כיצד להתחיל עם כרטיסיית הגלקסיה של סמסונג?

זה מאפשר לך לסנכרן את חשבון Google שלך או דוא"ל עם כרטיסיית Galaxy שלך
זה מאפשר לך לסנכרן את חשבון Google שלך או דוא"ל עם כרטיסיית Galaxy שלך.

אז סוף סוף קיבלת את Samsung Galaxy Tab החדש שחיכית לו - מה עליך לעשות עכשיו? למרות שאתה יכול להתחיל להשתמש בו ברגע שאתה מוציא אותו מהקופסה, עדיין יש כמה דברים שתצטרך לעשות כדי להגדיר אותו. תחילת העבודה עם הכרטיסייה החדשה של סמסונג גלקסי עשויה להימשך זמן מה, אך היא תחסוך לכם זמן רב של הגדרת ההגדרות בהמשך.

חלק 1 מתוך 2: תחילת העבודה

 1. 1
  הוצא את המכשיר מהקופסה. הסר את מכסה הקופסה והניח את הטבליה על משטח שטוח ונקי. קלף את כל ההגנה הפלסטית שכרוכה סביבו לפני שתתחיל להשתמש במכשיר.
 2. 2
  הוציאו את האביזרים. הכרטיסייה גלקסי מגיעה בדרך כלל עם מתאם טעינה, כבל נתונים וסט אוזניות. הוציאו אותה מהקופסה והניחו אותה בצד.
 3. 3
  טען את הכרטיסייה. השג את כבל הנתונים וחבר את הקצה הגדול יותר ליציאה במתאם הטעינה. קח את קצה הכבל הקטן יותר וחבר אותו ליציאה שנמצאת בתחתית הכרטיסייה.
  • קח את מתאם הטעינה וחבר אותו לשקע חשמלי. כרטיסיית הגלקסי תעבור בדרך כלל כשעתיים לפני שהסוללה טעונה במלואה.

חלק 2 מתוך 2: הגדרת הכרטיסייה

 1. 1
  הפעל את המכשיר. לאחר הטעינה, לחץ על לחצן ההפעלה בצידי הכרטיסייה כדי להפעיל אותו. עבור ההשקה הראשונה, תידרש לבצע הגדרה ראשונית לפני שתוכל להתחיל להשתמש בטאבלט.
  קח את קצה הכבל הקטן יותר וחבר אותו ליציאה שנמצאת בתחתית הכרטיסייה
  קח את קצה הכבל הקטן יותר וחבר אותו ליציאה שנמצאת בתחתית הכרטיסייה.
 2. 2
  הגדר את השפה. במסך הראשון של ההתקנה תידרש לבחור את השפה שלך. הקש על הרשימה הנפתחת שאתה רואה באמצע המסך ובחר את השפה שבה ברצונך להשתמש. לאחר מכן, לחץ על כפתור "הבא" שנמצא בחלק הימני התחתון של המסך כדי להמשיך לשלב הבא.
 3. 3
  התחבר לרשת Wi-Fi. לאחר מכן תתבקש לחבר את כרטיסיית הגלקסי שלך לאינטרנט. כל שעליך לעשות הוא לבחור מבין חיבורי ה- Wi-Fi הזמינים המוצגים על המסך על ידי הקשה על בחירתך ולחץ על "התחבר". לאחר שהתחברת לרשת Wi-Fi בהצלחה, הקש על כפתור "הבא" כדי להמשיך למסך הבא.
  • אם נתב ה- Wi-Fi שאליו אתה מנסה להתחבר דורש סיסמה, תופיע תיבת טקסט על המסך בה תוכל להקליד את הסיסמה עבור אותה רשת. לאחר שהזנת את הסיסמה הנכונה, לחץ על כפתור "התחבר" בתיבת הטקסט כדי להתחיל להתחבר לאותו נתב או לרשת.
 4. 4
  קבע תאריך. המסך הבא יביא את התאריך הנכון. פשוט הקש על "הגדר תאריך" ו"הגדר זמן "מהמסך ותיבת דו-שיח תופיע.
  • הקש על החצים למעלה או למטה בתיבת הדו-שיח כדי לקבוע את השעה והתאריך הנכונים.
  • הקש על "הגדר" מתיבת הדו-שיח כדי לשמור את הגדרות התאריך שלך ואז לחץ שוב על "הבא" כדי להמשיך.
 5. 5
  קבל את ההסכם. בשלב הבא יוצג הסכם הרישיון למשתמש הקצה של סמסונג. גלול מטה על המסך כדי לקרוא את הטקסט, וברגע שעברת, בחר בלחצן הבחירה "כן" כדי להסכים לתנאים המפורטים בהסכם.
  • הקש על "הבא" כדי להמשיך.
 6. 6
  היכנס לחשבון Google שלך. זה מאפשר לך לסנכרן את חשבון Google שלך או דוא"ל עם כרטיסיית Galaxy שלך. אם יש לך חשבון Google או Gmail קיים, הקש על "כן" מהמסך ותועבר לדף כניסה. הזן את אישורי חשבון Gmail שלך בשדה הטקסט שסופק ולחץ על "היכנס" כדי לקשר את חשבון Google שלך עם כרטיסיית ה- Galaxy שלך והמשיך לשלב הבא.
  • אם עדיין אין לך חשבון Google, הקש על "לא" מהמסך ותופנה לטופס ההרשמה. כל שעליך לעשות הוא להזין את שם המשתמש והסיסמה של חשבון הרצון שלך כדי ליצור במהירות חשבון Google.
  לחץ על כפתור "הבא" שנמצא בחלק הימני התחתון של המסך כדי להמשיך לשלב הבא
  לאחר מכן, לחץ על כפתור "הבא" שנמצא בחלק הימני התחתון של המסך כדי להמשיך לשלב הבא.
 7. 7
  תן שם למכשיר שלך. השלב האחרון יהיה מתן זהות למכשיר שלך. הקלד כל שם שתרצה עבור כרטיסיית הגלקסי שלך בשדה הטקסט שהוקצה. זה ישמש לזיהוי הטאבלט שלך למשתמשים אחרים, כגון בעת חיבורו למכשירי Android אחרים באמצעות Bluetooth.
  • לאחר שהזנת את השם שאתה אוהב למכשיר שלך, לחץ על "סיום" וסיימת! כעת תוכל להתחיל להשתמש בכרטיסיית Samsung Galaxy שלך!

טיפים

 • לפני שתחבר את המטען לשקע חשמל, ודא שדירוג המתח שלו תואם לזה של מטען הטאבלט, כדי למנוע קצר במכשיר.
 • לאחר הגדרת הטאבלט, תוכלו לבחור לקנות צורות הגנה שונות לטאבלט, כגון מעטפות ומגיני מסך, כדי למנוע נזק פיזי כלשהו.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל להקים את פייסבוק?
  אתה אמור כבר להיות בעל כרטיסיית פייסבוק זמינה על המסך. פשוט הקש עליו ופעל לפי ההנחיות. אם אין סמל פייסבוק, היכנס לחנות Google Play והתקן אותו משם.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail