איך משווים חברות ביטוח לחיות מחמד?

כדי להשוות בין חברות ביטוח לחיות מחמד, בדוק אם הן מציעות את הפוליסות הרצויות לך על ידי כך שאתה מכסה את סוג חיית המחמד שלך ואת סוג הטיפול שאתה מצפה להזדקק לו. לדוגמה, בדוק את ההחרגות או את הדברים שהם לא יכסה, בזהירות כדי לוודא שיהיה לך סוג הטיפול הרצוי, כמו בדיקות שיניים או בריאות. אם אתה מוצא חברה שנראית מבטיחה, בקש הצעת מחיר בכתב הכוללת מידע כגון כמה עולה הפוליסה, מה היא מכסה, אם יש לה רשת וטרינרים שאתה צריך לעבוד איתה, ואם ישנן אי הכללות לתנאים הקיימים. בנוסף למה שהחברה מציעה, תרצו לבחון גם את המוניטין שלהם על ידי קריאת ביקורות של לקוחות ושאלת הווטרינר שלכם על חוויותיהם עם החברה. לטיפים נוספים ממחברנו הווטרינרי, כולל כיצד לוודא שחיית המחמד שלך זכאית לביטוח שאתה מעוניין בו, המשך לקרוא!

אתה יכול לשאול את הווטרינר שלך לגבי חברות ביטוח חיות מחמד או לזהות חברות על ידי חיפוש אותן באינטרנט
אתה יכול לשאול את הווטרינר שלך לגבי חברות ביטוח חיות מחמד או לזהות חברות על ידי חיפוש אותן באינטרנט.

בהכרח יבוא זמן בו חיית המחמד שלך תחלה ותזדקק לטיפול רפואי. ביטוח חיות מחמד יכול לקזז את העלויות של חשבונות וטרינרים אלה, שהתייקרו עם הזמן. פוליסות ביטוח חיות מחמד מכסות סוגים שונים של תנאים ומשתנות בסכומים שתכסה ותשלום.

חלק 1 מתוך 2: השוואת תכונות מדיניות

 1. 1
  זהה חברות ביטוח לחיות מחמד. יש רק כמה חברות ביטוח חיות מחמד המציעות פוליסות. למעשה, ארבע ספקיות מהוות כ 75% מנתח השוק. אז למרות שרשימת חברות הביטוח לחיות מחמד להשוואה עשויה להיות קטנה, אתה צריך להקדיש זמן להשוואה בין ההיבטים השונים והעלויות של הפוליסות שלהם.
  • אתה יכול לשאול את הווטרינר שלך לגבי חברות ביטוח חיות מחמד או לזהות חברות על ידי חיפוש אותן באינטרנט.
 2. 2
  ודא שהם מציעים מדיניות שאתה רוצה. פוליסות ביטוח חיות מחמד אינן סטנדרטיות, כך שעליך להקפיד על האותיות הקטנות כדי לוודא שאתה יודע מה אתה רוכש. הסוגים העיקריים של ביטוח לחיות מחמד הם בריאות ביטוח חיים. תוכלו למצוא פוליסות המכסות טיפול מונע, עלויות מוות וטיפול שגרתי.
  • יהיה עליך גם לוודא שהם מכסים את סוג חיית המחמד שלך. רוב החברות מכסות כלבים וחתולים, אך תצטרך לבדוק עם החברה אם יש לך חיית מחמד אקזוטית יותר.
  • אי הכללות מתייחסות לדברים שתוכנית אינה מכסה. חשוב לבחון את אי הכללות הפוליסה כדי לוודא שהן עובדות עם הצרכים שלך. למשל, תוכניות מסוימות עשויות לכלול הפרעות תורשתיות או מולדות.
 3. 3
  תסתכל על המוניטין של החברה. אף על פי שיש מעט חברות ביטוח לחיות מחמד, המוניטין חשוב. באופן אידיאלי, תוכלו למצוא חברה שיש לה מוניטין טוב ככנה, מהירה לבחון תביעות ומחזירה ללקוחותיה בעקביות. אתה יכול למצוא ביקורות מקוונות על ידי חיפוש שם חברת ביטוח חיות המחמד בתוספת ביקורות.
  • חפש ביקורות של לקוחות מאנשים שרכשו פוליסות אלה או עבדו עם החברה כווטרינר.
  • אתה יכול גם לדבר עם הווטרינר שלך כדי לראות אם יש חברה מסוימת שלדעתם היא הטובה ביותר או שהכי קל לעבוד איתה.
  חברות ביטוח לחיות מחמד מסוימות יציעו הנחות אם חיית המחמד שלך מעוקרת או מסורסת
  חברות ביטוח לחיות מחמד מסוימות יציעו הנחות אם חיית המחמד שלך מעוקרת או מסורסת.
 4. 4
  וודא שאתה זכאי. לכל חברת ביטוח חיות מחמד יהיו דרישות שונות לגבי חיות המחמד עליהן יכסו.
  • בדרך כלל הקשים ביותר לבטח חיות מחמד עם תנאים קיימים. חברות ביטוח מסוימות יכחישו כל חיות מחמד שתנאים קיימים מראש, או שהן עשויות לכסות תביעות מסוימות כל עוד הן אינן קשורות למצב.
  • חיית המחמד שלך עשויה להיות זכאית או לא, על סמך גילם, ההיסטוריה הרפואית או הגזע שלהם.
 5. 5
  בדוק אם אתה מוגבל על ידי רשתות וטרינריות. חלק ממדיניות ביטוח חיות המחמד תאפשר לך להישאר אצל הווטרינר המורשה הנוכחי שלך, בעוד שאחרות יגרמו לך להחליף וטרינרים לקלינאי שהוא חלק מהרשת שלהם. באופן אידיאלי, חברת הביטוח לחיות מחמד אינה משתמשת ברשת וטרינרית ואתה יכול להשתמש בכל וטרינר שתרצה.
  • אם הווטרינר הנוכחי שלך הוא חלק מרשת הכיסוי של החברה, לא תצטרך להחליף ספק.
 6. 6
  השווה כיסוי. ביטוח חיות מחמד מכסה בדרך כלל חיות מחמד בגלל פציעות, תאונות ומחלות. פוליסות ביטוח בריאות עשויות לשלם גם עבור טיפולי בריאות וביקורים אצל וטרינר. בנוסף, ביטוח חיים יכול לכסות עלויות מוות עבור חיית המחמד שלך.
  • מדיניות עשויה לכסות טיפולים אלטרנטיביים בנושאים כמו בעיות התנהגות, מצבים תורשתיים או מולדים ומצבים כרוניים.
 7. 7
  הבן את מדיניות המצב הקיימת. אף חברת ביטוח לחיות מחמד לא תכסה הוצאות רפואיות הקשורות למצבים הקיימים. עם זאת, חברות מסוימות עדיין עשויות להתיר לחיות מחמד עם תנאים קיימים מראש. הם יכסו רק נושאים עתידיים שאינם קשורים למצב הקיים מראש.
  • מרבית פוליסות ביטוח חיות המחמד לא יכללו את חיית המחמד שלך אם יש להם מצב קיים מראש.
אז למרות שרשימת חברות הביטוח לחיות מחמד להשוואה עשויה להיות קטנה
אז למרות שרשימת חברות הביטוח לחיות מחמד להשוואה עשויה להיות קטנה, אתה צריך להקדיש זמן להשוואה בין ההיבטים השונים והעלויות של הפוליסות שלהם.

חלק 2 מתוך 2: השוואת עלויות ביטוח

 1. 1
  בקש הצעות מחיר בכתב. חברות ביטוח לחיות מחמד מסוימות עשויות להציע הצעות מחיר מקוונות המבוססות על מידע שאתה מזין באתר. הצעות מחיר אלה יכולות להועיל בכדי לקבל מושג כללי כיצד תראה המדיניות שלך, אך הצעת מחיר כתובה תתן לך הרבה יותר פרטים.
  • יהיה עליך להיות מוכן להציע מידע על עצמך ועל חיית המחמד שלך כדי שהחברה תוכל להציע הצעת מחיר מדויקת.
 2. 2
  מצא השתתפות עצמית נמוכה. ההשתתפות העצמית היא סכום הכסף שתצטרך לשלם מכיסם עבור ביקורים וטפולים בווטרינר לפני שאתה זכאי לקבל החזר על ידי פוליסת הביטוח שלך. אתה רוצה למצוא פוליסה עם השתתפות עצמית נמוכה, כך שתוכל להתחיל לקבל החזר מוקדם ככל האפשר.
  • רוב החברות יגרמו לכם לשלם השתתפות עצמית לכל אירוע ולא לשנה. פירוש הדבר שאם ההשתתפות העצמית שלך היא 370 €, והביקור בווטרינר שלך עולה 150 €, לא תקבל החזר. עם זאת, אם חיית המחמד שלך צריכה לעבור טיפול שעולה 600 €, אתה תהיה זכאי להחזר.
  • וודא שאתה יודע אם בפוליסה יש השתתפות עצמית שנתית או לפי אירוע.
  • הסכום שעליך לשלם מכיסו לפני שתגיע נקרא תשלום תשלום.
 3. 3
  השווה פרמיות. בפוליסת ביטוח חיות מחמד, הפרמיה היא סכום הכסף שתשלמו עבור הפוליסה. חברות ביטוח לחיות מחמד קובעות פרמיות על פי גיל חיית המחמד שלכם, ההיסטוריה הרפואית שלהם, סוג הכיסוי הרצוי לכם והסבירות שתגישו תביעה. באופן אידיאלי, אתה רוצה לבחור תוכנית עם פרמיה נמוכה יחסית.
  • תשלם את הפרמיה שלך מדי חודש, רבעוני או שנתי.
 4. 4
  זהה את התשלום המקסימלי. מרבית הפוליסות יקבעו סכום כסף מקסימלי שחברת הביטוח תתן לך. זה יכול להיות סכום מסוים בכל שנה או לכל אורך חיי הפוליסה. לאחר שתגיע לסכום זה, לא תקבל עוד כסף.
  • תשלומים מרביים גבוהים יותר בדרך כלל פירושם שתשלמו פרמיות גבוהות יותר.
  • אלא אם כן חיית המחמד שלך תפתח מצב כרוני יקר, כמו סרטן, לא סביר שתגיע לסכום התשלום המרבי.
  כדי להשוות בין חברות ביטוח חיות מחמד
  כדי להשוות בין חברות ביטוח חיות מחמד, בדוק אם הן מציעות את הפוליסות הרצויות לך על ידי וודא שהן מכסות את סוג חיית המחמד שלך ואת סוג הטיפול שאתה מצפה להזדקק לו.
 5. 5
  להבין את נהלי התביעה. כשתרצה לקבל החזר, תצטרך להגיש תביעה לחברת הביטוח לחיות מחמד. כמו בביטוח אנושי, החברה תעריך את התביעה ותקבל או תדחה אותה. לכל חברה תהיה מדיניות שונה להגשת תביעות, אך חשוב לקבל מושג כמה זמן הגשת התביעה נמשכת כשאתה בוחן פוליסות.
  • אתה רוצה לברר כמה זמן לוקח להגיש את התביעות ולעבד אותן. בסופו של דבר זה קובע כמה זמן ייקח לך החזר.
  • חברות שמאפשרות תביעות מקוונות יהיו בדרך כלל מהירות יותר בעיבוד תביעות מאשר אלה שדורשות הגשה בדואר.

טיפים

 • ייתכן שתוכל לקבל הנחה על הפרמיות שלך אם יש לך מספר חיות מחמד.
 • חברות ביטוח לחיות מחמד מסוימות יציעו הנחות אם חיית המחמד שלך מעוקרת או מסורסת.
 • חברות ביטוח גדולות יותר עשויות להציע תוכניות שונות. עיין באפשרויות כיסוי שונות ומצא אחת שתתאים לצרכים שלך.

אזהרות

 • אם אתה לא לוקח את הכלב שלך לווטרינר לעתים קרובות, לא תגיע להשתתפות העצמית שלך. מבלי להגיע להשתתפות העצמית שלך, ביטוח חיות מחמד עשוי להיות מיותר.
 • קרא בעיון את האותיות הקטנות של כל פוליסה לפני שאתה מתחייב לתוכנית כלשהי.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להעריך את הווטרינר שלך?
 2. איך להשיג חוות דעת שנייה וטרינרית לחתול שלך?
 3. איך למצוא וטרינר בעלי חיים אקזוטי?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail