כיצד להתקין מתאם USB אלחוטי Netgear?

המתן עד שמתאם ה- USB יסרוק רשתות אלחוטיות זמינות באזורך ויעלה רשימת SSID של רשת אלחוטית
המתן עד שמתאם ה- USB יסרוק רשתות אלחוטיות זמינות באזורך ויעלה רשימת SSID של רשת אלחוטית.

מתאם ה- USB של Netgear (דגם WG111v2) הוא מתאם USB אלחוטי מהיר שיכול לאפשר לך לגשת לרשת אלחוטית שאין רשתות קוויות זמינות. ה- WG111 פשוט מתחבר ליציאת ה- USB החיצונית של המחשב האישי שלך, ומבטל את הצורך בפתיחת המחשב השולחני שלך. השג ניידות מלאה עם המחשב הנייד שלך, או הנח את שולחן העבודה שלך בכל מקום בביתך, ללא צורך להשתמש בכבלי Ethernet מכוערים.

צעדים

 1. 1
  הורד את ההתקנה החדשה ביותר של תוכנה מהאתר של netgear. מ- Windows Explorer עבור אל http://support.netgear.com/product/WG111v2. לחץ על "גרסת תוכנה 4,0.0 עבור Windows".
 2. 2
  פתח את המחשב שלי. תחת הורדות, אתה אמור לראות את הקובץ WG111v2 תוכנה גרסה 4,0.0.zip. בטל את דחיסת הקובץ הרוכסן.
 3. 3
  בחר בסדר. לאחר מכן פתח את תיקיית התוכנה שהורדת זה עתה על ידי לחיצה כפולה על התיקיה בשם "WG111v2 תוכנת גרסה 4,0.0".
 4. 4
  לחץ פעמיים על "התקנה" להתקנת תוכנת מתאם אלחוטי USB.
 5. 5
  המתן לחלון קבלת הפנים. לאחר מכן לחץ על "הבא".
 6. 6
  קבל את הסכם הרישיון על ידי לחיצה על "קבל". באפשרותך להציג את ההסכם על ידי גלילה למטה לדף; עליכם לקבל את ההסכם על מנת להתקין את המתאם.
 7. 7
  בחר את התיקיה בה תרצה לשמור את התוכנה על ידי לחיצה על כפתור "עיון". או התקן את התוכנה בתיקיית היעד המוגדרת כברירת מחדל ולחץ על "הבא".
 8. 8
  המתן לחלון שיאמר "התקנת התוכנה הושלמה". סיימת בהצלחה את החלק הראשון של תהליך ההתקנה. לחץ על "הבא" כדי להמשיך בהתקנת החומרה.
  לחץ פעמיים על "התקנה" להתקנת תוכנת מתאם אלחוטי USB
  לחץ פעמיים על "התקנה" להתקנת תוכנת מתאם אלחוטי USB.
 9. 9
  הכנס את מתאם ה- USB האלחוטי ליציאת ה- USB למחשב הנייד שלך. לחץ על "הבא" כדי להמשיך.
 10. 10
  בחר את המדינה בה תשתמש בעיקר במתאם ה- USB האלחוטי.
 11. 11
  המתן עד שמתאם ה- USB יסרוק רשתות אלחוטיות זמינות באזורך ויעלה רשימת SSID של רשת אלחוטית. SSID הוא קיצור של מזהה מערך השירות. SSID מכונה גם שם רשת מכיוון שבעצם זהו שם שמזהה רשת אלחוטית. בחר את ה- SSID של הרשת האלחוטית שלך.
 12. 12
  בחר סוג הצפנה. לרוב הנתבים האלחוטיים יש כמה אפשרויות בכל הנוגע לאבטחה. בדרך כלל תוכלו לבחור בין WEP, WPA-PSK (אישי) או WPA2-PSK. אם אתה יכול, בחר WPA2 מכיוון שהוא צורת ההצפנה המאובטחת ביותר הזמינה עבור רשתות אלחוטיות. לחלק מהנתבים הישנים אין אפשרות זו. הזן ידנית את ה- SSID הנסתר (למשל. Mywifissid) ובחר WPA2-PSK כשיטת המפתח המשותף מראש.
 13. 13
  הזן את סיסמת wpa2-psk.
 14. 14
  בדוק שאתה מחובר. בשלב זה התקנת בהצלחה את התוכנה למחשב שלך. מתאם ה- USB סורק את הרשת האלחוטית ומצטרף לרשת באמצעות SSID וסיסמה שהגדרת זה עתה. אם אתה רואה בחלונית Assistant Wireless, התחברת לרשת האלחוטית שלך בהצלחה. תראה גם את ה- SSID שלך, מהירות אלחוטית (54MBPS), מידע על עוצמת האות.
 15. 15
  בדוק את חיבור הרשת שלך על ידי מעבר לאתר כלשהו. אתה יכול גם לעשות זאת על ידי הנפקת C: \ user \ myname> ipconfig / all תחת הפקודה CMD כדי לוודא שמתאם ה- USB הצטרף בהצלחה לרשת האלחוטית וקיבל את כתובת ה- IP, השער וכתובת ה- IP של ה- IP מהנתב האלחוטי שלך. עשה זאת על ידי כניסה לחיפוש והקלדת שורת הפקודה.

טיפים

 • וודאו שיש לכם מספיק כוח במחשב וגם אל תפעילו הרבה תוכניות אחרות שיכולות להאט את המחשב.
 • ודא שיש לך את ה- SSID והסיסמה הנכונים בזמן שאתה מנסה להתחבר לאינטרנט.

שאלות ותשובות

 • אין לי אינטרנט כי אשף ההתקנה לא יופעל. מה עלי לעשות מכיוון שאני באמת לא יכול להיכנס לאתר?
  בהנחה שאתה משתמש במערכת הפעלה של Windows, המקל היה צריך להגיע עם מיני DVD עם מנהלי ההתקן הזמינים. אם לא, התחבר ישירות לנתב שלך באמצעות כבל רשת. וודא שיש לך חיבור לאינטרנט ואז חבר את המקל ליציאת USB. עליך להבחין בפעילות במגש בפינה השמאלית התחתונה של המסך. אם Windows לא מוצא את מנהל ההתקן, וההתקנה נעצרת, תצטרך לעבור לתמיכה של Netgear ולהוריד את התוכנה מהאתר. מעולם לא התקנתי אחד מאותם מקלות.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail