כיצד לפרוץ התנגשות של חמולות באמצעות Cydia?

תוכנת ה- Jailbreak והמחשב שלך אם אתה נתקל בבעיות לאורך כל תהליך ה- jailbreak
נסה להפעיל מחדש את מכשיר ה- iOS שלך, תוכנת ה- Jailbreak והמחשב שלך אם אתה נתקל בבעיות לאורך כל תהליך ה- jailbreak.

פריצת Clash of Clans מאפשרת לך ליהנות ממשאבים מיותרים ובלתי מוגבלים כמו זהב, אבני חן וסם, כך שתוכל להתקדם ולשדרג את תכונות המשחק בחינם מבלי שתצטרך להרוויח או לרכוש אותן לבד. כדי לפרוץ את Clash of Clans באמצעות Cydia, תחילה עליך לשבור את המכשיר שלך להתקנת Cydia, ואז להוסיף את המאגר הדרוש לרשימת המקורות ב- Cydia כדי שתוכל להתקין את הגרסה הפרוצה של Clash of Clans.

חלק 1 מתוך 3: פריצת כלא והתקנת cydia

 1. 1
  גבה ושמור את כל הנתונים במכשיר ה- iOS שלך ב- iTunes או ב- iCloud. זה שומר על הנתונים שלך במקרה שפרוץ jail מוחק את כל הנתונים מהמכשיר שלך במהלך ההתקנה.
 2. 2
  הקש על "הגדרות" ואז הקש על "כללי ".
 3. 3
  הקש על "נעילת סיסמה" והזן את סיסמתך, אם רלוונטי.
 4. 4
  העבר את תכונת נעילת הסיסמה למצב "כבוי". יש להשבית תכונה זו כדי שתהליך פריצת הכלואים יעבוד.
 5. 5
  הקש על כפתור הגב ואז הקש על "בערך ".
 6. 6
  מצא את גרסת ה- iOS הנוכחית שלך המוצגת לצד "גרסה". תזדקק למידע זה כדי לקבוע איזו תוכנת jailbreak דרושה למכשיר שלך.
 7. 7
  נווט לאתר המובהר בכתובת http://iclarified.com/jailbreak/. דף אינטרנט זה כולל אשף Jailbreak המסייע לך למצוא תוכנת Jailbreak תואמת למכשיר שלך.
 8. 8
  לחץ על מכשיר ה- iOS שלך, ואז בחר את גרסת ה- iOS שלך.
 9. 9
  ציין אם אתה משתמש במחשב בו פועל חלונות או Mac OS X. פעולה זו מציגה רשימה של תוכנות jailbreak תואמות.
 10. 10
  בחר את תוכנת ה- jailbreak הרצויה שלך, ולאחר מכן עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי לשבור את המכשיר שלך. ההוראות ישתנו בהתאם לדגם iOS שלך, גרסת iOS ותוכנת jailbreak. ברוב המקרים תינתן הוראה להוריד את תוכנת ה- jailbreak, לחבר את מכשיר ה- iOS למחשב שלך, ואז להפעיל את התוכנה להשלמת תהליך ה- jailbreak.
 11. 11
  נתק את מכשיר ה- iOS שלך מהמחשב לאחר שפרוץ הכלואים הסתיים. Cydia יוצג כעת על מסך האפליקציה.
פעולה זו מציגה רשימה של תוכנות jailbreak תואמות
ציין אם אתה משתמש במחשב בו פועל חלונות או Mac OS X. פעולה זו מציגה רשימה של תוכנות jailbreak תואמות.

חלק 2 מתוך 3: התנגשות בין שבטים לפריצה

 1. 1
  הפעל את ה- cydia במכשיר ה- iOS שלך. סמל Cydia הוא בצבע חום וכולל חבילה פתוחה.
 2. 2
  הקש על "נהל" בתחתית המסך ואז הקש על "מקורות ".
 3. 3
  הקש על "ערוך" בפינה השמאלית העליונה, ואז הקש על "הוסף" בפינה הימנית העליונה. תיבת הודעות קטנה תוצג על המסך המבקש ממך להזין כתובת אתר של Cydia.
 4. 4
  הקלד "http://apt.xmodgame.com" בתיבת ההודעות, ואז הקש על "הוסף מקור". מקור ריפו זה מספק לכם את התנגשות Clash of Clans. Cydia תתחיל להוריד את כל הנתונים הזמינים ממקור מסוים זה, שעשוי להימשך עד מספר דקות.
 5. 5
  הקש על ה- repo של xmodgame לאחר שהוא מופיע ברשימת המקורות.
 6. 6
  הקלד "xmodgames" בסרגל החיפוש, ואז בחר באפליקציה זו כאשר היא מוצגת בתוצאות החיפוש. אפליקציה זו מציעה גרסאות שנפרצו למספר משחקים, כולל Clash of Clans.
 7. 7
  עקוב אחר ההוראות שעל המסך להתקנת אפליקציית xmodgames, ואז הפעל את האפליקציה בעקבות ההתקנה.
 8. 8
  אתר את "התנגשות חמולות" מתוך אפליקציית xmodgames, ואז בחר באפשרות להתקנת המשחק. גרסה זו היא הגרסה הפרוצה של Clash of Clans, המציעה משאבים בלתי מוגבלים עבור פריטים כגון זהב, אבני חן וסם.
 9. 9
  הפעל את הגרסה הפרוצה של התנגשות חמולות, ואז הקש על ה- "x" המוצג על המסך. זה מעלה תפריט של משאבים או "פריצות" שניתן להוסיף למשחק שלך.
 10. 10
  בחר את הפריצות ומצב המשחק הרצוי לשילוב עם התנגשות של חמולות. לדוגמא, כדי לשמור על המשחק שלך פעיל כל הזמן מבלי שתותקף, בחר באפשרות "שמור פעיל" כמצב המשחק המועדף עליך.
 11. 11
  הקש על "בסדר" ואז התחל את המשחק שלך. כעת פרצת בהצלחה את Clash of Clans באמצעות Cydia.
המציעה משאבים בלתי מוגבלים עבור פריטים כגון זהב
גרסה זו היא הגרסה הפרוצה של Clash of Clans, המציעה משאבים בלתי מוגבלים עבור פריטים כגון זהב, אבני חן וסם.

חלק 3 מתוך 3: פתרון בעיות

 1. 1
  נסה להשתמש בתוכנת jailbreak אחרת לפי המלצת אשף ה- jailbreak ב- iclarified אם התוכנית הראשונה בה אתה משתמש גורמת לבעיות או לא מצליחה לשבור את המכשיר שלך. שרתים עבור כמה תוכנות jailbreak עשויים להיות מושבתים או שאינם זמינים זמנית בזמן שאתה עובר בהתחלה את תהליך פריצת הכלואים.
 2. 2
  השתמש בכבל USB אחר או ביציאת USB אם המחשב שלך אינו מצליח לזהות את מכשיר ה- iOS שלך לאחר התחברות באמצעות USB. זה יכול לעזור לשלול בעיות הקשורות לכבל ה- USB, למחשב שלך או למכשיר ה- iOS שלך.
 3. 3
  נסה להפעיל מחדש את מכשיר ה- iOS שלך, תוכנת ה- Jailbreak והמחשב שלך אם אתה נתקל בבעיות לאורך כל תהליך ה- jailbreak. זה יכול לעזור לפתור שגיאות נפוצות ובאגים הקשורים לפרוץ.
 4. 4
  הסר התקנה והתקנה מחדש של תוכנת jailbreak אם אתה ממשיך להיתקל בבעיות עם jailbreaking. זה עוזר לשלול בעיות הקשורות להתקנה פגומה ופגומה.
 5. 5
  נסה לפרוץ את מכשיר ה- iOS שלך בעת כניסה כמנהל במחשב אחר אם התוכנה ממשיכה להיכשל. זה יכול לעזור במקרה שאפליקציות, תוכניות או תהליכי רקע אחרים מפריעים לתהליך פריצת הכלואים.
כדי לפרוץ את Clash of Clans באמצעות Cydia
כדי לפרוץ את Clash of Clans באמצעות Cydia, תחילה עליך לשבור את המכשיר שלך להתקנת Cydia, ואז להוסיף את המאגר הדרוש לרשימת המקורות ב- Cydia כדי שתוכל להתקין את הגרסה הפרוצה של Clash of Clans.

אזהרות

 • שבר את מכשיר ה- iOS שלך על אחריותך בלבד, מכיוון שפריצת כלא מבטלת את אחריות היצרן מול אפל. אפל אינה מאשרת או תומכת בפריצת כלא, ואינה אחראית לנזקים למכשיר או למחשב שנגרם מטעם פריצה.
 • שחקו את הגרסה הפרוצה של Clash of Clans על אחריותכם בלבד. היזמים של Clash of Clans at Supercell עשויים לאסור או לחסום את חשבון המשחק שלך לצמיתות אם תיתפס כשאתה משחק גרסאות פריצות של Clash of Clans.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail