איך לפלרטט באופן מילולי עם בחור?

אל תפחד ליצור קשר עין עם הבחור שאיתו אתה רוצה לפלרטט
אל תפחד ליצור קשר עין עם הבחור שאיתו אתה רוצה לפלרטט.

האם אתה מעוניין בבחור ורוצה להודיע לו? אתה יכול להשתמש יותר מאשר רק במילים שלך! ייתכן שתרצה לפלרטט באופן מילולי בגלל ביישנות או פשוט בגלל שאתה רוצה לחזק את הפלירטוט המילולי שלך. ישנן דרכים רבות לפלרטט מבלי לומר דבר. אתה יכול להשתמש בהבעות הפנים שלך, כמו לחייך, ואתה יכול לפלרטט עם שפת גוף חיובית ומגע. מעט פלירטוטים לא מילוליים יעברו דרך ארוכה!

שיטה 1 מתוך 3: שימוש בהבעות פנים

 1. 1
  ליצור קשר עין. קשר עין הוא מרכיב חשוב בפלירטוט - גם אם זה יכול להיות קצת מאיים לפעמים. אל תפחד ליצור קשר עין עם הבחור שאיתו אתה רוצה לפלרטט. הביטו בעיניים כשהוא מדבר, או צרו איתו קשר עין מעבר לחדר. החזיק את מבטו לכמה רגעים ואז הפנה את מבטו.
  • אל תיצור קשר עין יותר מדי זמן, כמו דקה שלמה, או שזה עלול להיראות מצמרר.
 2. 2
  קשת גבות. בזמן יצירת קשר עין, קשת את הגבות שלך. אם הוא מדבר, זה יראה שאתה מאוד מעוניין במה שהוא אומר. אם שניכם שותקים, זה יהיה סימן מובהק לפלרטט. אתה לא צריך לשמור על הגבות שלך מקושתות, או שאתה עלול להופיע קצת מופתע מדי.
 3. 3
  חייכו אליו. הראה את החיוך היפה שלך. חיוך פשוט ויעיל. חיוך יידע אותו שאתה חושב עליו בצורה חיובית. חיוך יראה לו גם שאתה שמח ובטוח, מה שיקל עליו לתקשר איתך.
  • זיווג חיוך עם קשר עין כדי להפוך את הפלירטוט שלך ישיר עוד יותר.
 4. 4
  נושכים ומלקקים את השפתיים. השפתיים שלך יכולות להיות כלי עוצמתי לפלרטט! כשהבחור מדבר, נשך בעדינות וללקק את שפתייך. זה לא צריך להיות דרמטי מדי, או שזה יכול להיות השפעה הפוכה. נושך וליקוק קל של השפתיים הוא דבר שאנשים רבים עושים בכל זאת באופן לא מודע.
ואתה יכול לפלרטט עם שפת גוף חיובית ומגע
אתה יכול להשתמש בהבעות הפנים שלך, כמו לחייך, ואתה יכול לפלרטט עם שפת גוף חיובית ומגע.

שיטה 2 מתוך 3: פלירטוט עם שפת גוף

 1. 1
  שב זקוף. לא תמיד קל לשבת ישר, אבל זה יעזור לך להיראות בטוח יותר. אמון הכרחי לפלרטט. הראה את הביטחון שלך באמצעות שפת גוף חיובית. שב זקוף וגבוה. משוך את כתפיך לאחור, יש גב ישר, ושתל את עקביך היטב באדמה. אתה יכול לחצות את הקרסוליים אם תרצה. התאם זאת לביטוי נעים, כך שתיתקל בביטחון ולא במפחיד.
  טיפ מומחה

  שפת גוף היא דרך עוצמתית לפלרטט עם מישהו שאתה נמשך אליו. למטפל בנישואין ומשפחה, משה רטסון, יש את העצות הבאות: "חיוך הוא אחת הדרכים המהירות והיצריות ביותר בהן אתה יכול למשוך גבר. אתה יכול גם לשחק עם השיער שלך, לשקף את שפת גופו ולהיות יותר מונפש כשאתה מדבר איתו., שכולם יגלו עניין.

 2. 2
  שמור על הידיים לצדך. הצלבת הידיים עשויה להיות טבעית עבורך, אך זו אינה שפת הגוף המזמינה ביותר. לחצות את הידיים זה שפת גוף שלילית כי זה מתקשר שאתה סגור. שמור על הידיים בנפרד כשאתה מתיישב. בעמידה, תן לזרועותיך להיתלות בחופשיות לצדך.
 3. 3
  קשת את הגב כשאתה עומד. קשת מעט את הגב והקש את כתפיך לאחור כשאתה עומד. זה יראה את גופך ויחזק את הפלירטוט שלך. אינך צריך לעשות זאת אם יש לך בעיות גב או אם זה לא נוח מדי. זו אפשרות לעמוד ישר.
 4. 4
  הישען אליו. להישען אליו כשהוא מדבר. כולם אוהבים את זה כשנדמה שהאדם שאיתו הם מדברים מתעניין מאוד במה שהם אומרים! כשעומדים או יושבים, יש להישען מעט כדי שלא יהיה יותר מדי דרמטי.
 5. 5
  שחק עם השיער שלך. השתמש בשיער המקסים שלך, בין אם הוא ארוך או קצר, לטובתך. אתה יכול לסובב קטע שיער כשהוא מדבר. לחלופין, אתה יכול להעביר את האצבעות דרך השיער שלך ולהבריש אותו מהצוואר שלך. אל תמשיך לשמור על כך יותר מדי זמן, או שזה עלול להיראות מוזר.
אולי תרצה לפלרטט באופן מילולי בגלל ביישנות או פשוט בגלל שאתה רוצה לחזק את הפלירטוט המילולי שלך
אולי תרצה לפלרטט באופן מילולי בגלל ביישנות או פשוט בגלל שאתה רוצה לחזק את הפלירטוט המילולי שלך.

שיטה 3 מתוך 3: שימוש ברמזים אחרים לא מילוליים

 1. 1
  תגעי בו. מגע יכול להיות חשמלי! מגע קצר ואגבי יכול להיות דרך להבהיר את העניין שלך. אתה יכול להתחיל עם מגע קצר בכתף או בזרוע. אם הוא מגיב, המתן מספר דקות וגע במותניו או באמה. ואם הוא עדיין נראה נוח, בצע מהלך נועז וגע בעדינות בפניו לרגע.
  • אתה יכול גם לגעת בברכו אם הוא יושב מולך.
  • הפסיק לגעת בו אם הוא נראה לא נוח עם זה.
 2. 2
  תתקרב אליו. הרגיעו את העצבים והתקרבו אליו צעד נוסף. מרחק רגיל עבור מכר הוא כ 46 ס"מ (45 ס"מ) עד 4 מטר (1,2 מ '). הראה את העניין שלך על ידי התקרבות אליו אפילו יותר מכך. עמדו רק כמה סנטימטרים קרובים אליו יותר מ -46 סנטימטרים כדי ליצור מרחב אינטימי אך לא להיות פולשניים מדי.
  • אל תתקרב אליו עוד יותר אם הוא מתרחק ממך.
 3. 3
  מריח נחמד. ריח הוא עוד אלמנט משיכה חזק. סביר להניח שאתה כבר מריח נהדר, אך דאג להישאר נקי. התקלחו על בסיס יומי, השתמשו בדאודורנט והלחלו עם קרם ריחני קל אם זה לא מפריע לעור. חפש בושם או ניחוח קליל ונעים לסיום שגרת יומך.
  • כדאי גם לצחצח שיניים, להשתמש בחוט דנטלי ולהשתמש במי פה.
  • מומלץ גם להשתמש בשמפו ובמרכך עם ריח טוב.
 4. 4
  געו בפנים, בידיים או ברגליים. לגעת בעצמך יכול להצביע בפני הבחור שאתה רוצה שהוא יגע גם בך. אתה יכול לגעת בעדינות ובקצרה בפנים, בידיים, בחזה או ברגליים. זו גם אפשרות ללטף את עצמך אם אתה מרגיש נועז.
  • אל תהפוך את הנגיעה למינית יתר על המידה אלא אם כן זה המסר שאתה רוצה ולהרגיש בטוח להעביר.
צפה בשפת הגוף ובהבעות הפנים של הבחור שאתה מפלרטט איתו כדי לקבל מושג איך הוא מרגיש לגבי הפלירטוט שלך
צפה בשפת הגוף ובהבעות הפנים של הבחור שאתה מפלרטט איתו כדי לקבל מושג איך הוא מרגיש לגבי הפלירטוט שלך.

טיפים

 • ללבוש בגד שגורם לך להרגיש ביטחון וסקסי כשאתה מפלרטט.
 • מחקרים מראים כי 55% מהתקשורת אינה מילולית ובאה לידי ביטוי באמצעות אלמנטים כמו הבעות פנים, מחוות ויציבה. זכור זאת כאשר אתה מודאג אם המסר הפלרטטני שלך ברור מספיק.
 • צפה בשפת הגוף ובהבעות הפנים של הבחור שאתה מפלרטט איתו כדי לקבל מושג איך הוא מרגיש לגבי הפלירטוט שלך.

אזהרות

 • אם הבחור שאיתו אתה מפלרטט מבטא אי נוחות, באופן מילולי או פיזי, הפסיק לפלרטט איתו.
 • אל תהיה דרמטי מדי ולא טבעי עם רמזים לא מילוליים או שהפלירטוט שלך עלול להראות מטופש.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail