איך מכינים קעקוע זמני עם לק?

קעקוע לק הוא קעקוע קל ומהנה שניתן ליצור עם פריטים שכבר בבעלותך
קעקוע לק הוא קעקוע קל ומהנה שניתן ליצור עם פריטים שכבר בבעלותך.

האם אתה מעוניין לעשות קעקוע, אבל אתה רוצה לנסות משהו זמני לפני שאתה עושה משהו קבוע? קעקוע לק הוא קעקוע קל ומהנה שניתן ליצור עם פריטים שכבר בבעלותך. לק עשוי לשבב בקלות וזה בהחלט יהיה זמני, אבל אם את מחפשת משהו פשוט וכיף ללבוש במשך יום או יומיים, לק הוא הדרך ללכת.

חלק 1 מתוך 2: הבנת אפקטים של לק

 1. 1
  דע את ההשפעה על העור שלך. סוגים רבים של לק מכילים רעלים שעלולים להיות מסוכנים כאשר הם נותרים על עורך לתקופה מסוימת. כמה לקים מתויגים כ"לא רעילים ", אך נמצא שמדי פעם התוויות הללו אינן מדויקות. ישנם גם לקים שהם ללא תוויות, אך אינם מכילים שום רעלים. לפני שמורחים לק על העור עדיף לבדוק אם קיימים רעלים מזיקים.
  • כמה מרכיבים שיש להימנע מלק הם דיבוטיל פתלט, טולואן ופורמלדהיד. עם זאת, חשיפה לטווח קצר למוצרים אלו הינה בטוחה יחסית, מכיוון שכימיקלים אלה נמצאים לעיתים קרובות במוצרי ניקוי, אז רק תיזהר בכמות הלק שאתה מורח על העור שלך. אם את בהריון, אל תמרחי קעקועים עם לק.
  • מותגי לקים שאינם מכילים אף אחד מהרעלים הנ"ל הם: לכה ציפורניים צבעוניות מדניק, לכה לציפורניים מקצועיות של זויה, לכה לציפורניים של יום הולדת בייבי OPI, מדליל לק קאלי, לכה לציפורניים Essie Starter Wife 596 ומעיל הדף של Out the Door. אלה בטוחים לשימוש על העור שלך, אפילו לחשיפה ארוכה.
 2. 2
  להבין שזה יתפצל במהירות. דבר נוסף שכדאי לזכור כשאתה מכין קעקועים עם לק הוא שהם לא רק ידהו לאט מהעור שלך. לק העור שלך צפוי להסתבך במהירות, כי אתה מאבד כל הזמן תאי עור. אם אתם מחפשים קעקוע מעט זמני יותר, תוכלו להימנע משימוש בלק.
  אם אתם מחפשים קעקוע מעט זמני יותר
  אם אתם מחפשים קעקוע מעט זמני יותר, תוכלו להימנע משימוש בלק.
 3. 3
  שקול שיטות חלופיות. ישנן כמה שיטות מהנות, אלטרנטיביות לקעקועים לקים שעשויים להימשך זמן רב יותר או להיות טובים יותר לעור שלך. למה לא לנסות קעקוע חמוד מילדותך? בדרך כלל אתה יכול למצוא את אלה במכונות אוטומטיות של צעצועים, וזה יכול להיות פיצוץ מהנה מהעבר. חינה היא גם אופציה נהדרת, שכן היא נמשכת שבוע עד שלושה וכולה טבעית. הוא ידהה גם מהעור שלך, שעשוי להראות טוב יותר מאשר לק סדוק.
  • חינה יקרה יותר, במיוחד אם אתה עושה את זה במהלך יריד, קרנבל או טיול אחר. אתה יכול לקנות ערכות חינה באופן מקוון, שעם הזמן שווה את הכסף המושקע עליהן.
  • ניתן לרכוש גם עטים לקעקועים, אשר נוצרו במיוחד עבור קעקועים ויצרו קעקוע שנמשך זמן רב יותר.

חלק 2 מתוך 2: הכנת קעקוע עם לק

 1. 1
  בחר עיצוב קעקוע. לפני שתתחיל ליצור את הקעקוע שלך, חשוב על סוג הקעקוע הרצוי והמיקום הרצוי לו. אם אתה עושה את הקעקוע בעצמך, ייתכן שתרצה קעקוע פשוט יותר במקום קל להגיע אליו, כמו פרק כף היד שלך. אם יש לך חבר שיעזור לך, אתה יכול לעשות קעקוע מסובך יותר באזור שקשה לך יותר להגיע אליו.
 2. 2
  הדפיסו את הקעקוע או ציירו תמונה שלו. תמונה זו הולכת לשמש כשבלונה, כלומר תגזור את אמצע החוצה ותשתמש בה כדפוס שלך על הזרוע. לכן, עליכם לבחור תמונה או ציור שייראו טוב בלי שום פרטים בתוכו.
  או לשנות אותו על ידי הוספת לקים בצבעים שונים לקעקוע שלך
  אתה יכול להשתמש בלק בצבע אחיד לכל הקעקוע, או לשנות אותו על ידי הוספת לקים בצבעים שונים לקעקוע שלך.
 3. 3
  חותכים את השבלונה החוצה. לאחר שהדפסתם או ציירתם את התמונה על נייר, תרצו לחתוך מסביב לקצוות, אך בחלק הפנימי של התמונה. זה יכול להיות מועיל לצבוע את התמונה ואז לגזור את החלק הצבעוני. זה אמור להשאיר אותך עם פיסת נייר עם תמונה חתוכה מאמצעה.
  • אם אתה לא מעוניין לצייר או להדפיס את הקעקוע שלך, או לא סומך על כישורי האמנות שלך, אתה יכול בדרך כלל למצוא שבלונות בחנות יצירה או דולר.
 4. 4
  מקם את השבלונה במקום בו תרצה את הקעקוע שלך. לאחר שבחרת את המיקום לקעקוע שלך, הנח את השבלונה שיצרת על גופך והדבק אותו כדי להחזיק אותו במקום. תרצה למתוח את עורך כך שהקעקוע שלך לא יימתח ויתעוות לאחר שתסיים ליצור אותו.
  • אם אתה עושה את הקעקוע שלך בחלק של העור שלך שלא נמתח, כמו בחלק הפנימי של הזרוע שלך, אתה אמור להיות מסוגל לקבל קעקוע מדויק רק על ידי הקשתה על השבלונה כדי להחזיק אותו במקום.
 5. 5
  עקוב אחר קצה קעקוע השבלונה. לאחר שהבטחתם את השבלונה למקומה, ציירו קצה דק בתוך השבלונה כדי ליצור את גבול הקעקוע. לאחר מכן, הסר את השבלונה והתחקה אחר הקצוות ליצירת גבול עבה ונקי יותר. אם אתם חוששים מכישורי הציור שלכם, תוכלו להשתמש בעטים לקים שיקלו על יצירת קווים נקיים.
  אם את בהריון, אל תמרחי קעקועים עם לק
  אם את בהריון, אל תמרחי קעקועים עם לק.
 6. 6
  מלא את הקעקוע שלך והוסף פרטים אחרונים. לאחר שיצרת את הגבול לקעקוע שלך, הגיע הזמן להלביש אותו ולהכין אותו בדיוק כמו שאתה רוצה. אתה יכול להשתמש בלק בצבע אחיד לכל הקעקוע, או לשנות אותו על ידי הוספת לקים בצבעים שונים לקעקוע שלך.
 7. 7
  אפשר לקעקוע להתייבש או להתחיל מחדש. אם אינך מרוצה מהקעקוע שלך, היתרון בשימוש בלק הוא קל מאוד להסיר את הקעקוע שלך וליצור אחר. כל שעליך לעשות הוא למרוח מסיר לק על צמר גפן ולנגב את הקעקוע שלך. אפשר לאזור להתייבש לפני שמורחים קעקוע נוסף.
 8. 8
  צור קעקוע עם צללית ולק. אתה יכול גם להשתמש באותן שיטות ליצירת סוג דומה של קעקוע, אך במקום להשתמש בלק כצבע העיקרי עבור הקעקוע שלך, אתה יכול לערבב כל צללית צבעונית עם לק שקוף, ואז למרוח כמו שהלק היה עושה. לקעקע. סביר להניח שזה ייצור מראה חלק יותר מאשר לק שכן צללית נוטה למראה רך יותר.

דברים שתזדקק להם

 • ציור / תמונה / סטנסיל לקעקוע
 • לק ציפורניים
 • צללית
 • מספריים או להב X-ACTO

שאלות ותשובות

 • האם עלי להשתמש בשבלונה?
  לא, אך מומלץ לעשות זאת לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • האם אוכל לשים עליו לק שקוף כך שהוא יישאר ארוך יותר?
  לק צלול יכול לעזור לשמור על קעקועים זמניים; עם זאת, לפעמים זה לא נוח ויכול להתקלף בקלות. השתמש בתחבושת דבק נוזלית, אשר תוכל למצוא במרבית בתי המרקחת.
 • מה עלי לעשות כדי להפוך את הקעקוע לכהה יותר?
  או הניחו עליו עוד כמה שכבות או עברו עליו בעזרת טוש או חד, ואז הניחו עליו שכבה נוספת של לק שקוף.
 • מה הייתי עושה אם הלק לא יירד ויהיה קבוע?
  אל תדאג, זה לא. אם אתם מתקשים, ספגו את הציפורן במיץ לימון ושפשפו אותה עם צמר גפן.
 • אם אלך לשחות לאחר שמרחתי קעקוע לק, האם הכלור ישפיע עליו?
  מרחו שכבת לק שקוף כדי להגן עליו תחילה.
 • האם זה בטוח לילדים?
  זה לא בטוח לילדים אם אתה משתמש בלק רעיל, אבל אם הילד מתחת לגיל 8, יש לנקוט באמצעי זהירות. השתמש בחינה שהיא יקרה אך בטוחה.
 • האם זה יגיע בחוף הים?
  לא, בדיוק כמו עם הציפורניים שלך, הוא לא יירד אלא אם כן תשפשף אותו.
 • האם זה יכול להיספג בעור שלי?
  לא, לק אינו נמס דרך העור.
 • אני לא מצליחה לגרום לקעקועי נצנצים לעבוד. למה?
  ברגע שמניחים את הברק על הקעקוע, הוא שואב את כל הלחות ולא נשאר עם מה להיצמד לעור.
 • כמה זמן זה נמשך?
  זה נמשך בדרך כלל יומיים-שלושה. אבל אם יש לך הרגל להמשיך ולשטוף את החלק בגופך, הוא יירד תוך יום.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail