איך לנסוע סולו ברחבי אירופה?

אתה יכול להחליט לנסוע לבד כאתגר בפני עצמך לראות את ארה"ב בעצמך או כדרך לפגוש אנשים חדשים במסע
אתה יכול להחליט לנסוע לבד כאתגר בפני עצמך לראות את ארה"ב בעצמך או כדרך לפגוש אנשים חדשים במסע.

טיול יחיד באירופה יכול לחשוף אתכם לתרבות נהדרת, אוכל נהדר ומגוון מגוון של אנשים. תוכלו גם לקבל הזדמנות לראות את הנופים השונים של אירופה, החל מדבריות ועד חופים ועד מונומנטים לאומיים ופארקים. אתה יכול להחליט לנסוע לבד כאתגר בפני עצמך לראות את ארה"ב בעצמך או כדרך לפגוש אנשים חדשים במסע. לאחר שתכננתם וארזתם את הטיול, עליכם להתמקד בשמירה על בטיחות ובילוי בטיול הסולו שלכם ברחבי הארץ.

חלק 1 מתוך 4: תכנון הטיול

 1. 1
  ערכו תקציב לטיול. עליכם לקבוע כמה כסף אתם מתכננים להוציא על הטיול שלכם. כנוסע יחיד, אתה רוצה להיות בטוח שיש לך מספיק כסף במהלך הנסיעות שלך, כמו גם כסף חירום שמופרש במקרה שאתה זקוק לו. אתה עשוי לפרק את התקציב שלך ביום, או שבוע בשבוע, תלוי כמה זמן אתה מתכנן לנסוע. ערוך חשבון בחסכון שלך וקבע כמה אתה יכול להרשות לעצמך להוציא על הנסיעה.
  • לדוגמה, ייתכן שתכנן להוציא 37 € ליום כולל לינה, אוכל ובידור. זה עשוי להיות אידיאלי אם אתם מתכננים לנסוע לפחות חודש עד חודשיים ולא רוצים להוציא סכום כולל של מעל 3730 אירו.
  • בתקציב זה, ייתכן שתתכנן להוציא כ- 750 € בסך הכל על מקומות לינה, 1120 € על עלויות מזון, 370 € על דלק ותחבורה ציבורית, 370 € על בידור, ולהשאיר 370 € עבור קרן חירום.
  • לעשות דברים כמו לבשל לעצמך ולאכול בחוץ, יכול לעזור לך להישאר בתקציב שלך. אתה יכול גם לבחור את מקומות הלינה הזולים ביותר שתוכל למצוא כדי לחסוך כסף.
 2. 2
  חקר מסלולים או אזורים שונים במדינה. בצעו מחקר על דרכים שונות בהן תוכלו לנסוע שיעבירו אתכם דרך ערים או אזורים שונים בארה"ב. ייתכן שיש לכם אזור ספציפי בו תרצו לבלות זמן מה, כמו חגורת התנ"ך או צפון מערב האוקיאנוס השקט. לאחר מכן תוכל להכניס אזורים אלה למסלול שלך. הקדישו זמן להחליט לאן אתם רוצים לנסוע כדי שיהיה לכם מושג לגבי היעדים שלכם.
  • אם אתה נוהג במכונית סולו, זכור שכבישים דו ספרתיים עוברים ישירות דרך ערים וכבישים תלת ספרתיים עוברים אותם. כבישים מהירים משונים עוברים מצפון לדרום ואילו כבישים מהירים זוגיים עוברים ממזרח למערב.
  • אתה יכול גם לנסות לעקוב אחר דרכי "אני", כגון I95, כדי להגיע ליעדים מסוימים במהירות רבה יותר. אתה יכול לנסות לכלול כבישים מחוץ לכבישים "אני" כדי להציג נופים יותר מהכביש.
 3. 3
  קבע את אופן התחבורה שלך. אולי ההחלטה הגדולה ביותר שתצטרכו לקבל בקשר לטיול שלכם, מלבד לאן ללכת, היא איך אתם הולכים להסתובב. אתה יכול להחליט לנסוע ברחבי אירופה ברכבך או ברכב שכור. לחלופין, תוכל לבחור לטוס לארה"ב ואז לקחת אוטובוסים ותחבורה ציבורית אחרת ברחבי הארץ. חשוב על איזה אמצעי תחבורה יהיה הכי נוח ונוח עבורך.
  • זכור שייקח כחודשיים נסיעה ברחבי ארה"ב ואולי זמן רב יותר אם אתה לוקח אוטובוסים או תחבורה ציבורית. אתה יכול להחליט ללכת עם אפשרות התחבורה שמתאימה לחלון הזמן שלך, כך שתוכל להשקיע זמן רב בראות את המראות.
  • אתה יכול גם להחליט לנסוע ברכבת דרך אירופה. אתה יכול לחפש נתיבי רכבת שונים בחלקים של ארה"ב, כמו גם תעריפי נסיעה ברכבת באינטרנט כדי לקבוע אם זו אפשרות טובה עבורך.
  • כנוסע יחיד, כדאי לך לשקול אפשרויות אחרות לפני שתפנה לטרמפים ברחבי ארה"ב מכיוון שזה יכול להיות מסוכן. אם נסעת בעבר בטרמפיאדה ונוח לך לעשות זאת, תוכל ללכת באפשרות זו כדרך לחסוך כסף ולהכיר אנשים חדשים.
 4. 4
  החליטו היכן אתם הולכים להישאר. עליכם לחשוב האם אתם מתכננים לשהות במלונות או בהוסטלים כשאתם מטיילים. אכסניות וגלישת ספות, בה אתם שוהים על ספות האנשים תמורת מעט כסף ללא כסף, עשויים להיות אידיאליים אם אתם מנסים לחסוך כסף או נמצאים בתקציב הדוק לטיול. לחלופין, תוכל לבחור בשירות השכרה שבו אתה מזמין חדר בביתו של מישהו או שיש לך את כל המקום לעצמך. בדקו מראש את מקומות הלינה שלכם כדי שתדעו היכן אתם הולכים לנוח את הראש במהלך הטיול שלכם.
  • אם אתה באמת רוצה לחסוך כסף על מקומות הלינה, אתה יכול להחליט לחנות במהלך הטיול שלך. תלוי איפה אתה מחנה, ייתכן שתצטרך לשלם דמי אוהל.
  • אפשרות נוספת היא לישון ברכב שלך אם אתה נוסע ברחבי אירופה. עם זאת, זה תמיד רעיון טוב שיהיה לכם גיבוי במקרה של סערה או מזג אוויר גרוע.
 5. 5
  צור מסלול. לאחר שקבעת את רוב התכנון לטיול, שב וערוך מסלול מיום ליום. ממפה את המסלול המתוכנן שלך וציין את מקומות הלינה שלך לכל לילה בטיול. נסה להיות מפורט אודות המסלול שלך, כך שיהיה לך מדריך שתוכל לעקוב אחרי שתתחיל בטיול שלך.
  • לדוגמה, אתה יכול לכתוב, "יום 1: צא מהבית עם מיכל גז מלא, סע לעיר ניו יורק. הישאר לילה בהוסטל."
  • כאמצעי בטיחות, אתה יכול להחליט לשתף את המסלול שלך עם בני משפחה או חברים כדי שיידעו מה אתה מתכנן לעשות ואיפה אתה מתכנן להיות מיום ליום. זה עשוי להיות שימושי במקרה שהם מנסים לאתר אותך בזמן שאתה נוסע או במקרה חירום.
עליכם לנקוט בצעדים בכדי לנסוע בבטחה לבד
כמטייל יחיד, עליכם לנקוט בצעדים בכדי לנסוע בבטחה לבד.

חלק 2 מתוך 4: אריזה לטיול

 1. 1
  הכינו רשימת אריזה. כחלק מההכנה שלך לטיול, עליך להכין רשימת אריזה. אם אתם מתכננים לנהוג במכונית משלכם ברחבי ארה"ב, תוכלו להכין את רשימת האריזה עם המכונית שלכם בראש. שקול כמה דברים אתה יכול להכניס לרכב שלך וכמה דברים אתה צריך להביא איתך. לעיתים קרובות, אריזת אור עם יסודות חשובים בלבד יכולה להקל על נסיעות סולו.
  • לדוגמא, אם אתם מתכננים לשהות בהוסטלים או בתי מלון, עליכם לארוז תיק גב קל עם כל המצרכים החיוניים שלכם, כולל ביגוד, מוצרי טיפוח, מטען לטלפון, זיהוי, מחשב נייד וארנק. אתה יכול גם לארוז תרמיל קטן יותר שבו אתה יכול לשאת את הדברים שלך בזמן שאתה בחוץ, ולהשאיר את התרמיל שלך נעול בהוסטל או במלון.
  • הקפד להביא כלי בישול וציוד שינה אם אתה מתכנן לחנות או להישאר ברכב שלך לילה. אתה יכול לארוז שק שינה, אוהל וכלי בישול לקמפינג כדי שתוכל להכין ארוחות בדרכים.
  טיפ מומחה

  ניסיון קהילה: כשהייתי סולו נסיעה ברחבי הודו ודרום מזרח אסיה, הבאתי מקרה פלאפון כי יש חבילת סוללה בתוכו. זה היה ממש נהדר להיות עלי כי הוא הטען את הטלפון שלי לפחות פעמיים בלי שאצטרך להביא חבילת סוללה שהתחברה לטלפון שלי עם חוט כי זה קל מדי לגניבה. כמו כן, לבשתי צעיף אינסוף שהיה בתוכו כיס עם רוכסן כדי שאוכל לשאת את הדברים העיקריים שלי, כמו כסף, בדיסקרטיות.

 2. 2
  קבל כרטיס SIM אמריקאי לטלפון הסלולרי שלך. כדי להבטיח שתוכלו לשמור על תקשורת עם יקירכם בבית, שקלו לרכוש כרטיס SIM זול לטלפון שלכם כדי שתוכלו להשתמש בו באירופה. כרטיסי SIM רבים בארה"ב זולים למדי. זה גם רעיון טוב שיהיה לך טלפון סלולרי כשאתה נוסע לבד במקרה חירום.
  • אתה יכול גם להשתמש בכרטיס ה- SIM כדי ליצור קשר עם יקיריהם בבית על ידי קבלת נתונים בינלאומיים לטלפון. בדרך זו, יקירייכם יכולים להתקשר אליכם דרך סקייפ או FaceTime בתעריף משתלם ביותר.
 3. 3
  תביא עותקים של הזיהוי שלך. עליכם גם לצלם את תעודות הזהות שלכם, כמו הדרכון שלכם ואת תעודת ההוכחה שלכם, ולהביא אותם איתכם בתיק הגב. אתה יכול לאחסן עותקים בכיסים שונים של התיק שלך ובמעיל נסיעות, כך שיהיה לך במקרה שאתה מאבד את הזיהוי שלך או שהוא נגנב.
  • כדאי גם לשמור את הדרכון והזיהוי האחר שלך במקום בטוח בעת נסיעה, כמו חגורת כסף או תיק עם כיס סודי שאתה שומר עליך כל הזמן.
 4. 4
  החליטו כיצד אתם הולכים לשאת כסף בטיול. האם תשתמש בכרטיס אשראי או בכרטיס חיוב במהלך טיול הסולו שלך? האם תשתמש במזומן וגם בכרטיסים? אם יש לך כרטיס אשראי בינלאומי , תוכל להחליט להשתמש בו כדי לשלם עבור דברים כמו אירוח ובידור. לאחר מכן תוכל להפריש מזומנים למזון, מכיוון שאתה עלול לאכול במקומות שלוקחים רק מזומן. לחלופין, אתה יכול להסתמך על כרטיס חיוב אמריקאי כדי לשלם עבור דברים בטיול.
  • אתה יכול לשקול לקבל כרטיס אשראי נסיעות, אשר ייתן לך נקודות על כל דולר שאתה מוציא ויקל על התשלום בכרטיס אשראי תוך כדי נסיעה.
תלוי כמה זמן אתה מתכנן לנסוע
אתה עשוי לפרק את התקציב שלך ביום, או שבוע בשבוע, תלוי כמה זמן אתה מתכנן לנסוע.

חלק 3 מתוך 4: לעשות דברים מהנים בטיול

 1. 1
  מצא דברים לעשות בחינם במרכז קבלת הפנים של המדינה או העיר. אם אינך בטוח מה לעשות או מה לראות באזור, חפש את מרכז קבלת הפנים המקומי. לעתים קרובות הם ממוקמים במרכז העיר או במרכז הרחוב הראשי של העיר. תוכלו לשאול את הנציג במרכז על דברים שכיף לעשות בחינם באזור ולקחת מפת עיר.
  • זו עשויה להיות אפשרות טובה אם אין לך תוכנית ברורה לאותו יום ואתה מחפש מה לעשות בעיר או בעיר.
  • בזמן שאתם במרכז קבלת הפנים, עליכם לברר לגבי רכישת כרטיס עירוני. ברוב הערים הגדולות בארה"ב יהיו כרטיסים עירוניים בהם תוכלו לגשת לתחבורה ציבורית ולמוזיאונים במחיר נמוך.
 2. 2
  צאו לסיור מודרך. אחת הדרכים לקבל תחושה טובה של אזור היא לקחת סיור מודרך. יתכן שתוכל למצוא סיורים מודרכים בחינם או זולים מאוד לערים בהן אתה נמצא על ידי חיפוש מקוון או על ידי שאלת נציג במרכז קבלת הפנים. סיורים מודרכים נהדרים ללימוד נוסף על העיר ולטיולים באזורים מעניינים בעיר.
  • יתכן שתמצא סיור קצר, כשעתיים, או שתצא לסיור ארוך יותר, שיכול להיות סביב ארבע שעות. פקטור את התקציב שלך וודא שאתה לא מוציא יותר מדי על הסיור, שכן לטייל בעיר בעצמך הוא תמיד אפשרות בחינם.
 3. 3
  חקור פארקים לאומיים ממלכתיים. עוד דבר נהדר לעשות כשאתה נוסע דרך ארה"ב הוא לחקור את הפארקים הלאומיים הממלכתיים בכל מדינה. אתה יכול לבחור לקנות מעבר לפארק הלאומי, המאפשר לך גישה ליותר מ -59 פארקים ממלכתיים תמורת 60 € או לחלופין לבחור כמה פארקים ממלכתיים במסגרת מסלול הטיול שלך ולצאת לטיול רגלי או לטייל בפארק.
  • זכור כי זה מסוכן לטייל סולו. אתה יכול לנסות לדבר עם אנשים בהוסטל או במלון שלך כדי לראות אם אתה יכול להביא קבוצה יחד לטיול דרך פארק ממלכתי.
 4. 4
  שוחח עם המקומיים. ידוע כי אירופאים הם אנשים ידידותיים. אתה עלול למצוא זרים ברחוב שאומרים "שלום" או "מה שלומך?" לחבק את ידידותם של האנשים ולשוחח עם המקומיים בבר או בגן ציבורי. הכירו את המקומיים ושאלו אותם על הדברים האהובים עליהם לעשות באזור כמו גם על המקומות האהובים עליהם לאכול וליהנות.
  • כמטייל יחיד, אתה עלול להרגיש ביישן או לא בנוח לשוחח עם מישהו. אפשרות אחת היא לדבר עם אנשים השוהים באותו האכסניה או במלון כמוך כדרך להכיר מישהו אחר. אתה יכול גם לדבר עם המארחים שלך בהוסטל או בבית השהייה ולבקש מהם עצות מה לראות.
אפשרות אחת היא למצוא חבר נסיעות זמני בהוסטל או במלון שלכם ולהסכים לנסוע באזור יחד
אפשרות אחת היא למצוא חבר נסיעות זמני בהוסטל או במלון שלכם ולהסכים לנסוע באזור יחד.

חלק 4 מתוך 4: להישאר בטוחים בטיול

 1. 1
  מצא חבר נסיעות זמני. כמטייל יחיד, עליכם לנקוט בצעדים בכדי לנסוע בבטחה לבד. אפשרות אחת היא למצוא חבר נסיעות זמני בהוסטל או במלון שלכם ולהסכים לנסוע באזור יחד. לאחר ששניכם תסיימו את שהותכם, תוכלו להיפרד או להסכים לנסות להיפגש שוב ברגל אחרת בטיולכם. זו דרך טובה לטייל עם חבר לתקופה קצרה.
  • שוחח עם אנשים בהוסטל שלך ומצא חבר נסיעות זמני על ידי השאלה: "מישהו יוצא היום לסיור מודרך בעיר?" או "מה אתם עוסקים היום? רוצים לחקור יחד?"
 2. 2
  הימנע מללכת בחוץ בלילה בלילה. אמצעי זהירות נוסף שתוכלו לנקוט הוא הימנעות מטיולי לילה מאוחרים בחוץ לבד. למרות שאתה עשוי לחשוב שאתה בטוח בעיר או בעצמך, הסתובבות לבד בלילה עלולה לסכן אותך. נסו ללכת עם קבוצה או עם אדם אחר בשעת לילה מאוחרת, גם אם זה רק לרכב שלכם או להוסטל שלכם.
  • אתה צריך להיות ערני ומודע לסביבך במהלך היום. אל תשאיר את חפציך ללא השגחה ושמור את התיק שלך קרוב אליך כל העת. הישאר חד והימנע מכל אזורים שנראים מסוכנים או נטושים, במיוחד כמטייל יחיד.
 3. 3
  הישאר בקשר עם חברים ובני משפחה בבית. נסו להישאר בקשר מתמיד עם יקיריהם בבית כדי שיידעו איפה אתם ומה אתם עושים. יתכן שתבצע צ'ק - אין בדוא"ל יומי עם ההורים שלך שם תודיע להם שהגעת בבטחה ומלא אותם בתוכניות שלך להיום. או שאתה יכול להתקשר לחבר הכי טוב שלך בבית כמה פעמים בשבוע כדי שיידע שאתה בטוח ושלם.
  • אתה יכול גם להרגיל להודיע למישהו לאן אתה מכוון אם אתה הולך לשם לבד. לדוגמה, תוכלו להודיע לדלפק הקבלה בהוסטל כי אתם הולכים לחקור אזור מסוים בעיר באותו יום. לחלופין, אתה יכול לשלוח הודעה לחבר ולהודיע לו שאתה הולך לבדוק אזור בעצמך כדי שיידע איפה אתה נמצא.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail