איך הופכים את חדר הילד לחדר של נער?

הכללת פריטים ייחודיים אלה בחדר החדש שלך יכולה לגרום לחדר שלך להרגיש ייחודי וספציפי יותר עבורך
הכללת פריטים ייחודיים אלה בחדר החדש שלך יכולה לגרום לחדר שלך להרגיש ייחודי וספציפי יותר עבורך.

אחרי שנים של טפטים ברכבת ודוגמאות פרחוניות, ייתכן שהגיע הזמן לעדכן את החדר שלך כך שהוא פחות מתאים לילד ויותר מתאים לנוער. שינוי החדר שלך יכול להיות תהליך מהנה שבו אתה יכול להיות יצירתי ולעדכן את החדר כך שהוא מתאים לטעם ולסגנון שלך. כדי להבין טוב יותר את העדפותיך, עליך ליצור תוכנית עיצוב כך שתוכל לצבוע ולרהט את החדר עם תחושת עיצוב ברורה. לאחר סיום הפרטים הבסיסיים של החדר, עליכם להוסיף פרטים אישיים בכדי שהחדר באמת ירגיש כמו שלכם.

חלק 1 מתוך 3: יצירת תוכנית עיצוב

 1. 1
  הכינו לוח מצב רוח. לפני שתתחיל להזיז משהו בחדר, עליך להרכיב לוח מצב רוח או לוח השראה. לוח מצב רוח יכול להיות אוסף של דימויים ממקורות שונים, כגון מגזינים, באינטרנט, או אפילו סקיצות שצוירו ביד, כי לך השראה. אתה יכול לבנות את לוח הרוח סביב נושא, כגון "פאנק רוק" או סביב ערכת צבעים או תבנית מסוימת. לוח מצב רוח יכול להיות דרך נהדרת לקבל השראה וליצור תחושה ברורה של סגנון החדר.
  • זה עשוי להיות מועיל להסתכל באינטרנט גם בבלוגים לעיצוב המציגים חדרי שינה לבני נוער ורעיונות בסגנון. יתכן שתמצאו מראה או סגנון מסוים המבוסס על תמונות של חדרי שינה קיימים או שילוב של שתי גישות שונות.
  • נסו לשלב את התחביבים והאינטרסים שלכם בעיצוב החדר. אם אתם עוסקים בענף ספורט מסוים, כמו סקייטבורד למשל, תוכלו לנסות לכלול תמונות סקייטבורד בחדר. אם הצבע האהוב עליך הוא כחול, אתה יכול לכלול גוונים שונים של כחול בחדר.
  • חשוב שאתה וההורים שלך מסכימים על הסגנון הכללי של החדר ויהיה לך תחושה אחידה של איך החדר ייראה. למרות שההורים שלך עשויים לעזור לך לשנות את החדר, בסופו של דבר תצטרך לחיות בו ואתה אמור להיות בעל משמעות גדולה בבחירות העיצוביות של החדר.
 2. 2
  צייר תוכנית קומה של החדר. לאחר שהחלטתם על נושא או סגנון מסוים לחדר, עליכם לצייר תוכנית קומה גסה של האופן בו תרצו לסדר את החדר מחדש. זה יכול להיות שרטוט גס של המיקום של פריטי מפתח, כמו המיטה, השולחן והלשכה.
  • כדאי לשקול גם אם יש מספיק שטח אחסון לבגדים שלך, לחפצים האישיים שלך ולספרי הלימוד שלך, וכי יש מקום עבודה ייעודי, במיוחד אם אתה נוטה להכין את שיעורי הבית שלך בחדר שלך.
  • הכנת תכנית קומה יכולה גם לעזור לכם להבין טוב יותר כיצד לנצל את החלל בצורה הטובה ביותר, כמו למשל להבטיח שהמיטה תהיה במקום שמקבל הרבה אור שמש או שהשולחן נמצא במקום שיש הסחות דעת מוגבלות או קרוב לחלון..
 3. 3
  שקול אפשרויות צבע קיר. אחת הבחירות העיצוביות הגדולות ביותר שתעשו היא צבעי צבעי הקיר, שכן צבע יכול להצהיר גדול בחדר. השתמש בדוגמיות צבע מחנות הצבעים המקומית שלך כדי להחליט אילו צבעים עשויים להיראות טוב בחדר או להתאים לנושא שלך. הקפד לנסות את הצבעים על הקיר לפני שאתה קונה מספיק לכל החדר כדי להימנע מבחירת הצבע הלא נכון.
  • אם אתה מנסה ליצור מרחב מרגיע, אתה יכול להציע גוונים ניטרליים כמו לבן, אפור או בז '. לאחר מכן תוכל להוסיף פסי צבע עם אביזרים וריהוט.
  • אם אתם הולכים למראה נועז יותר, כדאי לכם לשקול צבעי ניגודיות מעניינים כמו צהוב ושחור או אדום ואפור. אם אתם עוסקים באומנות ורישום, תוכלו ליצור קיר לוח בחדר, שבו קיר אחד צבוע בצבע לוח שניתן לצייר עליו בגיר.
  אחת הבחירות העיצוביות הגדולות ביותר שתעשו היא צבעי צבעי הקיר
  אחת הבחירות העיצוביות הגדולות ביותר שתעשו היא צבעי צבעי הקיר, שכן צבע יכול להצהיר גדול בחדר.
 4. 4
  חשוב על אפשרויות תאורה. אלמנט עיצובי גדול נוסף הוא תאורה, שכן תאורה יכולה להשפיע מאוד בחדר. אולי אתה מעדיף תאורת אווירה בצורת אורות בית קפה או תאורה עילית עם אפשרות עמומה יותר.
  • אתה יכול גם להחליט לכלול מנורת שולחן אם אתה נוטה ללמוד או לקרוא בחדרך ואינך רוצה שתצטרך למתוח את עיניך.
  טיפ מומחה

  טריק מומחה: אם אתם מנסים להוסיף תאורה לחדר שאין בו תאורת תקרה, נסו להציב מנורות רצפה בפינות החדר. בחר במנורות המפיצות אור באופן שווה מכל צידי האהיל. אתה יכול גם להשתמש בגוון המכוון את האור כלפי מעלה, שכן זה יאפשר לקפוץ לאור מהקירות והתקרה, אך הימנע מאורות כיוון שמופנים לכיוון הרצפה.

 5. 5
  החליטו אילו רהיטים לשמור ואילו רהיטים להחליף. עברו על הרהיטים שבחדרכם ושקלו מה תרצו לשמור ומה תרצו למכור או לתרום. זכור שתוכל לעדכן את הרהיטים הקיימים שלך בצבע טרי או בכפתורי מגירה חדשים. עדכון רהיטים יכול להיות דרך מהנה להתאים אישית את החדר שלכם.
  • לאחר שתחליטו אילו רהיטים אתם מחזיקים ואילו רהיטים אתם מחליפים, עליכם לתאם הפעלת תרומות עם הוריכם בכדי להיפטר מהרהיטים שאינכם רוצים או לפרסם את הפריטים ברשת כדי לנסות למכור אותם.
  • ייתכן שתרצה גם להסתכל ברחבי שאר הבית עבור רהיטים או פריטים אחרים העשויים להתאים לחדר החדש שלך. אם יש ערימה של רהיטים ישנים בעליית הגג או במרתף, חפרו דרכה אחר כל רהיט שעשוי להתאים לחדר שלכם.

חלק 2 מתוך 3: צביעה וריהוט החדר

 1. 1
  צאו לקנות רהיטים ואביזרים חדשים. בהתבסס על תוכנית הרצפה שלך ועל לוח הרוח שלך, אתה אמור להיות מסוגל להכין רשימה של כל פריטי הרהיטים והאביזרים החדשים שאתה צריך לקנות לחדר החדש שלך. אם אתה בעל תקציב, אתה יכול לנסות למצוא פריטים מסוימים באינטרנט או במכירות מוסך. אתה יכול גם ללכת לחנויות רהיטים מוזלות ולחנויות שמוכרות אביזרים משתלמים.
  • רשימת הקניות שלך עשויה לכלול פריטים גדולים כמו מיטה או שולחן, ואביזרים כמו מצעים חדשים, כריות, אפשרויות אחסון כמו מדפים ומסגרות לצילומים או פוסטרים. יתכן שתרצה להיעזר בהורה כשאתה יוצא לקניות, במיוחד אם אינך נוהג וצריך להסתובב במכונית גדולה יותר כדי לאסוף את הרהיטים והאביזרים הנדרשים.
 2. 2
  צבעו את הקירות. לאחר שהחלטתם על צבעי הצבע שלכם, עליכם להכין את החדר לצביעה. המשמעות היא הוצאת כל הרהיטים מהחדר כך שהם ריקים והקלים נוחים לגישה. כסה את כל הרהיטים או הפריטים שנותרו בחדר בסדינים כדי שלא יתפזרו בצבע. לאחר מכן עליכם לכסות את פינות וקצוות הקירות בצבע צייר כך שהצבע עולה רק על הקירות ולא על התקרות, הפיתוחים או הרצפה.
  • לפני שתצבעו את הקירות בצבעי הקיר שבחרתם, תצטרכו לשפות את הקירות בצבע פריימר. ברגע שצבע הפריימר מתייבש, תוכלו למרוח שכבה אחת לשתי שכבות של צבעי הקיר שבחרתם.
  • כדאי לערוך מסיבת צבע עם כמה חברים ולעבוד על צביעת הקירות יחד. תגמלו את העוזרים שלכם בפיצה ותודתם הבלתי נלאה על כך שעזרתם לגרום לתהליך הציור לעבור הרבה יותר מהר.
  עליכם להוסיף פרטים אישיים בכדי שהחדר באמת ירגיש כמו שלכם
  לאחר סיום הפרטים הבסיסיים של החדר, עליכם להוסיף פרטים אישיים בכדי שהחדר באמת ירגיש כמו שלכם.
 3. 3
  הוסיפו את התאורה והריהוט לחדר. תן לצבע הקיר להתייבש לחלוטין, בדרך כלל בן לילה או כמה ימים, תלוי כמה שכבות צבע יישמת ואז העבר לתאורה ולרהיטים. מחרוזת אורות בית קפה לאורך התקרה אם החלטתם על מראה סביבי יותר או מכוונים תאורה עליונה על טיימר. עליך לוודא שיש לך מנורת שולחן טובה כשאתה עושה שיעורי בית או קורא.
  • כמו כן, עליכם לבקש מההורים או מחבר שיעזרו לכם להעביר את הרהיטים לחדרכם, כולל המיטה שלכם, שולחן העבודה והלשכה שלכם. אם החלטתם להחליף את המצעים כך שיהיה מתאים יותר לגיל, עליכם לכבות את המצעים כדי לראות כיצד הם משתלבים עם שאר החדר.
  • וודאו שאפשרויות האחסון שלכם, כמו מדפי קיר או ארונות אחסון, גם משתלבים היטב בחדר ונוחים לשימוש. בדרך כלל, ככל שיש לך יותר אפשרויות אחסון בחדר, כך טוב יותר.

חלק 3 מתוך 3: הוספת פרטים אישיים לחדר

 1. 1
  פנה מקום לצילומי חברים ובני משפחה על הקירות. הוספת פרטים אישיים כמו צילומים, פוסטרים ומזכרות ויזואליות אחרות יכולה באמת לגרום לחדרכם להרגיש מיוחד וייחודי לכם. שקול לתלות תצלומים של חברים ומשפחה בחדרך, או תמונה של אדם שאתה מעריץ או מכבד. אתה יכול גם לתלות אמירה מעוררת השראה או ציטוט מצחיק שאתה אוהב.
  • אתה יכול למסגר ולתלות את התמונות האלה במסגרות פשוטות על קיר אחד כדי ליצור תצוגה חזותית מהנה או לפוצץ את התצלום כדי ליצור קטע הצהרה. נסה להתמקד בתמונות בעלות משמעות או ערך כלשהו עבורך, כיוון שאתה עלול לבהות בהן יום יום.
 2. 2
  בצע פרויקטים קטנים של DIY כדי ליצור אביזרים מותאמים אישית. אם אתם מחפשים ליצור נגיעות אישיות בתקציב, נסו פרויקט DIY קטן כמו טרריום או פרויקט מהנה עם וואשי טייפ. ישנם הרבה בלוגים DIY מקוונים עם רשימות של פרויקטים קלים שתוכלו לעשות בתקציב מוגבל.
  • היעזרו בחברים או בהורה ועשו פרויקט DIY ביחד. זו יכולה להיות דרך מהנה לבלות וגם ליצור אביזרים ייחודיים לחדר החדש שלך.
  שינוי החדר שלך יכול להיות תהליך מהנה שבו אתה יכול להיות יצירתי ולעדכן את החדר כך שהוא מתאים לטעם ולסגנון שלך
  שינוי החדר שלך יכול להיות תהליך מהנה שבו אתה יכול להיות יצירתי ולעדכן את החדר כך שהוא מתאים לטעם ולסגנון שלך.
 3. 3
  כלול פריטים רגשניים או יקרים. למרות שאתה עשוי להתפתות לזרוק כל פריט מילדותך בחיפוש אחר חדר מתאים לבני נוער, שקול לשמור פריטים סנטימנטליים או יקרים כמו מדליות ילדות או גביעים. יתכן שיש לך פריט שניתן על ידי אדם אהוב שאתה אוצר או אביזר שמוענק לך על ידי חבר שאתה מעריך מסיבות סנטימנטליות. הכללת פריטים ייחודיים אלה בחדר החדש שלך יכולה לגרום לחדר שלך להרגיש ייחודי וספציפי יותר עבורך.
 4. 4
  הוסף לחדר אלמנט אחד מהנה וייחודי. כדי לרומם את החדר שלך באמת, כדאי לך לשקול להוסיף אלמנט אחד מהנה ומעניין לחדר שלך, כמו פנסי נייר, ציור קיר נהדר על קיר אחד, או שלט וינטאג 'מגניב משוק הפשפשים. קטעי הצהרה ייחודיים ומיוחדים יכולים באמת לגרום לחדר שלך להרגיש מבוגר יותר אך עדיין מעניין וייחודי לך.
  • הימנע מלהוסיף יותר מדי אלמנטים ייחודיים במקלחת החדר שלך, מכיוון שיותר מדי קטעי הצהרה גדולים וכיפיים יכולים לגרום לחדר להרגיש כאוטי או מכריע. היצמדו לאלמנט ייחודי אחד, כך שהחדר ירגיש נעים ומעניין, אך לא מוגזם או עמוס.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail