איך להכין שיר במנגינות סים?

ייתכן שתרצה לרשום הערות שונות עבור כל הבאגים שישמיעו את השיר שלך
ייתכן שתרצה לרשום הערות שונות עבור כל הבאגים שישמיעו את השיר שלך.

Sim Tunes הוא משחק שבו אתה יכול להמציא שירים משלך על ידי בחירת תווים משלך, כלים משלך, ועל ידי ציור תמונות משלך. לפעמים המשחק עשוי להיות קצת מסובך. למרבה המזל, מאמר זה ייתן לך הוראות פשוטות צעד אחר צעד אשר יאמרו לך כיצד לכתוב מנגינה מההתחלה ועד הסוף ב- Sim Tunes.

צעדים

 1. 1
  תכנן את נושא השיר שלך. האם השיר שלך יהיה מוזיקה קלאסית? האם זה הולך להיות רוק או ג'אז? אולי השיר שלך יהיה נושא קריבי? זה הזמן להחליט, שכן מאוחר יותר, ייתכן שיהיה מאוחר מדי.
 2. 2
  התחל לכתוב את השיר שלך. תבין שבתחתית המסך יש הרבה צבעים. כל ריבוע צבעוני מייצג תו משופע אחר. אתה מניח את ההערות שלך על ידי לחיצה על ריבוע ההערה שאתה רוצה להציב ולחץ על המסך. אתה יכול ללחוץ על ריבועי התווים בתחתית המסך כדי לראות איזה תו הם מנגנים. כתוב את השיר וודא שהוא תואם לנושא שתכננת בהתחלה.
 3. 3
  בקש באג לעבור על ההערות שהצבת. באגים הם הכלים הקטנטנים עם עיניים העוברות על המסך כל הזמן. מותר לך ארבעה מהם במסך בבת אחת. השתמש באפשרות של פינצטה כדי להרים באג ולהעביר אותו דרך הפתקים שהצבת. לא משנה איזה באג תבחר. אם הבאג לא מופנה לכיוון שאתה רוצה שיהיה, נענע אותו בפינצטה עד שהוא עושה זאת. אם אתה אוהב את האופן שבו המוזיקה נשמעת, עבור לשלב הבא. אתה לא אוהב את האופן שבו המוזיקה נשמעת ואז בצע כמה תיקונים ברגע האחרון. אם ההערות טובות אך הנושא נשמע שגוי, אל תדאג כי זה בגלל הבאג שבחרת.
  לאחר שבחרתם את ארבעת הבאגים שלכם שישמיעו את השיר שלכם
  לאחר שבחרתם את ארבעת הבאגים שלכם שישמיעו את השיר שלכם, לחצו על כפתור 'אישור'.
 4. 4
  בחר באגים שלך. עליכם לבחור בכפתור 'באגים' ומשם, בחרו באגים שלכם. יש לך רשימה גדולה של באגים לבחירה, אך מותר לך רק באג צהוב אחד, באג כחול אחד, באג ירוק אחד, ובאג אדום אחד. אתה יכול לראות מה נשמע הבאג מנגן על ידי לחיצה על כפתור הצליל שנמצא ממש מתחת לבאג. על ידי לחיצה על כפתור הצליל תוכלו לראות אם הבאג הוא באג טוב לשימוש לנגינת השיר שלכם, שכן כל באג מייצג כלי נגינה אחר. לאחר שבחרתם את ארבעת הבאגים שלכם שישמיעו את השיר שלכם, לחצו על כפתור 'אישור'.
 5. 5
  לצייר תמונה. התווים במשחק עשויים לייצג תווים מוסיקליים וגם, הם יכולים לצייר תמונות מכיוון שלכל אחד מהם צבע שונה. כעת תוכלו לצייר תמונה שתואמת את נושא השיר שלכם איפשהו על המסך על ידי לחיצה על הצבע הרצוי והנחתו. ודא שאתה רושם לך הערות שהבאגים שלך משחקים הרחק מהתמונה כדי שלא יתערבבו יחד.
 6. 6
  השמיע את השיר. אתה עושה זאת על ידי הצבת אחד או יותר מהבאגים שלך על התווים שרצית שינגן. אתה משתמש בפינצטה כדי להביא את הבאג (ים) לרשימות. עכשיו שב ונהנה מהמוזיקה. אם עדיין יש לך תיקונים כלשהם, עליך לבצע אותם באופן מיידי.
 7. 7
  שמור את השיר שלך. אתה עושה זאת על ידי לחיצה על 'קובץ' ואז 'שמור'. עכשיו אתה צריך למלא שלוש תיבות. בזה שאומר 'אמן', שם את שמך שם. בזה שאומר 'כותרת', שים שם את כותרת השיר שלך. בתיבה שבה כתוב 'תיאור', אתה יכול לשים תיאור קצר של השיר שלך כולל הנושא, הבאגים שבהם השתמשת וכאשר הכנת את השיר שלך.

טיפים

 • אם ציור אינו המיומנות שלך, תוכל להשתמש באפשרות 'חותמת'.
 • אתה יכול לבחור בסולם מוסיקה אחר אם אינך אוהב את זה שאיתו אתה מתחיל מכיוון שאין לו מספיק תווים או שיש לו תווים שגויים כדי להפעיל את השיר שלך.
  כתוב את השיר וודא שהוא תואם לנושא שתכננת בהתחלה
  כתוב את השיר וודא שהוא תואם לנושא שתכננת בהתחלה.
 • המשך להתאמן ולהכין שירים נוספים.
 • ייתכן שתרצה לקחת את מדריך המנגינות של סים שמגיע עם המשחק.
 • אתה יכול לבדוק את גלריית המנגינות של Sim כדי לקבל כמה דוגמאות לאיך שנראים ונשמעים שירים מוגמרים.
 • רק בגלל שיש לך ארבעה באגים, זה לא אומר שכולם צריכים לנגן את המוסיקה.
 • ייתכן שתרצה לרשום הערות שונות עבור כל הבאגים שישמיעו את השיר שלך.
 • אולי אתה פשוט רוצה שאחד מהבאגים שלך ישמור על הקצב על ידי השמעת אותו תו כל הזמן.
 • יש כמה באגים שלא עוקבים אחר סולמות מוסיקליים. במקום זאת הם עושים דברים כמו לשיר או להשמיע קולות אקראיים. קשה להשמיע מוסיקה עם הבאגים האלה.
 • תחת הגדרות, ניתן להחליף את Sim Tunes כך שהוא ינגן צלילי MIDI, שהוא כלי שימושי.

אזהרות

 • זכור לשמור את השיר שלך או שהוא יאבד לנצח.

דברים שתזדקק להם

 • מחשב
 • מקלדת
 • סים מכוון תקליטור
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail