כל אחת מההגדרות שתואמות את ההגדרות ב- Gboard לא תחול על Gboard. יש לשנות את האפליקציה מאפליקציית Gboard כדי להשפיע על התנהגות Gboard.
  תכונה זו ייחודית למקלדת Google ולא תופיע בהגדרות iOS
  תכונה זו ייחודית למקלדת Google ולא תופיע בהגדרות iOS.
 2. 2
  גישה להגדרות המקלדת. עבור אל "כללי> מקלדת" כדי לגשת לאפשרויות המקלדת.
 3. 3
  הקש על מקלדות. כפתור זה מציג רשימה של כל המקלדות הניתנות לשימוש.
 4. 4
  הגדר את gboard כמקלדת הראשית. הקש על "ערוך" והקש וגרור את Gboard לראש הרשימה. שחרר ולחץ על "בוצע" כדי לשמור את ההגדרות שלך. פעולה זו מעבירה את Gboard לראש הרשימה בעת מעבר בין מקלדות.
 5. 5
  ערוך החלפות טקסט. חזור להגדרות המקלדת והקש על "החלפת טקסט". כאן תוכלו להגדיר פילטרים וקיצורי דרך למועד ההקלדה. הקש על הלחצן "+" כדי להזין ביטוי והחלפתו והקש על "שמור" כדי להשלים.
  • לדוגמא, ברירת מחדל של iOS היא "omw" להחלפה אוטומטית של "בדרכי!". שינויים בהגדרה זו יבוצעו גם באפליקציית Gboard.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל להסיר את Gboard בטלפון אנדרואיד?
  הסר את אפליקציית המקלדת Gboard של Google וזה יאפס את המקלדת שלך לברירת המחדל.
 • האם ניתן להשבית את מפתח האימוג'י?
  כן זה אפשרי.
 • כיצד אוכל לכבות תיקון אוטומטי ב- Gboard?
  פתח את הגדרות Gboard ובחר "תיקון טקסט". השבת תיקון אוטומטי, ואם תרצה בכך, הצעות למילים.
שאלות ללא מענה
 • האם אוכל להתאים אישית מקלדת Gboard?
 • האם אוכל לכבות את החיזוי ב- gboard?
 • מה גורם ל- Gboard להיעלם בעת טעינה מחדש של דף אינטרנט?
 • כיצד אוכל לשנות את פריסת Gboard ל- QWERTY ב- iOS 12,2?
 • כיצד אוכל להשתמש בהקלדה קולית במקלדת ה- Gboard שלי?

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail