איך לגרום לטלפון משלך לצלצל?

ממשק שיחת הטלפון ייראה דומה לממשק שיחת הטלפון של הטלפון שלך
בעת קבלת שיחה, ממשק שיחת הטלפון ייראה דומה לממשק שיחת הטלפון של הטלפון שלך.

אובדן עקבות אחר הטלפון שלך יכול להוות אי נוחות משמעותית לבטיחות המידע שלך. הטלפון שלך יכול לשמש גם כדי למשוך מתיחה לחברים שלך על ידי קבלת שיחה מ"אדם חשוב מאוד "שעליו הם צריכים לדבר. זה גם שימושי לבדיקת צליל חזק שאתה רוצה שהטלפון שלך ישמיע. יש שפע של אפשרויות שניתן לבצע באמצעות הגדרות הטלפון שלך, אפליקציות חיצוניות ותיאום נכון.

שיטה 1 מתוך 4: שימוש באפליקציה בכדי לגרום לטלפון החכם שלך לצלצל

 1. 1
  הורד אפליקציה למכשיר הנייד שלך. אתה יכול לעשות שימוש באפליקציות שניתן להשתמש בהן כדי לגרום לה להיראות כאילו אתה מקבל שיחת טלפון. דפדף בחנות האפליקציות במכשירי iPhone, Blackberry, Android או מכשיר חכם אחר באמצעות מונח חיפוש כגון "שיחה מזויפת". יהיו בחנות האפליקציות אפשרויות המוצעות בחינם או שניתן לרכוש אותן. הקפד לקרוא ביקורות כדי לקבוע אילו תכונות יתאימו ביותר לצרכים שלך מכיוון שהתכונות ישתנו בין האפליקציות.
  • אתה יכול גם למצוא אפליקציות שמייצרות שיחות תעלול על ידי הצעת אישים ספציפיים כגון סלבריטאים, דמויות או אפילו אחר משמעותי. יתכן ואלה לא מספקים את אותה צדדיות כמו אפליקציות כלליות, אך עשויים להיות שימושיים באירועים לפי נושאים כגון חגים או ימי הולדת.
 2. 2
  הגדר את האפליקציה. יתכן שיש לך אפשרויות זמינות כגון יצירת זהות מזויפת למתקשר המסתורין שלך, באמצעות איש קשר מרשימת איש הקשר שלך, הקלטת שמע מראש ותזמון השיחה. תכנן מתי אתה אמור לקבל שיחה לשימוש במצב מתאים.
  • אפליקציות יאפשרו לך ליצור שם, מספר טלפון ולספק תמונה ליצירת זהות למתקשר מזויף.
  • בעת קבלת שיחה, ממשק שיחת הטלפון ייראה דומה לממשק שיחת הטלפון של הטלפון שלך. אתה יכול גם לבחור בין ממשקי טלפון אחרים אם זה לא תואם למכשיר שלך. באפליקציות מסוימות, אתה רשאי ליצור ממשק משלך. נסו להתאים אותו כמה שיותר קרוב לשלכם. מסירת הטלפון למישהו שמכיר את מכשיר הטלפון שלך עשויה לחשוף את התעלול שלך.
  • אפליקציות יכולות לספק מגוון קליפים שמע שמספקים נושאים שונים, סוגי אישיות או שאתה יכול ליצור בעצמך קובץ שמע תואם. ייתכן שהאפליקציה לא תאפשר לך להקליט שיחה, אך תוכל להשתמש באפליקציות אחרות להקלטת שמע.
  • יישומים יאפשרו לך לבצע את השיחה באופן מיידי. אם ברצונך שהאפליקציה תתקשר במועד מאוחר יותר, תוכל להגדיר את מתזמן השיחה שיבצע שיחה לאחר תקופה מסוימת, או שתוכל לבצע אותה בשיחה במועד מסוים. אתה יכול להשתמש באפשר לאפליקציה לרוץ ברקע או להציב את הטלפון שלך במצב שינה כדי לדמות קבלת שיחה.
 3. 3
  הפעל את השיחה. הקפידו לתרגל את המצב מראש. נסה לחזור ולשנן את השיחה על מנת לספק מצב משכנע. אם אתה אמור לתת את הטלפון למישהו, ודא שאפליקציית התעלול אינה גלויה.
  • הטלפון שלך עדיין יקבל שיחות קבועות מטלפונים אחרים העלולים להפריע למתיחה שלך. הקפד לא לתזמן את השיחה שלך כאשר אתה מצפה לקבל שיחה בפועל.
לשלם טלפון או לשאול טלפון מאדם אחר
אתה יכול לעשות שימוש בטלפון הבית שלך, לשלם טלפון או לשאול טלפון מאדם אחר.

שיטה 2 מתוך 4: התקשרות מטלפון אחר

 1. 1
  אתר טלפון אחר. אתה יכול לעשות שימוש בטלפון הבית שלך, לשלם טלפון או לשאול טלפון מאדם אחר. הקפד לבקש אישור כשאתה משתמש בטלפון של מישהו אחר.
 2. 2
  התקשר למספר הטלפון שלך. אם השיחה נכשלת מייד או עוברת לתיבת דואר כדי להשאיר הודעה, יתכן שהאות נכשל וייתכן שתצטרך לנסות שוב או שהטלפון כבוי ולא ישמיע קול.
 3. 3
  תקשיב לטלפון שלך. אם הטלפון מצלצל אך אינך שומע צלצול, ייתכן שהטלפון המוגדר לשקט מוגדר לרטט. הקשיב לזמזום קלוש מהטלפון שלך בזמן שאתה מסתובב בבית או באזור כדי להפוך את המכשיר לקולי יותר. אם אתה ממוקם במצב רטט אתה עלול לשמוע את זה רוטט על רקע משטחים אחרים כגון שולחן.
  • נסה להסתכל באזורים שבהם אתה משתמש לעתים קרובות. יתכן שהמכשיר נפל מאחורי שולחן, רהיטים או נקבר מתחת לחפצים אחרים שעלולים להקשות על שמיעת המכשיר.
מסירת הטלפון למישהו שמכיר את מכשיר הטלפון שלך עשויה לחשוף את התעלול שלך
מסירת הטלפון למישהו שמכיר את מכשיר הטלפון שלך עשויה לחשוף את התעלול שלך.

שיטה 3 מתוך 4: בדיקת הרינגטון בסמארטפון

 1. 1
  גש לאפליקציית "הגדרות" בטלפון שלך. אם לא ניתן לאתר את האפליקציה מתחת למסך הבית, אתה אמור להיות מסוגל למצוא אותה כאשר אתה מסתכל תחת "כל היישומים" בטלפון שלך.
 2. 2
  הגדר אודיו רינגטוני. שלב זה עשוי להיות שונה בהתאם לסוג הטלפון שלך.
  • ב- iPhone בחר בסעיף "צלילים ודפוסי רטט". גלול דרך כדי למצוא את האפשרות "רינגטון" המציגה את הרינגטון שבחרת. הקש על רינגטון כדי להציג תצוגה מקדימה של הרינגטון או הקש על "החל" כדי לשמור את השינויים שלך.
  • ב- Android, הוא עשוי להיות רשום תחת "צלילים" או "צליל והודעה". בחר "רינגטון טלפון" כדי לבחור רינגטון להשמעה ואז הקש על "תצוגה מקדימה" כדי להשמיע את הרינגטון או הקש על "החל" כדי לשמור את השינויים שלך.
 3. 3
  בדוק את שמע הצלצול. אתה יכול להתאים כמה חזק אתה רוצה שהטלפון שלך יהיה כשאתה מקבל שיחת טלפון.
  • ב- iPhone, הקש על "צלילים" ואז התאם את המחוון "צלצול והתראות" כדי להחיל את השינויים שלך כדי לשמור על הרינגטון ברמת השמע שצוינה.
  • ב- Android, בחר "כרכים" ואז התאם את המחוון "צלצול והודעות" כדי לבדוק את הרינגטון שלך

שיטה 4 מתוך 4: הגדרת שירותי גשש לסמארטפון שלך

 1. 1
  הגדר את תוכנית המעקב במכשיר אחר. תלוי איזה סוג טלפון יש לך, רוב הספקים העיקריים מספקים אפשרויות בחינם למעקב אחר הטלפון שלך, אך יש להגדירם בתחילה. תוכל לשלוח שיחה או הודעה לטלפון שלך שיעשו רעש.
  • משתמשי אייפון יזדקקו לטלפון שחייב לתמוך ב- iOS9 ולהתקין את iWork עבור iOS כדי שתוכנת המעקב תפעל. באמצעות דפדפן אינטרנט, צור וקבע תצורה של חשבון iCloud על ידי ניווט אל iCloud.com. או היכנס לחשבון iCloud שלך, או אם אין לך חשבון, תוכל ליצור חשבון בחינם.
  • משתמשי אנדרואיד יצטרכו לגשת למנהל מכשיר האנדרואיד בסמארטפון. אתה יכול לגשת להגדרות באחד משני המקומות. אתה יכול להשתמש באפליקציית "הגדרות" ולגלול מטה כדי להקיש על "גוגל" ואז להקיש על "אבטחה". לחלופין, תוכלו להשתמש באפליקציית "הגדרות Google" ייעודית ואז להקיש על "אבטחה".
 2. 2
  הגדר את הטלפון שלך למעקב. השלבים הבאים משתנים בהתאם לסוג הטלפון שבו אתה משתמש.
  • על משתמשי iPhone לגשת לאפליקציית iCloud. פתח את יישום iCloud באייפון שלך. באפליקציה גלול מטה כדי להפעיל את "מצא את האייפון שלי". תקבל הנחיה חדשה. הקש על "אפשר" כדי להמשיך.
  • משתמשי אנדרואיד חייבים לאפשר את איתור הטלפון שלהם מרחוק. תחת "מנהל מכשירי Android", הקש על "אתר את המכשיר הזה מרחוק". נווט לאפליקציית "הגדרות", הנפרדת מאפליקציית "הגדרות גוגל". גלול מטה ואז הקש על "מיקום" וודא שכל שירותי המיקום מופעלים.
 3. 3
  בדוק את רינגטון הטלפון שלך. יהיה עליך להשתמש במכשיר אחר כגון מחשב.
  • על משתמשי אייפון לנווט אל iCloud.com או לגשת אל "מצא את האייפון שלי" במכשיר iPhone או iPad אחר דרך אפליקציית iCloud. לחץ או הקש על "מצא את האייפון שלי" אשר יביא אותך למפה עם המיקום הידוע האחרון של הטלפון שלך. אתה יכול לבחור או "השמע צליל" או "שלח הודעה" כדי להשמיע צליל באייפון שלך.
  • משתמשי אנדרואיד יצטרכו לנווט אל android.com/devicemanager בדפדפן אינטרנט כדי לוודא שהמכשיר שלך מופיע על המפה. הקש או לחץ על האפשרות "צלצול" כדי לגרום למכשיר שלך לפלוט צליל. ודא שהמכשיר האחר מחובר לאותו חשבון Google שבו הטלפון שאתה מנסה לאתר.
אם תנסה להשתמש בשירות לאיתור הטלפון שלך
אם תנסה להשתמש בשירות לאיתור הטלפון שלך, יתכן שהוא לא יוכל לזהות את הטלפון שלך.

טיפים

 • בעת שימוש בשירותים המיועדים לאיתור הטלפון שלך, יש להגדירו בתחילה. אם תנסה להשתמש בשירות לאיתור הטלפון שלך, יתכן שהוא לא יוכל לזהות את הטלפון שלך.
 • הטלפון שלך ישתיק אם האפשרות "אל תפריע" מופעלת. בדוק אם יש אייקון או כל מחוון אחר על המסך שלך או בדוק אם "אל תפריע" מופעל בהגדרות הטלפון שלך.
 • הטלפון שלך לא ישמיע קול אם הסוללה התרוקנה או שהטלפון כבוי, מה שיקשה על תוכנת הגשש לעבוד.

שאלות ותשובות

 • מה עלי לעשות אם האייפון שלי לא יצלצל?
  בדוק אם הפעלת את 'אל תפריע' באייפון שלך או שהטלפון שלך שקט או רוטט.
 • כיצד אוכל לגרום לטלפון שלי להשמיע צליל כאשר מישהו שולח לי הודעות SMS או מתקשר אלי?
  אתה אמור להיות מסוגל לבצע התאמות לצלילי ההתראה / ההתראה שלך בדף ההגדרות שלך.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לבצע שיחת טלפון סלולרי?
 • כיצד אוכל להגדיל את מספר הרינגטונים בטלפון שלי?
 • כיצד אוכל לגרום לאייפון שלי לצלצל לבד?

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail