איך מפשירים את שלי במכרות?

השאירו שני גושי שטח בין כל מנהרה לתהליך כריית הרצועות היעיל ביותר
השאירו שני גושי שטח בין כל מנהרה לתהליך כריית הרצועות היעיל ביותר.

כריית רצועות היא שיטת הכרייה העמלה ביותר, הגוזלת זמן ביותר ב- Minecraft. אבל זה גם הבטוח ביותר, ו -9 מתוך 10 פעמים זה יקבל את התשלום הטוב ביותר. מאמר זה יגיד לך כיצד להפשיט את שלי ב- Minecraft!

חלק 1 מתוך 2: הכנת מכרה החשפנות שלך

 1. 1
  מלאו לפחות ערימה של סולמות אם אתם ב- y = 64 ומעלה. אתה תרצה כניסה למכרה שלך, שתהיה די רחוק למטה; Y = 12, ליתר דיוק. צרו גם ערימה או יותר לפידים, מסיבות ברורות.
 2. 2
  מלאכה 3-5 מכושות אבן. תוכלו להעביר באמצעות מכושות אבן, תוך חפירת כניסה למכרה ולחפירת המכרות עצמם. הביאו גם שולחן יצירה, כך שתוכלו להכין יותר ככל שתזדקקו להם.
 3. 3
  לעמוד בין לבלוקים, לחפור ישר למטה. כן, כן, אני יודע, הכלל מספר אחד של Minecraft הוא לעולם לא לחפור ישר למטה. אבל אם אתה עומד על קצה שני הבלוקים, אתה יכול לחפור על שניהם, אלא אם כן שניהם נעלמים, אתה עלול לא ליפול למוות שלך בלבה או משהו כזה. הציבו סולמות בכל בלוק כדי שתוכלו לחזור. בצד השני של מנהרת שתי הבלוקים שלך, הנח לפיד כל 3 חסימות, כך: לפיד (הנח את הלפיד הבא בבלוק הרביעי) לאחר שהגעת לרמה 12, חפור חור 1x1x1 באותו צד של הלפידים, לא הצד עם הסולמות. מלא את החור הזה במים, מה שהופך אותו לטיול מהיר למטה ואת הסולמות לגיבוי.
מאמר זה יגיד לך כיצד להפשיט את שלי ב- Minecraft
מאמר זה יגיד לך כיצד להפשיט את שלי ב- Minecraft!

חלק 2 מתוך 2: חפירת מכרה הרצועות שלך בפועל

 1. 1
  ברגע שאתה בדרגה 12, חפור מנהרה בצורה אופקית באופן 1 רחב, 2 גבוה. זה יבטיח שתחפור רק את השטח שאתה צריך. המשך לחפור באופן זה, והניח לפיד כל 11 חסימות, כך כך: (אגדה:% = בלוק אחד) לפיד%%%%%%%%%%%% לפיד
 2. 2
  בנה מערכת כרכרות אם תרצה בכך, או השתמש בתיבות אנדר כדי למסור את חפצי הערך שלך למעלה ולמטה בחשאי, משום שאיש מלבדך לא יכול לראות מה נמצא בחזה התחתון שלך.

אזהרות

 • אל תחפור את המוקשים שלך מתחת לרמה 12. רמה 11 ומטה נמצאים האזורים שבהם לבה יכולה להשריץ, אך את כל העפרות ניתן למצוא ברמה 12.

שאלות ותשובות

 • כמה בלוקים אתה מכרה לפני שעברת למנהרה הבאה?
  אתה יכול לכרות כל כמות בלוקים שתרצה. אתה יכול לכרות עד להישג ידך (5 בלוקים) או שאתה יכול לכרות מאות אפילו אלפי בלוקים; הכל קשור להעדפה שלך.
 • כמה גושי שטח אני צריך להשאיר בין שתי מנהרות?
  השאירו שני גושי שטח בין כל מנהרה לתהליך כריית הרצועות היעיל ביותר.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail