איך לובשים מכנסי יוגה לעבודה?

כדי להצליח ללבוש מכנסי יוגה לעבודה
כדי להצליח ללבוש מכנסי יוגה לעבודה, אתה צריך ללבוש חולצות אופנתיות שיאזנו את המכנסיים שלך.

הרעיון של לבישת מכנסי יוגה לעבודה הוא נושא מאוד שנוי במחלוקת. מכנסי יוגה הם נוחים להפליא וניתן ללבוש אותם באופן שהם משתלבים בצורה חלקה לתלבושת מקצועית. אבל אם אתה חסר זהירות בגישה שלך, מכנסי היוגה שלך עשויים לגרום לך להיראות כאילו שכחת להתלבש לעבודה, או שאתה בדרך לחדר הכושר. עם כמה צעדים מרכזיים, ישנן מספר דרכים להפוך את התלבושת שלך למוכנה לעסקים.

חלק 1 מתוך 2: בחירת מכנסי יוגה מתאימים

 1. 1
  השקיעו במכנסי יוגה איכותיים. אם אתה לובש מכנסי יוגה לעבודה, אתה רוצה שהם יהיו עמידים תוך שהם מספקים נוחות. נסו למצוא מכנסי יוגה מחומר עבה יותר, ונסו אותם לפני שאתם רוכשים אותם כדי להבטיח שהם אינם שקופים. מכנסי יוגה שקופים הם בהחלט משהו שיש להימנע ממנו במקום העבודה.
  • חותלות יוגה מציעות את אפשרויות התלבושת הרבות ביותר ונוטות להיראות הכי טוב בסביבת עבודה מקצועית.
  • מכנסי יוגה עם רגל מעט מתרחבת יכולים גם לעבוד, רק וודאו שהם לא רחבים.
 2. 2
  בחר מכנסיים בצבע ניטרלי למראה מקצועי יותר. למרות שאולי אתה אוהב את מכנסי היוגה שלך, אתה לא רוצה שהם יבלטו בעבודה. שחור נותן מראה מקצועי יותר וילך כמעט לכל תלבושת, וחום, נייבי, אפור, שמנת ובורדו הם גם אפשרויות שייראו מקצועיות.
  • גוונים תכשיטים עדינים, כמו ירוק כהה או סגול כהה יכולים להתאים.
  • הימנע ממכנסי יוגה בהירים או ניאוניים, כמו גם מכיסים מודפסים או מעוצבים.
 3. 3
  ללבוש חולצות שעוברות את החלק התחתון שלך. זה אחד החלקים החשובים ביותר ללבוש מכנסי יוגה לעבודה והמפתח לתלבושת מתאימה. ללבוש חולצות ארוכות או סוודרים שעוברים את החלק התחתון שלך, או אפילו לבחור שמלה מעל המכנסיים. לבישת חולצות ארוכות יותר תבטיח לך מראה מקצועי ומתאים לעבודה.
  מכנסי יוגה Bootcut ומכנסי יוגה מתרחבים הם אפשרויות נהדרות ללבוש עם מעילים או בליינים
  מכנסי יוגה Bootcut ומכנסי יוגה מתרחבים הם אפשרויות נהדרות ללבוש עם מעילים או בליינים.
 4. 4
  הפרד את מכנסי האימון ממכנסי העבודה שלך. אתה לא צריך ללבוש את אותם מכנסי יוגה לעבודה שרק התאמנת בהם בחדר הכושר. לא רק שאתה לא רוצה ללבוש בגדים מסריחים בעבודה, אלא שאתה רוצה לשמור על האיכות של מכנסי היוגה שלך בעבודה. לשם כך, וודאו שיש לכם מכנסי יוגה נפרדים לעבודה ולחדר הכושר.
 5. 5
  שמור על כל סמלי הלוגו. כדי לוודא שהמראה שלך יישאר מקצועי, אתה לא רוצה שאנשים יוכלו לראות את הסמלים על מכנסי היוגה שלך. סמלי לוגו, כמו גם כל פסי הצד הצבעוניים, מעניקים אווירה אתלטית שלא מתאימה למשרד. רוב הלוגואים נמצאים על חגורת מכנסי היוגה שלך, מה שמקל עליהם בכיסוי חולצה ארוכה או שמלה.
 6. 6
  הלביש את מכנסי היוגה שלך למעלה, לא למטה. כדי להצליח ללבוש מכנסי יוגה לעבודה, אתה צריך ללבוש חולצות אופנתיות שיאזנו את המכנסיים שלך. נסו ליצור אאוטפיטים שנראים מקצועיים תוך כדי נוחות. זה שאתה לובש מכנסי יוגה לא אומר שאתה צריך ללבוש כמה נעלי ספורט וגופיה.
  • חולצה מכופתרת מכופתרת או זורמת נראית נהדר עם מכנסי יוגה.
  • השתמש בתכשיטים ובאביזרים אחרים כדי להעלות את התלבושת שלך לשלב הבא.

חלק 2 מתוך 2: יצירת תלבושת

 1. 1
  להתלבש בשכבות כדי לגרום לתלבושת שלך להיראות יחד. השכבה היא המפתח ליצירת בגדי עבודה נהדרים ממכנסי יוגה. התחל עם שכבת בסיס של חולצה, ואז הוסף סוודר, בלייזר או מעיל. אתה יכול אפילו להוסיף צעיף או גרביים ארוכות לתלבושת שלך, ואל תשכח מהתכשיטים.
  • לדוגמא, תלבושת שלמה עשויה להיות מורכבת מחולצה לבנה, סוודר כחול, חותלות יוגה שחורות, סנדלים שחורים וסרט ראש נוח.
  טיפ מומחה

  הייתי משלב מכנס יוגה שחור עם בלט שטוח, סנדל או עקב כלשהו, כך שהם לא באמת נראים כמו מכנסי יוגה.

  זה אחד החלקים החשובים ביותר ללבוש מכנסי יוגה לעבודה והמפתח לתלבושת מתאימה
  זה אחד החלקים החשובים ביותר ללבוש מכנסי יוגה לעבודה והמפתח לתלבושת מתאימה.
 2. 2
  התאימו את מכנסי היוגה שלכם עם קרדיגן למראה נוח. קרדיגנים נוחים ונהדרים לשכבות, מה שהופך אותם למושלמים ללבישה עם מכנסי יוגה. לבש את מכנסי היוגה השחורים שלך ולבש חולצה או חולצה בצבע לבן או ניטרלי. לבש קרדיגן בצבע שאתה אוהב, וודא שהקרדיגן או החולצה מכסים את החלק התחתון שלך.
  • ללבוש חולצה בצבע ניטרלי עם קרדיגן שחור, יחד עם מכנסי יוגה מגפיים חומים וזוג דירות לתלבושת מקצועית למראה שנח גם כן.
 3. 3
  ללבוש מכנסי יוגה עם טוניקה או כפתור כפתור לאופציה קלה לתלבושת. טוניקות ומורדות כפתורים נוטים להיות בצד הארוך יותר, מה שהופך אותם לאופציות נהדרות ללבוש עם מכנסי יוגה או חותלות יוגה. ללבוש טוניקה או כפתור כפתור בגוון כחול, אפור או לבן עם מכנסי היוגה השחורים שלך. אביזר עם צעיף או שרשרת כדי להפוך את התלבושת שלך למלבישה יותר.
  • תלבושת שלמה עשויה להיות מורכבת מכפתור ירוק מכופתרת, חותלות יוגה, מגפי עור חומים ושרשרת מגושמת.
 4. 4
  זרוק בלייזר או ז'קט עם המכנסיים למראה מקצועי. התאמו את מכנסי היוגה או החותלות עם בלייזר או מעיל עם חולצה מתחת. בחר בלייזר שחור שילך עם מכנסי היוגה השחורים שלך, ולבש חולצה לבנה או רכה מתחת לבלייזר. למראה אדג'י יותר, צמד את מכנסי היוגה שלך עם מעיל עור. השלם את התלבושת על ידי ענידת עגילים נועזים ומגפי לחימה.
  • חולצה רופפת בצבע פסטל מתחת למעיל עור תיראה נהדר עם מכנסי יוגה שחורים.
  • מכנסי יוגה Bootcut ומכנסי יוגה מתרחבים הם אפשרויות נהדרות ללבוש עם מעילים או בליינים.
 5. 5
  לבש שמלה או חצאית עם חותלות יוגה כדי להיראות לבוש יותר. אם תרצה להיראות קלאסה כשאת לובשת מכנסיים נוחים, זרק על עצמך זוג חותלות יוגה שחורות ושמלת משמרת. בחרו צבע שמלה או דוגמה המתאימים לעונה, והתאימו אותו עם סוודר או חגורה, אם תרצו. אתה יכול גם לבחור ללבוש חצאית מעל חותלות היוגה שלך, ולשייך אותה לחלק עליון בצבע ניטרלי. עקבים, טריזים ודירות נראים הכי טוב עם סגנון זה.
  • התאימו שמלת שיפט שחורה או אפורה עם חותלות יוגה בורדו או שמנת, והוסיפו חגורה ומגפיים להשלמת המראה.
  • ללבוש חותלות יוגה שחורות מתחת לחצאית בהירה. בחרו שמנת או חולצה לבנה ותחבו את החולצה לחצאית. ניתן גם לעצב את החצאית, ועקבים ייראו נהדר עם התלבושת.
  מה שהופך אותם לאופציות נהדרות ללבוש עם מכנסי יוגה או חותלות יוגה
  טוניקות ומורדות כפתורים נוטים להיות בצד הארוך יותר, מה שהופך אותם לאופציות נהדרות ללבוש עם מכנסי יוגה או חותלות יוגה.
 6. 6
  אביזר את התלבושת שלך כדי שייראה יותר לבוש. כדי לקחת את התלבושת שלך מהנינוח למקצועי, נסה להוסיף לפחות 1-2 תכשיטים לתלבושת שלך. ללבוש שרשרת נועזת עם מכנסי היוגה שלך, או לזרוק עגילי פנינה וצמיד. אם אתה לא רוצה לענוד תכשיטים, הוסף צעיף, סרט, חגורה או גרביים מסוגננות לתלבושת שלך.
  • צעיפים וגרביים ארוכות הם אביזרים נהדרים למזג אוויר קר יותר, בעוד שצמידים, סרטים וסוגי תכשיטים אחרים יבלטו בחודשים חמים יותר.
 7. 7
  בחר נעליים המשלימות את התלבושת שלך, כגון סנדלים, מגפיים או דירות. אם אתה לובש בלייזר או מעיל עם מכנסי יוגה, מגפיים או עקבים יהיו הבחירה הטובה ביותר לנעליים. המגפיים הכי טובים כשאתה לובש חותלות יוגה כדי שתוכל להשוויץ במגפיים, ועקבים נמוכים נהדרים למכנסי יוגה מתרחבים. עבור תלבושות מורכבות ומורדים-כפתור או טוניקות, לשקול לובשים דירות כי הם אחת המעמד בצבע ניטראלי או בצבע תואם העליונה שלך.
  • סנדלים, כמו כאלה עם עקב קל או קשירה סביב הקרסול, נראים נהדר עם קרדיגנים, במיוחד במזג אוויר חם יותר.
  • אם אתה לובש שמלה, אתה יכול לבחור דירות או עקבים, ואילו אם אתה סוודר וצעיף, מגפיים יהיו בחירה מצוינת.

טיפים

 • וודא שלא תסתבך בלבישת מכנסי יוגה לעבודה. סביבות עבודה שמרניות רבות מקמטות פנים על לבישת בגדי אתלט לעבודה, לכן יש לבדוק את כל ההנחיות או ההגבלות לתלבושת.

שאלות ותשובות

 • אני לא יכול פשוט לשים אותם כרגיל?
  כן. ללבוש את מכנסי היוגה שלך כמו שהיית עושה מכנסיים רגילים. רוב העצות הללו חלות גם על מכנסיים רגילים.
 • מה אם יש לי אצבע גמלים גרועה במיוחד?
  ללבוש חולצה ארוכה, ללבוש תחתונים עבים יותר, או להשיג זוג חותלות שאינן גורמות לבעיה זו.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail