איך לתכנן פגישת מדריך בנות?

זהו רק מדריך רופף כיצד לתכנן פגישת מדריכת בנות
זהו רק מדריך רופף כיצד לתכנן פגישת מדריכת בנות.

האם אתה מנהיג קבוצת מדריך בנות? האם באמת אין לך מושג מה לעשות עם הבנות? כך ניתן לתכנן פגישה של מדריך בנות.

צעדים

 1. 1
  הוציא פיסת נייר ועט. תמיד קל יותר לרשום דברים תוך כדי תכנון פגישת מדריך בנות, כדי שלא תשכח פרטים חשובים. אם תרצה, תוכל להיפגש עם מנהיג אחר בקבוצה שלך (בהנחה שיש כזה) ולשתף את הרעיונות שלך.
 2. 2
  בחר תוכנית או תג שאתה הולך לעשות. בספר היד שלך, יש רשימה של עבודות תכנית ותגים שעל הבנות לכסות במהלך שלוש שנותיהן כמדריכות נערות. בחר חלק מעבודת התוכנית או מהתג ועשה זאת בפגישה שלך. הפגישה שלך תתרכז סביב זה.
 3. 3
  שמור מקום בפגישה לפתיחה. למדריכות הנערות יש שיר פתיחה מיוחד שעוקב אחר תצורת פרסה. בזמן שהבנות בפרסה, הסבירו להם איזו תג / עבודת תכנית אתם הולכים לעשות הלילה.
 4. 4
  תכנן את המשך הפגישה סביב עבודת / תג התוכנית. זה די קל לעשות זאת לאחר שבחרת איזו עבודת / תג תוכנית אתה רוצה לעשות. יש דברים ספציפיים שאתה צריך לעשות כדי לזכות בתג, והדברים האלה יכולים להיות די זמן רב.
 5. 5
  תפנו קצת זמן לבילוי! בתחילת או בסוף הפגישה שלך, שחק במשחקים מסוימים כגון "משחק השמיכה", "רחובות וסמטאות" ו / או "פסלים".
 6. 6
  להיות יצירתי! תכננו מלאכה שהבנות יעשו. אם אפשר, מלאכה זו תתייחס לתג שרק הרווחת. אם הרווחתם את תג הקריאה, למשל, הכינו סימניות מגניבות!
 7. 7
  הזמן זמן בתום הפגישה לסגירה. למדריכות הנערות יש שיר סיום מיוחד אותו הם שרים בסוף כל פגישה.
בחר חלק מעבודת התוכנית או מהתג ועשה זאת בפגישה שלך
בחר חלק מעבודת התוכנית או מהתג ועשה זאת בפגישה שלך.

טיפים

 • זכרו כי פגישה זו מיועדת לבנות בגילאי 9, 10 ו -11. וודא שהדברים שאתה עושה הם דברים שהם רוצים לעשות.
 • תמיד 'תכנית יתר' (יש יותר מדי פעילויות) ולא 'תת-תכנית' (בהסתמך על משחקים כדי להשלים את המחסור). אתה תמיד יכול לדחות את הפעילות לתכנית בשבוע הבא אם נגמר לך הזמן, וכך המדריכים לא ישתעממו.
 • ככל שתתכננו יותר פגישות כך יהיה קל יותר.
 • זהו רק מדריך רופף כיצד לתכנן פגישת מדריכת בנות. הפגישות שלך לא צריכות להיות בדיוק כמו זו! רעיונות נוספים לנושאים כוללים הכנה למחנה, יום אם או יום אבא או אירועים עונתיים חשובים אחרים.

שאלות ותשובות

 • מה שמו של שיר הסיום?
  קוראים לזה ברזים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail