כיצד ניתן למנוע הונאה במפה?

לפעמים שחקנים קונים השמצות
לפעמים שחקנים קונים השמצות, מושמצים המונים ממסע פרסום, או פשוט ממש לא אכפת להם.

הונאה ב- MapleStory עלולה להשאיר אותך כועסת ודיכאונית, תלוי אם עבדת קשה בשביל זה, כך המדריך הזה יעזור לך.

צעדים

 1. 1
  שים לב לרמאי. צפה שלו:
  • תהילה. לרוב הרמאים יש תהילה שלילית. אבל זו לא דרך ממש מדויקת לחיזוי. לפעמים שחקנים קונים השמצות, מושמצים המונים ממסע פרסום, או פשוט ממש לא אכפת להם. רק תיזהר אם מישהו עם תהילה -20 יזמין אותך לחנות הציוד של קרנינג סיטי לברכות מלאכיות "בחינם".
  • רמה. האם אתה מעדיף להחרים את התו שלך ברמה 5 או את הדמות שלך ברמה 111? רוב השחקנים היו בוחרים באפשרות הראשונה מכיוון שיש להם שכל ישר. רק היזהר אם רמה 10 מזמינה אותך לעשות משחק טיפה.
  • מראה. רוב הרמאים לובשים את בגדי ברירת המחדל (אלה שבחרתם בסעיף הדמויות החדש) או בגדים ספציפיים למחלקה נמוכים. רק תהיה חשדן אם אדם עם ברירת מחדל או בגדים ברמה נמוכה מבקש ממך להיות "חבר" שלו. זה גם לא מדויק מכיוון שחלק מהנוכלים לובשים בגדים ברמה גבוהה או פריטי NX.
  • שם. הרמאי ישתמש בשמות מסובכים כגון "dfsshrtie1" או "MageGIIlllrlll1111". הסיבה לכך היא שלפני כן, עליך להקליד את שמם כדי לדווח עליהם, ואם שמם מסובך, הם יכולים לברוח בקלות. נקסון הקשה על ידי החלפתה ברשימה נפתחת עם כל השחקנים במפה והאנשים האחרונים שדיברת איתם.
 2. 2
  היזהר מלשלם חצי קודם. זה נפוץ ביותר עם הונאות NX וריצות בוס. אם אתה משלם עבור ריצה של זקום, שאל אותם אם תוכל לשלם להם לאחר הריצה, ושלם מחיר מלא.
 3. 3
  קנו או הרוויחו NX. אתה יכול לקבל אשראי NX מקניית NX באופן מקוון או מביצוע הצעה, ששולם מראש מקניית כרטיסי מתנה של NX, ומנקודות מייפל מימי Cashback ומאירועים. לפעמים Nexon נותן NX במהלך החזרות, ואם הם מחזירים לך, הם עשויים לתת לך סוג NX שגוי.
 4. 4
  אל תשתתף במשחקי טיפה. רובם קורים בבית החולים קרנינג סיטי (שאין בו מיני-מפה), שם הרמאי נמצא מעליכם וגונב את הפריטים שלכם. אם אתה רוצה להונע את הרמאי, הכין כמה כפפות עבודה עם מקצוע סמית 'או קנה אותם מאנשים. אחרי שהרמאי מפיל משהו טוב, זרוק את כפפות העבודה וטען שיש לו "10 התקפות". בחר את הפריטים והחלף ערוצים לפני שתוכל לקבל השמצה מהרמאי.
  רק תיזהר אם מישהו עם תהילה -20 יזמין אותך לחנות הציוד של קרנינג סיטי לברכות מלאכיות "בחינם"
  רק תיזהר אם מישהו עם תהילה -20 יזמין אותך לחנות הציוד של קרנינג סיטי לברכות מלאכיות "בחינם".
 5. 5
  חלק מהרמאים אומרים לך שניתן להעתיק פריטים על ידי לחיצה על alt + f4 או ctrl + w. הם לא מעתיקים, אבל הם סוגרים את המשחק.
 6. 6
  הונאות NX מסוכנות. אתה מכיר את אותם סמגות (סופר מגפונים) המפרסמות מכירת NX? אלה מסוכנים, מכיוון שאולי לא תקבל את ה- NX שלך או אפילו יותר גרוע, תאבד את חשבונך.

טיפים

 • לפעמים עדיף לקנות NX ופריטים אחרים רק מחבר בוטח, אחרת הדברים עלולים לרדת לטובתם ולהשאיר אותך חסר פריט ו / או חסר פנים.
 • הזהר! מראה לעתים קרובות יכול לרמות.

אזהרות

 • אל תרמית אחרים - זה מביס את מטרת המשחק. אחרי הכל, איזה יתרון יש לזה? 90 פעם, תרגישו אשמים ביותר בהונאת אנשים, וזה יכול גם לגרום לכם להיות אסורים. סוחר הוא שיטה יעילה הרבה יותר להתעשר.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail