איך להכין קליפ לשיתוף פעולה ביוטיוב?

ביסודות עריכת הווידאו
למדו את יסודות ההקלטה, ואם מדובר בקליפ, ביסודות עריכת הווידאו.

ביוטיוב ישנם מוזיקאים מכל הסוגים שלוקחים סרטוני מוסיקה של יוטיוב כיצירות אמנות מכריעות. כיום הם יוצרים מה שמכונה "להקות וירטואליות" - להקות שמשתפות פעולה דרך האינטרנט בכדי ליצור סרטונים טובים יותר לשירים או לעטיפות שלהם. מאמר זה ילמד אותך כיצד ליצור אחד מהקליפים המשותפים האלה.

שיטה 1 מתוך 4: להתכונן

 1. 1
  למד כיצד לנגן בכלי (אופציונלי). אם אתה מנגן בגיטרה אתה צריך גיטרה. תלוי בסגנון שלך, ובין אם מדובר בגיטרה חשמלית או אקוסטית, תזדקק לסוגים שונים של ציוד. אם אתה מנגן בתופים, נסה להשיג ערכת תופים אלקטרונית. כמו כן, נסה להקליט את קולך. הבס בדרך כלל עובד באותה צורה כמו הגיטרה. אם אתה רוצה לשיר, ודא שאתה יודע לשיר. אנשים שמשתמשים ב- YouTube לא תמיד נחמדים עם מבקרים וביקורות.
 2. 2
  למדו את יסודות ההקלטה, ואם מדובר בקליפ, ביסודות עריכת הווידאו. למד כיצד להקליט את הכלי או הקול שלך, איזה ציוד תצטרך, הזמן שיידרש, היכן להקליט וכו 'ברגע שאתה באמת בטוח ויש לך קצת כסף להוציא עליו, המשך לשלב הבא.
 3. 3
  השג את הציוד הדרוש. אלה כמה דוגמאות לכל אחד מהם: רוק, כלי מסורתי.
  • תזדקק לתוכנת הקלטת שמע או לציוד עבור כל אלה, ועדיף שזו תחנת עבודה DAW (Digital Audio Workstation), ככה תקבל אקולייזר, סימולטורים מגברים / אפקטים וכו '. אם זה וידאו, תזדקק גם מצלמה ותוכנת עריכת וידאו.
  • הקלטת גיטרה אקוסטית / בס אקוסטי: מעמד גיטרה / בס, מיקרופון ומיקרופון (ניתן להסתכל על טכניקות הקלטה באינטרנט), ממשק שמע (אלא אם המיקרופון שלך יכול להתחבר ישירות למחשב שלך, כמו מיקרופונים מסוג USB או 0,30 ס"מ).
  • גיטרה חשמלית / בס: גיטרה / בס. ישנן דרכים רבות להקליט את אלה, כך שזה מה שאתה צריך עבור כל אחת. הקלטה ישירה מחברת את הגיטרה שלך ישירות למחשב שלך, מבלי לשנות את האות שלה לפני שהיא נכנסת למחשב: כבלים, ממשק שמע למחשב ו- DAW עם סימולטור מגבר.
   • הקלטה חצי ישירה היא סוג הקלטה לעתים נדירות, והיא נעשית על ידי חיבור הגיטרה / בס למגבר שלך, וחיבור פלט האוזניות / קו-קו לממשק הקלטה, כרטיס קול למחשב או מקליט. לשם כך תזדקק ל: מגבר, כבלים (לפחות שניים), ממשק / מקליט הקלטה (אלא אם כן תחבר אותו ישירות לכרטיס הקול של המחשב שלך, שאינו מומלץ).
   • האחרון הוא הקלטת מיקרופון. כפי שנאמר בשם, המשמעות היא שימוש במיקרופון כדי לתפוס את האות של המגבר שלך ושליחת אות המיקרופון לציוד ההקלטה שלך. לשם כך תצטרכו: מגבר, כבלים (מכשיר וכנראה גם מיקרופון, או כבלים XLR), מיקרופון, מעמד למיקרופון, ממשק שמע או מקליט.
  • גיטרה אקוסטית / חשמלית / בס: כל טכניקות ההקלטה החשמלית והאקוסטית יעבדו.
 4. 4
  הקלט תופים אקוסטיים: בשביל זה, הדרך הקלה והזולה ביותר להקליט היא באמצעות מיקרופון קונדנסור שתופס את כל התופים בו זמנית באותו אות. אז אתה פשוט מקליט את זה עם ממשק השמע, המקליט או המחשב שלך. דרך נוספת טובה יותר, אך יקרה יותר, היא שימוש במיקרופונים מיוחדים. זוהי שיטה הכוללת מספר מיקרופונים, כל אחד מהם משמש למטרות שונות, כגון מיקרופון בס תוף, מיקרופון סנר, מיקרופון גבוה ובינוני וכו '. זה מציע הגדרה גדולה יותר בכל תוף.
  • ניתן לקנות סוגים אלה של מיקרופונים בסטים של ערכות תופים בעלות 4 חלקים, 5 חלקים וכדומה. עם זאת, שיטה זו יכולה להיות יקרה. עליכם לקנות את המיקרופונים, הכבלים וממשק עם הרבה כניסות, או מיקסר עם הרבה כניסות שמתחבר לממשק.
 5. 5
  הקלט תופים אלקטרוניים: זה יכול להיות די קל להקלטה. זה כמעט בטוח שלערכת התופים האלקטרונית יש פלט קו, אז אתה פשוט מחבר אותה לקלט Line בממשק או המקליט שלך, ואתה מסודר.
  • מקלדות להקלטה / פסנתר: אם אתה משתמש במקלדת אלקטרונית, דבר שכיח מאוד, כנראה שיש לה פלט קו, אז אתה פשוט מחבר אותה לקלט הקו במקליט או בממשק שלך, ואתה מסודר. אם אתה משתמש באקוסטיקה, או בפסנתר כנף, תצטרך להשתמש במיקרופון אחד או שניים. אתה יכול לחפש טכניקות בהקלטת פסנתר באינטרנט.
 6. 6
  שירה שיא: זה יכול להיות די מסובך. כדי להקליט שירה באיכות סטודיו או כמעט באולפן, תזדקק למיקרופון ווקאל קונדנסר. אלה הם הרבה יותר הגיוניים ויתפסו יפה את הקול שלך. אולם מיקרופוני הקבל זקוקים לאות חשמלי בכדי לעבוד. אות זה נקרא גם "כוח פנטום". לממשקים מסוימים כבר היה מובנה יישום Power Phantom Power, אך אם לא, תצטרך להשיג אחד כזה כדי שהמיקרופונים יעבדו.
  • כמו כן, בכדי לספק הקלטה קולית טובה יותר, עליכם להשיג הר הלם ומסנן פופ. אתה יכול לחפש באינטרנט בשביל מה הם מיועדים. אתה יכול גם להשתמש במיקרופון דינמי, המשמש בעיקר להופעות חיות, מכיוון שהן פחות רגישות ואינן משתמשות בפנטום פאוור. תזדקק גם למקום שקט באמת, עם אקוסטיקה טובה. באינטרנט או בספרי הקלטה הם מספרים איזו אקוסטיקה הכי מתאימה להקלטת שירה.
   • לאחר שלמדת כיצד להקליט את הכלי או את הקול שלך, הגיע הזמן לחפש מוזיקאים ב- YouTube.
אם זה וידאו, תזדקק גם למצלמה ולתוכנת עריכת וידאו
אם זה וידאו, תזדקק גם למצלמה ולתוכנת עריכת וידאו.

שיטה 2 מתוך 4: גיוס חברים

 1. 1
  חפש מוזיקאים. אתה יכול לחפש מוזיקאים בכל רחבי YouTube. יש אלפים כאלה. אתה יכול גם לומר למישהו שאתה מכיר ליצור שיתוף פעולה. כדי לחפש אותם, חפש קאבר לשיר שתרצה להשמיע, או קאבר לשיר של אותו אמן. זה כדי לקבל סיכויים טובים יותר שהם יאהבו, יידעו וירצו להשמיע את השיר. אם אתה רוצה ליצור סרטון מקורי של השיר, חשוב על זה קשה מאוד, כי אתה יכול כנראה לתת להם זכויות לשיר.
  • אם אתה בטוח בהחלטה שלך, חפש מוזיקאי עם סגנון דומה לשלך. כמו כן, נסה מישהו עם מספר מנויים ותצוגות כמוך. זה יגדיל את ההסתברות שהם יקבלו. זכרו ששיתוף פעולה לא בהכרח אומר לכסות את כל חלקי השיר. זה יכול להיות שיתוף פעולה עם שתי גיטרות, הרכב גיטרה, בס ותופים, או להקה וירטואלית שלמה.
 2. 2
  בקש מהם בבקשה לעשות פרויקט שיתוף פעולה. אם הם רוצים שיר אחר שאינו שלך, נסה לעשות את שניהם, או להסתפק בשיר. אם האדם אומר לא, התחל לחפש מישהו אחר או לשאול אם הוא מכיר מישהו שעשוי לרצות לעשות זאת. אם המוזיקאי מסכים, אמור להם להיות מודעים למוזיקאים דומים אחרים.
זה יכול להיות שיתוף פעולה עם שתי גיטרות
זה יכול להיות שיתוף פעולה עם שתי גיטרות, הרכב גיטרה, בס ותופים, או להקה וירטואלית שלמה.

שיטה 3 מתוך 4: הכנת הסרטון

 1. 1
  התחל להקליט. לשם כך ישנן דרכים שונות. זו יכולה להיות הקלטה מרובת מסלולים מסורתית. פירוש הדבר, ראשית, המתופף יקליט את עצמו. השתמש במטרונום. זה חיוני, במיוחד עבור המתופף. ואז מגיעה גיטרת הבס שתקליט את עצמו מעל מסלול התוף שהוקלט בעבר. לאחר מכן, הגיטרה / ים יקליטו את עצמם.
  • כמו בהקלטה מרובת מסלולים, מקצב ראשון, אחר כך גיטרות מובילות, ולבסוף הגיטרה מתמלאת. ואז מגיעות המקלדות. מכיוון שגיטרות ומקלדות משמשים לעתים קרובות כמלודיות וקצביות, הם נמצאים באותה רמה בסדר ההקלטה, כך שאחד מהם יכול להיות הראשון. סוף סוף, ובסוף האחרון, מגיעה השירה.
  • הסיבה לכך היא שירה היא מלודית לחלוטין, והם חייבים לעקוב אחר הקצב באופן כללי, ולכן יש להציב הכל לפני השירה.
 2. 2
  במקרה שכולם משתמשים באותה תוכנת הקלטה, בחר אחד מכם, או שזה יכול להיות אדם אחר שלא מנגן בכלי כדי לערוך שמע. זה אומר לערבב, להשוות, ליישר וכו 'את כל ההקלטות, כך שזה נשמע שאתה רוצה שזה ישמע. במקרה שלכולכם תוכנות שונות, על עורך האודיו לקבל כל רצועה מוקלטת בכל פעם שנעשית. הוא / היא חייבים לקבל את זה בצורה שמע.
  • בדרך זו, הוא / היא יכולים לשים אותה על התוכנה בקלות, וניתן עדיין לערוך אותה וליישר אותה. ככה: הוא מקבל את רצועת התוף, הוא מערבב, מפלס וכו 'ושולח אותו לנגן הבס. הוא / היא מקליט את רצועת הבס עם רצועת התוף כמסלול גיבוי בתוכנית הקלטות משלו. מצב מסוג זה הוא אחת הסיבות לכך שאתה צריך להשתמש במטרונום. המתופף יכול להשתמש במסלול מטרונום ובמסלול תופים אחר.
  • אתה משתמש בקובץ השמע עם המטרונום כמסלול גיבוי בכל הקלטה, או עד שאינו נדרש יותר. בסוף, המתופף שולח את קובץ השמע עם ONLY את רצועת התוף, ולהחליף אותו למטרונום בתוכנת העורך. לכן חשוב גם לא לחתוך את מסלול התוף, כך שיהיה קל יותר.
 3. 3
  אם אתם מתכננים להכין את זה לווידאו, תצטרכו להשיג מצלמה, ולפחות אחד מכם צריך להיות בעל תוכנת עורך וידאו (טובה). זה פשוט כמו זה: אתה מקליט את עצמך בזמן ההקלטה, שולח אותו לזה שיש לו תוכנת עורך הווידאו. הוא / היא מכין סרטון המציג את הסרטון של כולם בצורה שוויונית. זה אומר להשתמש בסוג של "תמונה בתמונה". אותו אדם צריך גם להשיג את הקלטת האודיו הסופית, שתכלול את הרצועות של כולם ואת התמהיל הסופי. הוא / היא יסנכרן את הסרטונים עם האודיו.
  • זה יכול לקחת קצת זמן, אז היה סבלני. כמו כן, השתמש במצלמות טובות. השקיעו 75 יורו לפחות במצלמה טובה. זה יעבוד גם כמצלמה רגילה, אז כדאי. כדי להכיר את עצמך עם ערוצי האחרים, שים את השמות, הערוצים, ואם אתה רוצה שאפילו מדינת הנגנים תשתף פעולה. זה יעזור לקבל צפיות על ידי מישהו אחר שאינו שכבר מכיר אותך. אז לכל אחד צריך להיות הסרטון הסופי שיעלה אותו לערוצים שלך.

שיטה 4 מתוך 4: העלאת הסרטון

 1. 1
  העלה את הסרטון. מכיוון שיהיו הרבה נתונים בסרטון יחיד אחד (בסביבות 5 סרטונים ובסביבות 5 רצועות שמע בסרטון אחד), ההעלאה ליוטיוב תארך הרבה זמן. אפשרות היא לקום יום אחד מוקדם, להעלות את הסרטון ולהשאיר את המחשב דולק בכדי לאפשר לו להעלות את הסרטון ואז ללכת לעבודה / לימודים / כל דבר אחר. תחזור אחר כך ותראה את ההתקדמות. אם ההעלאה אורכת זמן רב מדי, נסה לשנות אותה לקובץ וידאו ושמע מתאים יותר (הטובים ביותר הם: וידאו, mp4 ו- avi, וקובץ שמע הוא mp3).
 2. 2
  לאחר העלאת הסרטון, אל תשכח להזכיר את המוזיקאים / ים האחרים בתיאור הסרטון ובתגיות שלך. זה יגדיל את הצפיות הכוללות.
אל תשכח להזכיר את המוזיקאים / ים האחרים בתיאור הסרטון ובתגיות שלך
לאחר העלאת הסרטון, אל תשכח להזכיר את המוזיקאים / ים האחרים בתיאור הסרטון ובתגיות שלך.

טיפים

 • השתמש בכל אותה כוונון. זה אולי נראה מובן מאליו, אבל רק הקפד לומר באיזו מנגינה.
 • נסה להשתמש בשיטות וטכניקות הקלטה שונות, כך שתוכל להחליט בעצמך מה עדיף לסגנון או לטעם שלך.
 • היה בטוח שכולם מכירים את החלקים שלו / ה בשיר. אם יש שני אנשים שמנגנים בגיטרות, החליטו מי מנגן על מה.
 • הכירו את האנשים שאיתם אתם עובדים לפני שאתם מכינים את הסרטון. בדרך זו, תקשורת טובה יותר. כמו כן, נסו למצוא אנשים דוברי אותה שפה.
 • לצורך הקלטת גיטרה ובס השתמש במיתרים חדשים. הם ישמעו טוב יותר.
 • כתוכנת DAW, חלקן הן Cubase, Pro Tools, Logic ו- Cakewalk. השתמש בזה שאתה מוצא הכי טוב. אם אינך יכול להרשות לעצמך כזה, פשוט השתמש ב- Audacity, שהיא תוכנת הקלטה בחינם. עם זאת, תצטרך להשתמש במגבר או בקדם מגבר אם אתה מקליט עם Audacity.
 • ראה שיתופי פעולה אחרים כדי ללמוד כיצד לעשות זאת. זו דרך נהדרת להכיר פרויקט שיתוף פעולה.

דברים שתזדקק להם

 • כלי נגינה (גיטרה, מערכת תופים חשמלית, מיקרופון וכו ')
 • מחשב עם חיבור לאינטרנט
 • חשבון יוטיוב
 • תוכנת עריכת מוסיקה דיגיטלית
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail