איך מקפלים רפלקטור?

ודא שיד שמאל שלך אוחזת ברפלקטור באחיזה הפוכה כשאצבעותיך פונות אליך
ודא שיד שמאל שלך אוחזת ברפלקטור באחיזה הפוכה כשאצבעותיך פונות אליך.

לאחר שתסיים לצלם או לצלם, הגיע הזמן לארוז את הציוד שלך. עם זאת, הרפלקטור יכול להיות קשה לקיפול לגודל קומפקטי. שום כמות של דחיפה ומשיכה לא תמנע ממנו לקפוץ חזרה לצורתו המקורית. ישנן מספר דרכים לפתור את כאב הראש הזה. ניתן להשתמש בשיטת הפיתול המסורתית או טאקו תחילה עבור מחזירי אור קטנים יותר, אך מחזיר אור גדול דורש אסטרטגיה מיוחדת.

שיטה 1 מתוך 3: סיבוב הרפלקטור

 1. 1
  החזיק את המשקף לפניך כמו גלגל הגה. הרם את המשקף והחזק אותו בצדדים מנוגדים. וודא כי הידיים שלך נמצאות בקצה הימני והקצה השמאלי ביותר של המשקף.
  • האצבעות שלך יתאחזו בחוץ.
 2. 2
  הפוך את האחיזה ביד שמאל. שחרר את המשקף ביד שמאל. הזז את הכתף והזרוע כלפי מעלה כדי שתוכל להפוך את האחיזה. כעת, אצבעותיך יצמדו את הצד הפונה אליך.
  • זה אולי מרגיש לא נעים, אבל לא תצטרך להחזיק בתפקיד זמן רב מאוד.
 3. 3
  סובב את ידך השמאלית בכיוון השעון. ודא שיד שמאל שלך אוחזת ברפלקטור באחיזה הפוכה כשאצבעותיך פונות אליך. ואז סובב את ידך השמאלית בכיוון השעון בעזרת המחזיר. האחיזה שלך תחזור למקומה המקורי. כשאתה מסובב את היד שלך, המחזיר את עצמו יחזור לצורת המספר 8.
  • כעת עליך להחזיק את המשקף כמו גלגל הגה.
 4. 4
  הפוך את אחיזת ידך הימנית. אוחז ברפלקטור, סובב את ידך הימנית נגד כיוון השעון עד שהוא באחיזה הפוכה. האצבעות צריכות להיות בצד הפונה אליך.
 5. 5
  דחף את שני הצדדים זה לזו עד שהמחזיר מיושר. עם פיתולים אלה, המשקף כמעט מקופל. אתה יכול לשים את זה בשלב זה. אם אתה מעדיף שהוא יהיה קומפקטי יותר, דחף את שני צידי הרפלקטור זה לזה. ברגע שהם מתיישרים, אתה יכול להרפות. הוא ישמור על צורתו המקופלת עד שתפרוש אותו שוב.
יהיה עליך להתאים את האחיזה שלך כדי לקפל כראוי את המחזיר
יהיה עליך להתאים את האחיזה שלך כדי לקפל כראוי את המחזיר.

שיטה 2 מתוך 3: לנסות את קיפול הטאקו

 1. 1
  החזיקו את המשקף כשידיכם משני הצדדים. הרימו את המשקף למעלה בשתי ידיים, דמיינו שאתם אוחזים בהגה. אחז בחוזקה בשני הצדדים כדי לא לאבד את אחיזתך.
 2. 2
  קפלו את שני הצדדים זה לזה. קירב את שתי הידיים שלך כשאתה אוחז ברפלקטור. המשקף ידחוף לקרקע. ככל שידייך מתקרבות, המשקף יישחרר משני הצדדים.
  • קמטים וקמטוטים מעידים על חומר רופף. אם החומר עדיין יציב, נסה לקפל יחד צדדים שונים.
 3. 3
  תפוס את הצד הרחוק ביותר וקפל אותו לתוכו. שני צידי הרפלקטור צריכים להיות צונחים מטה. המשקף יתכווץ באופן טבעי ככל שתקפל את הצד הרחוק ביותר פנימה.
  • תנו לרפלקטור זמן להכין את הקיפולים והפיתולים הטבעיים שהוא צריך.
 4. 4
  בצע התאמות קלות בכדי לכוונן את הקיפול. קיפלת עכשיו את המשקף. אם שני צידי המשקף אינם מיושרים, דחפו ומשכו אותם עד שהם נוגעים זה בזה. עכשיו אתה יכול לשחרר את המשקף. זה ישמור על צורתו הקומפקטית.
הרפלקטור יכול להיות קשה לקיפול לגודל קומפקטי
עם זאת, הרפלקטור יכול להיות קשה לקיפול לגודל קומפקטי.

שיטה 3 מתוך 3: קיפול רפלקטור גדול

 1. 1
  הניחו את כף הרגל מתחת למרכז המשקף. לפעמים, רפלקטור גדול מדי לנשיאה. נסה שיטה זו אם המשקף רחב מכדי להחזיק משני הצדדים. הניחו את המשקף על הרצפה. ואז החלק את כף הרגל מתחת למרכז.
 2. 2
  אחז את המשקף רחב ככל האפשר. לאחר שהכנסת את כף הרגל שלך מתחת לרפלקטור, שלח את זרועותיך החוצה ככל האפשר ותאחז ברפלקטור.
 3. 3
  הניחו את הידיים לאורך הקצה. יהיה עליך להתאים את האחיזה שלך כדי לקפל כראוי את המחזיר. הניחו עליו את הידיים כך שהקצה יעבור לאורך כפות הידיים. אחז את הפנים החיצוניות עם האגודלים ואז סלסל את כפות הידיים והאצבעות לאורך הקצה הפנימי.
 4. 4
  סובב את המשקף כשאתה מוריד את גופך. יהיה עליך לבצע שתי פעולות בו זמנית. ראשית, התחל להוריד את גופך ברגליים כך שתוכל לעקוב אחר הקיפול הטבעי של המשקף. כשאתה מוריד את גופך, סובב את הידיים בכיוון השעון. המשקף יתקפל ככל שתוריד.
  • יתכן שתצטרך לתרגל את התנועה הזו מספר פעמים עד שתוכל לשלוף אותה בצורה חלקה.
 5. 5
  בצע התאמות קטנות לקפל. לפעמים שני צידי הרפלקטור לא יתיישרו. דחפו את הצדדים זה לזה עד שהם נוגעים. הרפלקטור מקופל כעת.
  • כדי לפרוש אותו, חטט בנפרד את הקפל והוא יינשא החוצה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail