כיצד ליצור רמה טובה של מרוצי פלטפורמות (PR2)?

ברגע שיש לך מושג ברמה שאתה מרוצה ממנו
ברגע שיש לך מושג ברמה שאתה מרוצה ממנו, אתה יכול סוף סוף להתחיל לבנות את הרמה שלך.

אם עדיין לא שמעתם על זה, Platform Racing 2 (בקיצור PR2) הוא משחק מקוון חינם ומלהיב באתר Jiggmin.com. המשחק מציע הזדמנות מצוינת למרוץ, לשוחח, להכיר חברים, וכמובן, ליצור רמות בהתאמה אישית בעצמך שכולם יוכלו לשחק. ככל שתציב יותר איכות ברמות שלך, כך הסיכוי שתעשה את זה למיטב היום, ואם אתה באמת בר מזל, הכי טוב בכל הזמנים. על ידי ביצוע השלבים הבאים, תוכלו להגיע בדרך לרמות PR2 הטובות ביותר בתוך זמן קצר!

צעדים

 1. 1
  קבל ניסיון. אם עדיין לא עשית זאת, עבור ליצור חשבון ב- PR2. ברגע שיש לך חשבון משלך, נסה לשחק את המשחק לזמן מה ולהתייצב עד שתגיע לסביבות דרגה 15 לערך. זה יעזור לך לפתח תחושה טובה עבור מכניקת המשחק ולאפשר לשחקנים אחרים לקחת את הרמות שלך ברצינות רבה יותר.
 2. 2
  התחל לחפש רעיונות. לאחר שצברת מספיק ניסיון ב- PR2, הגיע הזמן להתחיל לחפש רעיונות לרמה שלך. נסה לחשוב איזה סוג של רמה אתה רוצה לעשות. אם אינך יכול להחליט בעצמך, בדוק כמה מהרמות הנמצאות בכרטיסיות "היום הכי טוב" ו"כל הזמנים הטובים ביותר ". רבות מרמות אלה מיוצרות בדרך כלל על ידי שחקנים בדרגה גבוהה יותר, אשר לעיתים קרובות יכולים להיות בעלי השפעה רבה מאחר והם היו סביב הבלוק לא מעט פעמים ויודעים הרבה טריקים טובים.
 3. 3
  התחל לבנות את הרמה שלך. ברגע שיש לך מושג ברמה שאתה מרוצה ממנו, אתה יכול סוף סוף להתחיל לבנות את הרמה שלך. זה חכם להתחיל להוסיף את עמדות ההתחלה של השחקנים שלך. אתה יכול לאפשר לשחקנים שלך להתחיל מרוץ / משחק כרגיל או להמשיך רחוק יותר על ידי שילוב מסיר כובעים או מסנן כובע סנטה / כתר / כובע בוקרים בכל עמדות ההתחלה של השחקנים שלך.
  לאחר שצברת מספיק ניסיון ב- PR2
  לאחר שצברת מספיק ניסיון ב- PR2, הגיע הזמן להתחיל לחפש רעיונות לרמה שלך.
 4. 4
  השתמש במגוון בלוקים והתנסה בהם. נסו להשתמש במגוון סוגי בלוקים שונים, אך וודאו כי אתם באמת הופכים את המירוץ / המשחק למהנה יותר במקום להסתפק בתכונות זרות. אם אתה תקוע, נסה להתנסות בכמה בלוקים ולמקם אותם במקומות ייחודיים. האפשרויות הן אינסופיות, וזה יכול לתת לך הזדמנות לנצל גם כמה תקלות.
 5. 5
  הפוך את הרמה שלך למפוארת. ב- PR2, אמנות היא הדרך הטובה ביותר להוסיף ספין אישי לרמה שלך, כמו גם לגרום לה להראות הרבה יותר מקצועית לשחקנים שלך. צייר על השכבות 00 עד 0 אם אתה רוצה שהאמנות שלך תחפוף את הנגן ואת הבלוקים, ושרטט על השכבות 1 עד 3 עבור אמנות המופיעה רק ברקע. אם אתה מתקשה לצייר עיצובים מתוחכמים בעזרת העכבר או לוח המגע שלך, עיצובים פשוטים של קווים צבעוניים מופצים לאורך כל הרמה שלך יעבוד בסדר גמור. השתמש באמנות הנוף הטעונה מראש במשורה; אל תוסיף יותר מדי עצים / קקטוסים / סלעים / וכו '. כיוון שרמתך תיראה ממהרת מאוד אם כן. מצד שני, כלי הטקסט של PR2 יכול להיות מאוד שימושי, אך הימנע מכתיבת גושי טקסט ענקיים מכיוון שהדבר יכול להסיח את דעת השחקנים יותר מדי.
 6. 6
  בדוק את הרמה שלך. ברגע שאתה מרגיש שהרמה שלך כמעט סיימה, הדבר היחיד שאתה צריך לעשות לפני שאתה מפרסם אותה הוא לבדוק את זה. זו ההזדמנות שלך לחפש בעיות ברמה שלך ולחשוב על שיפורים אפשריים שתוכל לעשות. שאלות כמו "האם הרמה שלי מספיק טובה?" ו"מה אני רוצה לתקן / להוסיף? " מאוד שימושיים כאן. ודא שאתה מסוגל לזכות ברמה לגמרי לבד. אם אתה מייצר רמה שדורשת יותר משחקן אחד, אתה תמיד יכול לשים סיסמא זמנית ברמה שלך (תוך שמירה על פרסום) ולבקש מקבוצת חברים לעזור לה לבדוק אותה איתך. אם אתה לא רוצה שאנשים ישחקו ברמה שלך כשהם חובשים כובע ספציפי, הקפד לרשום מזה בתחילת הרמה ובתיאור הרמה שלך.
 7. 7
  פרסם את הרמה שלך. ברגע שאתה מרוצה לחלוטין מהרמה שלך, הגיע הזמן לפרסם אותה כדי שכולם ינגנו. הקפידו להוסיף שם הולם ואטרקטיבי מאוד; שם לא מתאים ייתן למישהו סיבה לדרג את הרמה שלך נמוכה, ושם כללי יותר לא יתפוס את עיניו של שחקן באותה קלות. הוסף תיאור המתאר בקצרה מה הרמה שלך; אל תהפוך את זה ליותר מדי זמן או שחלק ממנו ינותק כשהוא נצפה. זכור: יותר אנשים ישימו לב לרמה שלך בעוד שאנשים רבים יותר מחוברים. אם אתה צריך, שמור את הרמה שלך והמתין לשעה ביום בה השרתים פעילים ביותר לפרסום.
 8. 8
  כוונן את הרמה שלך ופרסם אותה שוב. לרוב, הרמה שלך לא תהיה מושלמת בהתחלה. אל תפחד לבקש מנגנים ומנחים אחרים עזרה ומשוב; הם ישמחו יותר להציע לך הצעות. אתה יכול לערוך את הרמה שלך כמה פעמים שתרצה לפי תוכן ליבך. ככל שתתקן את זה יותר, כך זה יהיה טוב יותר והדירוג שלה יהיה גבוה יותר.
  לפעמים לוקח חודשים להגיע למוצר הסופי
  לפעמים לוקח חודשים להגיע למוצר הסופי, במיוחד אם אתה עובד ברמה "אל תזוז".
 9. 9
  הכינו עוד אחד! כבר בוצע? מי אמר שצריך לעצור רק ברמה אחת מבריקה? אתה יכול לעשות כמה רמות שאתה רוצה! ככל שתשיג יותר רמות, כך הפופולריות שלך תגדל. והחלק הכי טוב הוא שכל שאר הרמות שלך יזכו לתשומת לב רבה יותר ולדירוגים גבוהים יותר!

טיפים

 • תרגול תרגול! תרגלו ביצוע רמות טובות ושיפרו אותם כל הזמן. לפעמים לוקח חודשים להגיע למוצר הסופי, במיוחד אם אתה עובד ברמה "אל תזוז".
 • פרסם פרסם פרסם! לפעמים הרמות שלך לא יבחינו מיד. עם זאת, ככל שתפרסם את הרמה שלך בתדירות גבוהה יותר, כך אנשים רבים יותר יוכלו לראות אותה.
 • הוציאו את הרמה שלכם שם! שוחח עם אנשים על הרמה שלך; זו הדרך הישירה ביותר לגרום לאנשים לשחק בה. רק אל תגזימו.
 • שחק ברמה שלך עם אנשים אחרים. לא פשוט לשבת שם - שחק ברמה שלך עם משתמשים אחרים בזמן שהיא עדיין הכי חדשה וקבל את דעתם!
אם אינך רוצה שאנשים ישחקו ברמה שלך כשהם חובשים כובע ספציפי
אם אינך רוצה שאנשים ישחקו ברמה שלך כשהם חובשים כובע ספציפי, הקפד לשים לב לכך בתחילת הרמה ובתיאור הרמה שלך.

אזהרות

 • אל תמהר. לרמות טובות לוקח זמן לבנות, ורמה ממהרת או לא גמורה לא תהיה מושכת עבור שחקנים אחרים, וכתוצאה מכך דירוג נמוך משמעותית.
 • אל תעתיק את הרמה של מישהו אחר. גניבת רעיונות של מישהו אחר היא דרך גרועה וזולה לחפש תשומת לב.
 • הימנע מהוספת איומים כמו " אם אתה לא מדרג 5, אתה מבאס " או "אם אתה מדרג נמוך, אני שונא אותך." פעולה זו רק גורמת לאנשים לרצות לדרג את הרמה שלך עוד יותר נמוכה.
 • אל תהפוך את הרמה שלך כמעט לבלתי אפשרית. רמות מלכודות ותקלות יכולות להיות יוצאות מהכלל, אך אלא אם כן מדובר במצפן הזהב או באפוקליפסה, לא הרבה אנשים ירצו לסבול מכאב עוד.
 • אל תהפוך את הרמה שלך לקצרה או קלה להפליא אלא אם כן זו גלריה לאמנות. אנשים רוצים רמות מהנות שבלתי נשכחות, ולא יותר וריאציות של ניובילנד 2.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail