כיצד להשיג זרעי מלכודת מסובכים למעבר בעלי חיים?

הדרך היחידה למצוא זרע מלכודת טריקי היא לקרות אותו באובדים וממצאים של העיר שלך
הדרך היחידה למצוא זרע מלכודת טריקי היא לקרות אותו באובדים וממצאים של העיר שלך.

בשנת מעבר בעלי חיים, תבחין מספר כוכבים בשטח המצביעות חפצים קבור. רוב אותם חפצים קבורים הם מאובנים או לפעמים ג'ירואידים (אם היה גשם כבד יום קודם), אך אחד מהם יהיה מלכודת. מלכודות, כאשר נדרסות, גורמות לדמות ליפול לקרקע וליילל מעט. הם יכולים להיות טריק טוב לשחק על תושבי הכפר שלך או על כל מבקר, או שאתה יכול להיות ידידותי ולחפור אותם כדי להיפטר מהם. כך או כך, הם מהווים חלק בולט במעבר בעלי חיים, ובעלון חדש תוכלו להשיג פריט המכונה זרע החורבן המסובך.

צעדים

 1. 1
  בנה את תחנת המשטרה. הדרך היחידה למצוא זרע מלכודת טריקי היא לקרות אותו באובדים וממצאים של העיר שלך. בעיר שלך לא יהיה אבוד ונמצא אלא אם כן הקמת את תחנת המשטרה.
  • תחנת המשטרה היא פרויקט עבודות ציבוריות. זה לא יהיה זמין עבורך מייד. עליכם לחכות עד שאחד מאזרחיכם יציע זאת ואז תוכלו להתחיל לבנות.
 2. 2
  בקר לעתים קרובות בתחנת המשטרה. האבודים והממצאים מתעדכנים לעתים קרובות. אתה צריך תמיד לקחת ממנו פריטים שאתה רוצה. זה שומר על שטח פתוח לפריטים חדשים.
 3. 3
  תפוס את זרעי המלכודת המסובכת. בסופו של דבר, תוכלו להבחין בזרע מלכודת טריקי באובדים ונמצאים. תפוס את זה! זה ייראה שונה מזרעי המלכודת הרגילים בכך שהוא יהיה שחור במקום לבן.
  טמן את זרעי המלכודת המסובכת
  טמן את זרעי המלכודת המסובכת.
 4. 4
  טמן את זרעי המלכודת המסובכת. כדי לקבור את הזרע, צייד את האת שלך, חפור חור ושחרר את הזרע שלך פנימה.
  • לאחר שקברתם אותו תוכלו לראות את ההבדל בינו לבין זרעי מלכודות רגילים. זרעי שחת הטריקים לעזוב כוכב קטן בהרבה על הקרקע, מה שהופך אותם קשה לראות ולהימנע.
  • לאחר קבורתו, תוכלו לחכות ולקוות לראות מישהו נופל פנימה!
  • זה יכול להיות אפילו טוב יותר למשחק מקוון עם חברים.

טיפים

 • בדוק את תחנת המשטרה שלך לעתים קרובות אם ברצונך להשיג כמה זרעים ממלכודות טריקי, ואז תיהנה מהכיף הטוב בקבירת הזרעים במסלולים תמימים של אנשים.

שאלות ותשובות

 • מה הדרך הטובה ביותר לקבל דירוג מושלם לעיר?
  בניית פרויקטים נוספים של עבודות ציבוריות תעזור, אם כי אורות בהירים, מסכים, אסדת הקידוח, צעצוע הצמיגים ופחי אשפה יכולים להפחית את שביעות הרצון של האזרחים. שתילת פרחים ועצים נוספים חשובה, אך דברו עם איזבל כדי לוודא שאין לכם יותר מדי עצים. פקודת העיירה היפה מאוד מועילה, מכיוון שהיא מונעת מפרחים לנבול. כמו כן, וודאו שאין לכם עשבים או פריטים על הקרקע. העובדה שיש פחות מעשרה תושבי כפר בעיירה שלך יכולה גם להקטין את שביעות רצון האזרחים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail