כיצד למתוח מגפי אצבע מפלדה?

זה יעזור להבטיח שהמגפיים נמתחות באזור הבוהן כשהמים קופאים ומתרחבים
זה יעזור להבטיח שהמגפיים נמתחות באזור הבוהן כשהמים קופאים ומתרחבים.

במקום לשבור מגפיים של אצבעות פלדה על ידי לבישתן ותוך כדי כך שלפוחיות כואבות, כדאי לך למתוח אותן לפני שאתה לובש אותן. למרבה המזל, יש כמה טכניקות קלות בהן תוכלו להשתמש כדי למתוח את המגפיים עד לגודל חצי גדול יותר. נסה להשתמש במקל מטאטא לדרך מהירה וזולה למתוח את המגפיים. אם יש לך יותר זמן, כדאי לך לנסות להקפיא את המגפיים עם שקיות מים באצבעות הרגליים או לחמם את המגפיים במייבש שיער אם הם עשויים מעור. אתה יכול גם להשתמש באלונקת נעליים דו כיוונית כדי להרחיב ולהאריך את מגפי הבוהן מפלדה.

שיטה 1 מתוך 4: שימוש במקל מטאטא

 1. 1
  החל מרכך עור אם המגפיים עשויים מעור. יוצקים 1 כף ארה"ב (15 מ"ל) של מרכך עור על סמרטוט נקי ויבש. ואז התחיל לשפשף את מרכך העור על החלק החיצוני של המגפיים. השתמש בתנועות מעגליות כדי לכסות את כל המגף.
  • זה אופציונלי, אך זה מועיל אם המגפיים עשויים מעור. מרכך עור יכול לעזור בריכוך העור ובהגנתו ועשוי גם להקל על מתיחת המגפיים.
 2. 2
  הכנס את קצה המטאטא דרך הפתח בתא המטען. הסר את המקל מטאטא על ידי סיבוב מצמד המטאטה נגד כיוון השעון. החזיקו את המקל בערך 0,33 מהדרך מלמעלה ואילו תחתית המקל מונחת על הקרקע. ואז הכניס את החלק העליון של המקל דרך הפתח במגף שלך.
  • גם מגב או ידית חפירה יעבדו בשביל זה. אם אתה משתמש בחפירה או מגב, לא תצטרך להסיר את הקובץ המצורף. זה רק הכרחי לעשות זאת עם מטאטא שכן זיפי מטאטא אינם יציבים במיוחד כאשר אתה לוחץ אותם על האדמה.
  • עשו זאת בחוץ בעמידה על דשא או בפנים על שטח שטיח. זה יפחית את הסיכוי שמקל המטאטא יחליק.

  אזהרה: הימנע מלעשות זאת במשטחים חלקלקים או במשטחים העלולים להיפגע ממקל המטאטא הנלחץ עליהם, כגון לינוליאום, עץ קשה ורצפת למינציה.

 3. 3
  לחץ כלפי מטה על המגף כדי למתוח אותו. דחף חזק מספיק על המגף כך שתוכל לראות את סוף קו המתאר של קצה המטאטא החודר דרך החומר סביב החלק הפנימי של המגף. החזק את המטאטא בכל תנוחה במשך 10-20 שניות בכל פעם. אמנם ידית המטאטא אינה יכולה להיתקע דרך הבוהן מפלדה, אך היא יכולה למתוח את האזורים סביבו. הקפד להתמקד בכל האזורים במגף שמרגישים צמודים כשאתה לובש אותם.
  • עבור למגף השני לאחר שתסיים למתוח את הראשון.
  • ייתכן שיידרשו מספר דקות למתוח כל אחד מהמגפיים בכל רחביו.
 4. 4
  כופף את הסוליה כשאת מותחת את חומר המגף כדי לשבור את המגפיים עוד יותר. כופף את הבוהן והעקב של המגפיים קדימה ואחורה כדי למתוח אותם. החזק את הסוליה במצב המתוח במשך 10-20 שניות בכל פעם. זה יעזור להפוך את סוליות המגף לגמישות ונוחות יותר.
  • חזור על כך עבור כל אחד מהמגפיים.
 5. 5
  חזור על הפעולה 2-3 פעמים כדי למתוח את המגף במידת הצורך. נסה את מגפי הבוהן מפלדה לאחר שתסיים למתוח אותם כדי לראות אם הם מרגישים בנוח יותר. אם יש עדיין כמה אזורים צמודים, חזור על התהליך כדי למתוח אותם יותר.
אתה יכול גם להשתמש באלונקת נעליים דו כיוונית כדי להרחיב ולהאריך את מגפי הבוהן מפלדה
אתה יכול גם להשתמש באלונקת נעליים דו כיוונית כדי להרחיב ולהאריך את מגפי הבוהן מפלדה.

שיטה 2 מתוך 4: הקפאת המגפיים

 1. 1
  ממלאים 2 שקיות פלסטיק בגודל ליטר במים ואוטמים אותן. מוזגים מספיק מים לכל אחת מהשקיות כדי למלא אותן עד מחצית הדרך או יותר כדי למלא את חלקי הבוהן של המגפיים. דחפו את האוויר החוצה ואז אטמו את השקיות. החזק אותם הפוכים מעל כיור למשך מספר שניות כדי להבטיח שאין נזילות.
  • במידת האפשר, בחר בשקיות הבטוחות למקפיא. אלה פחות נוטלים לדלוף.
  • אתה יכול להשתמש בשקיות בגודל גלון אם אין לך שקיות בגודל ליטר. התאם את מפלס המים כך שהוא ימלא את בהונות המגפיים.
 2. 2
  דחפו את התיקים למגפיים כך שהם ממלאים את בהונות. השתמש בידך כדי לדחוף בעדינות את התיקים לאצבעות המגפיים. לאחר מכן, הקש את האצבעות על משטח קשה כמה פעמים כדי להכניס את השקיות עד למטה. זה יעזור להבטיח שהמגפיים נמתחות באזור הבוהן כשהמים קופאים ומתרחבים.
 3. 3
  הכנס את המגפיים למקפיא שלך למשך הלילה עם העקבים. הניחו ספר או פיסת עץ מתחת לכל אחד מהעקבים. זה יעזור לשמור על השקית במילוי מים בהונות המגפיים. זה ייקח כמה שעות עד שהמים יקפאו, אבל עדיף לתת למגפיים 8 שעות כדי להיות בטוחים.
  • אם המגפיים מלוכלכים, הכניסו אותם לשקית מכולת מפלסטיק לפני הכנסתם למקפיא. זה יעזור למנוע לכלוך או פסולת לעלות על המזון הקפוא שלך.

  טיפ: אתה יכול גם למקם את המגפיים בחוץ כאשר הטמפרטורה תרד מתחת ל 0°C. זה קר מספיק כדי שהמים יקפאו ולא תצטרכו לתפוס מקום במקפיא בכדי לעשות זאת.

 4. 4
  הוציאו את המגפיים מהמקפיא והפשרו אותם למשך 20 דקות. הניחו את המגפיים על מגבת או שטיח על הרצפה להפשרה. ודא שאתה עושה את זה בבית או במקום בו הטמפרטורה חמה. הנח את המגפיים ליד רדיאטור או פתח חימום כדי להאיץ את התהליך עוד יותר.
  • אל תחכה שהקרח יפשיר לחלוטין. הקרח רק צריך להפשיר מספיק כדי להסיר את השקיות בקלות מאצבעות המגפיים.
 5. 5
  הסר את השקיות וחזור על התהליך כדי למתוח את המגפיים יותר. הוציאו את השקיות המלאות בקרח מהמגפיים כאשר הם הפשירו מספיק בכדי להוציאן. לאחר מכן, נסה את המגפיים כדי לראות כיצד הן מתאימות. אם המגפיים עדיין מרגישים צמודים, אתה יכול לחזור על התהליך. בכל פעם שאתה עושה את זה המגפיים יתמתחו קצת יותר.
  • אם המגפיים עדיין צמודים למדי, יתכן שתצטרך לחזור על התהליך 2-3 פעמים נוספות כדי להשיג את הגודל הרצוי.
מרכך עור יכול לעזור בריכוך העור ובהגנתו ועשוי גם להקל על מתיחת המגפיים
מרכך עור יכול לעזור בריכוך העור ובהגנתו ועשוי גם להקל על מתיחת המגפיים.

שיטה 3 מתוך 4: חימום מגפי עור

 1. 1
  לבש 2 זוגות גרביים עבים ואז לבש את המגפיים שלך. החום מהמייבש יחדור לעור, שעלול לשרוף את כפות הרגליים. כדי להגן עליהם, לבש 2 זוגות גרביים עבים. זה יעזור גם למתוח את העור בזמן שאתה מחמם אותו עם המייבש.
  • זוג גרבי צמר עבים מאוד עשוי להספיק גם כדי להגן על כפות הרגליים מפני החום.

  אזהרה: אל תשתמש בשיטה זו על מגפיים שאינם מעור. החום שמייבש מייבש עלול לפגוע בחומרים סינתטיים, כגון ויניל ומצע.

 2. 2
  העבר את המייבש מעל האזורים הצמודים של המגפיים למשך 30 שניות. הפוך את המייבש לחום בינוני, או השתמש בהגדרה הנמוכה אם למייבש שלך אין הגדרה בינונית. לאחר מכן החזיק את זרבובית המייבש כ- 7,6 ס"מ מהעור. העבר אותו מעל כל נקודה צמודה במגפיים למשך 30 שניות ואז העבר את החום לאזור חדש.
  • חזור על פעולה זו עד שהמגפיים ירגישו בנוח.
 3. 3
  החל מרכך עור על המגפיים לאחר שתסיים. חום עלול לגרום להתייבשות העור, לכן הקפד לבצע מעקב אחר טיפול החום על ידי מריחת מרכך עור על החלק החיצוני של המגפיים. מרחו כ 1 כף ארה"ב (15 מ"ל) של מרכך עור על סמרטוט נקי ויבש. לאחר מכן, שפשף את מרכך העור על כל חלקו החיצוני של המגף באמצעות תנועות מעגליות. חזור על כך עבור האתחול השני.
  • יש לזכור כי הדבר אינו חובה, אך מומלץ להגן על העור והמרכך עשוי גם לסייע בריכוך העור ולאפשר לו למתוח עוד יותר.

שיטה 4 מתוך 4: שימוש באלוננת נעליים דו כיוונית

 1. 1
  החל מרכך עור אם המגפיים עשויים מעור. יוצקים כ 1 כף ארה"ב (15 מ"ל) של מרכך עור על סמרטוט נקי ויבש. ואז התחיל לשפשף את מרכך העור על החלק החיצוני של המגף. השתמש בתנועות מעגליות כדי לכסות את כל המגף ואז חזור על זה עבור השני.
  • אם המגפיים שלך מעור, זה מועיל. מרכך עור מרכך ומגן על העור והוא עשוי גם להקל על מתיחת המגפיים.
 2. 2
  סובב את ידיות ההרחבה והארכה נגד כיוון השעון. דאג שתקבל אלונקה דו כיוונית כדי להבטיח שהיא תרחיב את המגפיים. אחרת זה עלול למתוח אותם רק לאורך. זה יהפוך את האלונקה לקטנה יותר. המשך לסובב את הידיות עד שהאלונקה קטנה מספיק בכדי שתוכל להיכנס בקלות למגף.

  טיפ: אתה יכול גם להכניס תקעי פיקה לחורים באלונקה בשלב זה אם אתה סובל מכדורים. לא כל האלונקות כוללות אותם, אבל אם זה שלך יכול להיות דרך מועילה למתוח את המגפיים באזורים ממוקדים.

 3. 3
  הכניסו את האלונקה למגפיים והתאימו את האורך והרוחב. סובב את הגלגל המאריך עד שהאלונקה נצמדת בתא המטען, ועשה את אותו הדבר עבור האלונקה השנייה בתא המטען השני. לאחר מכן, התאם את הרוחב באותו אופן. ברגע שהאלונקות צמודות למגפיים, סובב את הארכה והגלגלים המתרחבים על כל אלונקה 3 פעמים נוספות. זה יעזור להבטיח שהמגף מקבל מתיחה טובה.
  • גם אם אינך זקוק למגף ארוך יותר, הארכתו יחד עם הרחבתו תעזור ליצור רוחב עוד יותר.
 4. 4
  השאירו את האלונקה במקום למשך 24 שעות או יותר. אל תנסה להסיר את האלונקה מיד גם אם נראה שהיא בגודל הרצוי. אלונקת נעליים מפעילה לחץ רב על המגף שלך, אך הסרת האלונקה מוקדם מדי עלולה לגרום לחומר להיצמד חזרה לגודלו המקורי.
  • ככל שתוכל לחכות זמן רב יותר להסרת האלונקה, כך גדל הסיכוי שהחומר לא ייקבע חזרה לגודלו המקורי.
 5. 5
  נסה את המגפיים לראות אם הם מתאימים יותר. אם המגפיים עדיין צמודים מדי, חזור על התהליך כדי למתוח אותם עוד יותר. יתכן שתצטרך לחזור על התהליך 2-3 פעמים נוספות כדי לקבל את הגודל הרצוי אם המגפיים צמודים מאוד.
כדאי לך למתוח אותן לפני שאתה לובש אותן
במקום לשבור מגפיים של אצבעות פלדה על ידי לבישתן ותוך כדי כך שלפוחיות כואבות, כדאי לך למתוח אותן לפני שאתה לובש אותן.

טיפים

 • נסה תמיד מגפיים לפני שאתה קונה אותם כדי להפחית את הסיכוי לקבל מגפיים צמודים. אם אתה מזמין את המגפיים שלך באינטרנט, עיין בטבלת המידות של המגפיים כדי לקבוע אם הם רצים קטנים או גדולים.
 • המגפיים שלך יימתחו באופן טבעי לאורך זמן אם אתה לובש אותם באופן קבוע, אך זה יכול לגרום לשלפוחיות וכפות רגליים כואבות אם המגפיים צמודים מדי.
 • נסה להשתמש בתרסיס למתיחת נעליים כדי לשפר את האסטרטגיות הללו.

דברים שתזדקק להם

באמצעות מקל מטאטא

 • מטאטא
 • מרכך עור (אופציונלי)
 • סמרטוט (אופציונלי)

הקפאת המגפיים

 • 2 שקיות פלסטיק בגודל רביעי הניתנות לאטום מחדש
 • ספר או חתיכת עץ
 • מגבת או שטיח

מגפי עור מחממים

 • 2 זוגות גרביים עבים
 • פן
 • מרכך עור (אופציונלי)
 • סמרטוט (אופציונלי)

באמצעות אלונקת נעליים

 • אלונקת נעליים דו כיוונית
 • מרכך עור (אופציונלי)
 • סמרטוט (אופציונלי)
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לתקן נעליים כואבות?
 2. איך מכינים דירות שרוך?
 3. איך ללבוש דירות שרוכים?
 4. איך ללבוש דירות?
 5. כיצד למנוע מהנעליים להצהיב?
 6. איך מכינים אגלטות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail