איך לצפות במרתון?

הוסף את האדם שברצונך לצפות ברשימת החברים שלך
הוסף את האדם שברצונך לצפות ברשימת החברים שלך.

יכול להיות שיש לך חבר שמשחק את הרתסטון שאתה רוצה לראות משחק, או אולי אתה נכנס לטורניר וצריך להסתכל במשחקים כדי להתכונן למשחק הבא שלך. כך או כך אתה רוצה לדעת כיצד לצפות במשחק של אדם אחר. למרבה המזל הצפייה במשחק הרתסטון נמצאת במרחק של כמה לחיצות בלבד.

צעדים

 1. 1
  הוסף את האדם שברצונך לצפות ברשימת החברים שלך. תראה כפתור בפינה השמאלית התחתונה במסך הראשי של Hearthstone. כפתור זה כולל סמל של אדם ולצידו מספר. לחץ על זה כדי להעלות את רשימת החברים שלך. לאחר מכן לחץ על כפתור ההוספה בתחתית המסך. לאחר מכן תוכל להזין את ה- BattleTag או את כתובת הדוא"ל של האדם שאתה רוצה להוסיף.
  • לחלופין, אתה יכול להוסיף חברים מאפליקציית שולחן העבודה של Battle.net, או תוך כדי משחק אחר באמצעות Battle.net.
 2. 2
  לחץ על שם האדם אותו ברצונך להציג. אתה יכול להציג רק משחקים שמשוחקים כרגע, והאדם שנצפה יכול לראות שאתה צופה. אם הם לא רוצים שתצפו, הם יכולים להפוך את המשחקים שלהם לפרטיים, לכן מומלץ ליידע אותם באמצעות צ'אט החברים שתרצו לצפות בהם לפני שתצפו במשחק שלהם.
  אם אתה רוצה להיות שחקן טוב יותר, צפה
  אם אתה רוצה להיות שחקן טוב יותר, צפה.
 3. 3
  צפו במשחק. למרות שאתה לא יכול לקיים אינטראקציה או לקבל החלטות עבור האדם שאתה צופה בו, עדיין אתה יכול לעשות הרבה. אתה יכול להציג את ההיסטוריה של הקלפים שנשחקו, לקיים אינטראקציה עם כל מאפייני שדה הקרב המשעשעים שאינם משנים את המשחק בכלל, ותוכל לראות את כל הפעולות האפשריות שניתן לבצע, כמו גם גרסאות מודגשות של הקלפים שהנגן רואה כעת.

טיפים

 • מצב הצפייה יכול להיות דרך נהדרת ללמוד את סגנון המשחק של מישהו ותוכל להשתמש במה שאתה לומד כדי להפוך לשחקן טוב יותר. בדומה לאמרה, "אם אתה רוצה להיות סופר טוב יותר, קרא". אם אתה רוצה להיות שחקן טוב יותר, צפה.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail