כיצד לרסס צבע את גלגלי השיניים של סמל המלחמה?

בכמה צעדים קלים ופשוטים תוכלו לרסס לצבוע את גלגלי השיניים של גולגולת המלחמה בסמל ההילוכים עם תוצאות נהדרות
בכמה צעדים קלים ופשוטים תוכלו לרסס לצבוע את גלגלי השיניים של גולגולת המלחמה בסמל ההילוכים עם תוצאות נהדרות.

בכמה צעדים קלים ופשוטים תוכלו לרסס לצבוע את גלגלי השיניים של גולגולת המלחמה בסמל ההילוכים עם תוצאות נהדרות.

צעדים

 1. 1
  שים מעיל או 2 פריימר על כל מה שאתה מרסס עליו ותן לזה להתייבש בכמות שצוינה על הפחית.
 2. 2
  כאשר הפריימר יבש לחלוטין, תוכלו לבחור לרסס את צבע הרקע, או את צבע התמונה, שתבחרו אי פעם, ללבוש כמה שכבות שהפחית אומרת, ולתת לו להתייבש למשך הזמן שצוין על הפחית.
 3. 3
  אם החלטתם לרסס תחילה את צבע הרקע, תצטרכו להסוות את כל השטח, ולגזור את הציוד ואת צורת הגולגולת. אם אתה לא רוצה להסתכן בסיבוב הצבע, אתה יכול להשיג דף של קרטון דק, מתוך קופסת סודה, ולחתוך את הצורה מתוך זה, להניח אותו על האזור שאתה רוצה ולהדביק אותו יפה והדוק כדי שהצבע לא ייחתם מתחתיו. יש לרסס כמה שכבות או כמה שפחות יכול לומר, ולתת לו להתייבש למשך הזמן שנאמר על הפחית.
 4. 4
  אם ריססתם את צבע התמונה תחילה, אתם מסווים את צורת התמונה במקום בו תרצו בפרויקט שלכם. ואז אתה פשוט מתיז את כל הפרויקט בצבע הרקע. למרוח כמה שכבות כנדרש, ולתת להתייבש למשך הזמן שצוין על הפחית.
 5. 5
  קח את המסכה של, ואם אתה מרוצה מהעבודה שלך, ריסס כמה שכבות של מעיל שקוף על הפרויקט (או כמה שצוין על הפחית) תן לו להתייבש למשך הזמן שצוין על הפחית, וסיימת.
 6. 6
  אבל אם פישלתם במשהו או שאתם פשוט לא אוהבים את התוצאות שלכם, תוכלו פשוט לעשות זאת מחדש על ידי ריסוס מחדש של צביעת אחד הצבעים והתחלה מהריבוע הראשון.
 7. 7
  עכשיו אתה יכול לשים את הפרויקט הגמור שלך (בתקווה) איפשהו בבית שלך, לתלות אותו בחדר שלך, לעשות בו מה שאתה רוצה. הראה את זה לחברים שלך בין הרבה דברים אחרים.
צבע התרסיס עלול לגרום נזק חמור למערכת העצבים שלך
צבע התרסיס עלול לגרום נזק חמור למערכת העצבים שלך.

טיפים

 • נסה להשיג את התחל, ריסוס הצבע והמעיל השקוף של אותו המותג כדי להימנע מבעיות תאימות, אני לא יודע אם יהיו כאלה, אבל עדיף להיות בטוח ולא לעבוד קשה, ואולי בסופו של דבר יש לך בעיות עם ריסס צבע, והרס את הפרויקט שלך.
 • וודא שאתה שם לפחות את מספר המעילים המינימלי שרשום על הפחית.

אזהרות

 • לכן, ריססו צבע על אחריותכם בלבד. ובזהירות.
 • אם אתה משתמש בטכניקת הקרטון, ודא שאין שום דרך שהספריי יכול להיכנס תחתיו ולשאר הפרויקט שלך (זה קרה לי, הפכתי אותו לבן עם רקע שחור, הלבן קיבל מתחת והפך את האזור שמסביב לתמונה ללבן ונראה מאוד לא נעים. הייתי צריך לצבוע מחדש את השחור, אבל השארתי מעט לבן כי זה נתן לו אפקט דהייה מגניב למראה.
 • שמור על האזור שאתה מצייר ריסוס מאוורר היטב, כמו בחוץ, במוסך עם דלת המוסך פתוחה. צבע התרסיס עלול לגרום נזק חמור למערכת העצבים שלך.

דברים שתזדקק להם

 • צבע ריסוס (פריימר, צבעים ומעיל שקוף)
 • קלטת ציירים או נייר דבק
 • סבלנות
 • ריכוז
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail