איך למתוח תמונה?

1. פתח את התמונה בצבע.
2. לחץ על שינוי גודל.
3. לחץ כדי לבחור אם ברצונך לשנות את גודל התמונה שלך באמצעות אחוזים או פיקסלים.
4. שנה את המספרים עבור הערכים האופקיים והאנכיים.
5. לחץ על אישור.
6. לחץ על Ctrl + S כשתסיים לשנות את גודל התמונה.

מדריך זה ילמד אותך כיצד למתוח תמונה באמצעות Paint במחשבי Windows
מדריך זה ילמד אותך כיצד למתוח תמונה באמצעות Paint במחשבי Windows, תצוגה מקדימה במחשבי Mac, ואפליקציות חינמיות לטלפונים וטאבלטים של iOS ו- Android.

אם התמונה שברשותך אינה גדולה מספיק, תוכל להשתמש בתוכנות בחינם ובתוכנות להגדלתה. עם זאת, אם אתה מותח תמונה מבלי לשמור על יחס הגודל הכללי או מפוצץ תמונה קטנה באיכות נמוכה, אתה מסתכן בסופו של דבר עם תמונה מפוסלת ומבולגנת. מדריך זה ילמד אותך כיצד למתוח תמונה באמצעות Paint במחשבי Windows, תצוגה מקדימה במחשבי Mac, ואפליקציות חינמיות לטלפונים וטאבלטים של iOS ו- Android.

שיטה 1 מתוך 4: שימוש בצבע בחלונות

 1. 1
  פתח את התמונה בצבע. אם אתה מוצא את הקובץ בסייר הקבצים שלך, לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר פתח בעזרת> צבע.
 2. 2
  לחץ על שנה גודל. תראה זאת מעל שטח עריכת התמונות בקיבוץ "תמונה". חלון "שינוי גודל וסטייה" יופיע.
 3. 3
  לחץ כדי לבחור אם ברצונך לשנות את גודל התמונה שלך באמצעות אחוזים או פיקסלים. תראה שהמספרים משתנים לצד הממדים שלהם (אופקיים ואנכיים) כדי לשקף את מה שבחרת.
  • לדוגמא, אם אתה מכיר יותר אחוזים, השתמש באחוזים, כך שתוכל לשנות את גודל התמונה במהירות מ -100% ל -25%. תמונה האופקית 700 פיקסלים תעבור למאוזן 100% תלוי במדידה שתבחר להשתמש בה.
  • אם ברצונך לשמור על מראה התמונה שלך, לחץ לסמן את התיבה לצד "שמור על יחס גובה-רוחב". אם תשנה את המספר בגודל האופקי או האנכי, המימד האחר יתעדכן אוטומטית כדי לשמור על יחס הממדים הנוכחי של התצלום. לדוגמא, אם תבחר לשמור על יחס הגובה-רוחב ולעדכן תמונה מקורית במידות 100 פיקסלים x 100 פיקסלים ל- 75 פיקסלים, אז השדה השני יעודכן ל- 75 פיקסלים כדי לשמור על יחס הממדים המקורי.
 4. 4
  שנה את המספרים עבור הערכים האופקיים והאנכיים. אם סימנת את התיבה לצד "שמור על יחס גובה-רוחב", שני המספרים (פיקסלים ואחוזים) ישתנו בהתאם כשתערוך מספר.
  • אם אתם תשנו את גודל התמונה בלי שמירה על יחס הממדים, את 100 פיקסלים x 100 פיקסלים היחס ייאבד כאשר תעדכן את הטווח האופקי כדי 75px. במקום זאת יהיו לך 75 פיקסלים x 100 פיקסלים, כך שהתמונה תופיע מעוותת.
 5. 5
  לחץ על אישור. תראה כפתור זה בתחתית החלון המוקפץ. עם סגירת החלון השינויים שלך ייכנסו לתוקף.
  • לחץ על Ctrl+ Z כדי לבטל את הגודל אם אינך אוהב.
 6. 6
  לחץ על ctrl+s כשתסיים לשנות את גודל התמונה. זה קיצור מקשים יחסוך עריכות שלך, ואז אתה יכול לסגור את התוכנית.
תוכל להשתמש בתוכנות בחינם ובתוכנות להגדלתה
אם התמונה שברשותך אינה גדולה מספיק, תוכל להשתמש בתוכנות בחינם ובתוכנות להגדלתה.

שיטה 2 מתוך 4: שימוש בתצוגה מקדימה ב- mac

 1. 1
  פתח את התמונה בתצוגה מקדימה. אם אתה מנווט לקובץ ב- Finder, לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר פתח באמצעות> תצוגה מקדימה.
 2. 2
  לחץ על תפריט כלים. תראה זאת בתפריט האופקי העובר בחלקו העליון של המסך.
 3. 3
  לחץ על התאם גודל. תראה זאת בקבוצת האפשרויות השנייה בתפריט.
 4. 4
  בחר את היחידות שבהן ברצונך להשתמש (פיקסלים או אחוזים). לחץ על התיבה הנפתחת לצד שדות הטקסט לבחירה "רוחב" ו"גובה ". תמונה האופקית 700 פיקסלים תעבור למאוזן 100% תלוי במדידה שתבחר להשתמש בה.
  • לחץ כדי לסמן את התיבות לצד "קנה מידה פרופורציונלי" ו"תמונה לדוגמא מחדש "כדי לשמור על יחס הגובה-רוחב של התמונה ולהחיל את השינויים באופן אוטומטי. לדוגמא, אם תבחר לשנות מידה פרופורציונלית ולעדכן תמונה מקורית במידות 100 פיקסלים x 100 פיקסלים ל 75 פיקסלים, אז השדה השני יעודכן ל 75 פיקסלים כדי לשמור על יחס הממדים המקורי.
 5. 5
  שנה את המספרים לצד רוחב וגובה כדי לשנות את גודל התמונה שלך. אם סימנת את התיבה לצד "קנה מידה פרופורציונלי", המספרים ישתנו כך שישקפו כל אחת מהעריכות שלך בממד האחר.
  • לדוגמא, אם תשנה את האחוז בשדה הגובה מ 100 ל 50, האחוז בשדה הרוחב ישתנה גם מ 100 ל 50 כדי לשמור על יחס הממדים המקורי.
  • אם אתם תשנו את גודל התמונה בלי שמירה על יחס הממדים, את 100 פיקסלים x 100 פיקסלים היחס ייאבד כאשר תעדכן את הטווח האופקי כדי 75px. במקום זאת יהיו לך 75 פיקסלים x 100 פיקסלים, כך שהתמונה תופיע מעוותת.
 6. 6
  לחץ על אישור. תראה את הכפתור הכחול הזה בפינה השמאלית התחתונה של החלון והתמונה צריכה להתעדכן אוטומטית כדי לשקף את השינויים שלך.
  • לחץ על Cmd+ Z כדי לבטל את השינוי.
 7. 7
  לחץ על cmd+s כדי לשמור את העבודה שלך. זה ישמור את התמונה שלך בגודל החדש ותוכל לסגור את התוכנית.
תוכל להקיש כדי לבחור את התמונה שלך מהדף הראשי
אם אתה משתמש באפליקציה הדומה לפוטושופ אקספרס, תוכל להקיש כדי לבחור את התמונה שלך מהדף הראשי.

שיטה 3 מתוך 4: שימוש בפוטושופ

 1. 1
  פתח את התמונה שלך בפוטושופ. באפשרותך ללחוץ על קובץ> פתח כאשר פתחת את Photoshop, או לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על קובץ התמונות שלך בסייר הקבצים ולחץ על פתח באמצעות> פוטושופ.
  • Photoshop היא תוכנה בתשלום שתוכל להשתמש בה אם התקנת את התוכנית. אם לא, תוכל להשתמש בקלות ב- Microsoft Paint או ב- Preview for Mac.
 2. 2
  בחר את התמונה מחלונית השכבות. אם יש לך רק את התמונה שלך בפרויקט פוטושופ, סביר להניח שהיא שכבת "הרקע".
  • לחיצה בודדת על השכבה תבחר אותה.
 3. 3
  לחץ על ctrl+t (windows) או cmd+t (mac). פעולה זו מפעילה את כלי הטרנספורמציה, כך שתוכל לשנות באופן חופשי את גודל התצלום.
  • אם ברצונך לשמור על היחס, תוכל ללחוץ Shiftתוך כדי גרירת גודל התמונה.
 4. 4
  גרור ושחרר את הגבולות המודגשים של התמונה. לאחר שהפעלת את כלי הטרנספורמציה, גבולות התצלום צריכים להכהה כדי שתוכל לבחור אותם בצורה קלה יותר. אתה יכול לגרור ולשחרר אותם כדי לשנות את גודל התמונה.
 5. 5
  לחץ על enter (windows) או על return (mac). תוכלו לסיים את השינוי כשתלחצו על מקש זה.
אם אתה מותח תמונה מבלי לשמור על יחס הגודל הכללי או מפוצץ תמונה קטנה באיכות נמוכה
עם זאת, אם אתה מותח תמונה מבלי לשמור על יחס הגודל הכללי או מפוצץ תמונה קטנה באיכות נמוכה, אתה מסתכן בסופו של דבר עם תמונה מפוסלת ומבולגנת.

שיטה 4 מתוך 4: שימוש באפליקציה חינמית לנייד

 1. 1
  התקן אפליקציה שיכולה לשנות את גודל התמונות. לטלפונים וטאבלטים של Android ו- iOS אין אפשרות לשנות את גודל התמונות ביישומי ברירת המחדל, אך ישנן אפליקציות רבות הזמינות שיכולות לעשות זאת עבורך. תוכלו למצוא רבות מאפליקציות אלה בחינם בחנות Google Play וב- App Store. חלק מהאפליקציות הפופולריות ביותר של שינוי גודל התמונות כוללות Photoshop Express, גודל תמונה - Photo Resizer ו- Photo Compress & Resize.
 2. 2
  פתח את אפליקציית שינוי הגודל והעניק לה גישה לתמונות שלך. כאשר אתה מפעיל את האפליקציה בפעם הראשונה, ייתכן שתתבקש לתת לה גישה לתמונות המאוחסנות שלך. זה הכרחי כדי שהאפליקציה תוכל לטעון תמונות המאוחסנות במכשיר שלך.
 3. 3
  פתח את התמונה שברצונך לשנות את גודל. התהליך לפתיחת גודל התמונה שלך ישתנה בהתאם לאפליקציה, אך בדרך כלל תוכל להקיש על כפתור "בחר תמונה" בתפריט הראשי של האפליקציה כדי לפתוח את התמונות המקומיות שלך.
  • אם אתה משתמש באפליקציה הדומה לפוטושופ אקספרס, תוכל להקיש כדי לבחור את התמונה שלך מהדף הראשי.
 4. 4
  הקש על כלי הגודל. התהליך לבחירת זה ישתנה בהתאם לאפליקציה בה אתה משתמש, אך צריך להיות כלי "שינוי גודל" לצד כלי "חיתוך".
  • זה אולי נראה כמו.
 5. 5
  בחר את הגודל שברצונך ליצור את התמונה. סביר להניח שתראה את הגודל המקורי של התמונה שלך הן בפיקסלים והן בגודל הקובץ, ובהתאם לאפליקציה, ייתכן שתוכל לבחור מגדלי תמונה מוגדרים מראש (כמו יחס 4: 5 של אינסטגרם), או להזין גדלים מותאמים אישית. בעת הזנת גודל מותאם אישית, אתה יכול פשוט להזין ערך אחד והערך השני ישתנה בהתאם אם בחרת לשמור על היחס המקורי.
  • אם אתה משתמש אקספרס פוטושופ, תוכלו לראות כי ישנם בחירות מראש בגודל, כמו מודעות פייסבוק, A בפרופיל הפייסבוק כיסוי, ובפוסט טוויטר. אתה יכול להקיש על כל אחד מהם כדי לראות את גודל התמונה שלך באופן אוטומטי. בחר "מותאם אישית" בסוף התפריט כדי להזין את הממדים שלך.
 6. 6
  שמור את התמונה שגודלתה. לאחר שינוי גודל התמונה, הקש על הלחצן "שמור" או "ייצא" כדי לבקש מהאפליקציה לשמור עותק של התמונה שלך. תלוי באיזו אפליקציה אתה משתמש, תוכל לבצע את ההנחיות שעל המסך כדי לייצא עותק של התמונה הערוכה לגליל המצלמה שלך.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail