איך לשאול בחורה באופן פלטוני?

אתה רוצה לשאול בחורה
אתה רוצה לשאול בחורה, אבל אתה לא רוצה שיהיו לה ציפיות מכל סוג של מערכת יחסים אינטימית.

אתה רוצה לשאול בחורה, אבל אתה לא רוצה שיהיו לה ציפיות מכל סוג של מערכת יחסים אינטימית. אתה לא מחפש חברה, אלא רק לתלות כחברים. בצע את הצעדים הקלים האלה ולא אמורה להיות שום בעיה.

שיטה 1 מתוך 3: לשאול אותה באופן פלאטוני

 1. 1
  בחר סביבה עמוסה, סתמית, לשאול את השאלה. שוב, הטיפ הטוב ביותר הוא לא לקחת דברים כל כך ברצינות, אז אל תטרח לחכות עד שאתה לבד לשאול - זה פשוט גורם לזה להרגיש יותר כמו דייט. במקום זאת, הקפידו על השאלה באולם, במהלך ארוחת הצהריים או בחדר ההפסקות. אם אנשים אחרים נמצאים בסביבה, ולא נראה שאתה שואל שאלה חשובה במיוחד, היא תקבל את הרמז שהיא אפלטונית.
  • אם אתה בקבוצה, הזמן אותה לצאת עם כולם. קיום קבוצה גדולה של חברים ביחד יהפוך את התאריך ללא ספק לאפלטוני.
 2. 2
  חשוב לזכור אירוע או פעילות לפני שתשאל. פשוט שואלים, "האם אתה רוצה לבלות", בלי שיהיה לך מושג איפה רק יוביל לסרבול. יתר על כן, אם כבר יש משהו בראש זה קל יותר להיות מזדמנים בקשר לזה - "היי, רוצה לראות את אותו קונצרט שדיברנו עליו בסוף השבוע."
  • באופן כללי, אל תזמינו אותה לארוחת ערב. זה כמעט תמיד טריטוריה "תאריך".
  • כל פעילות עם הרבה אנשים (מיני גולף, סיורים במוזיאונים וכו '), או תחביבים נפוצים שאתה חולק (רכיבה על אופניים, טיפוס על סלעים, השמעת מוזיקה וכו') הם אפשרויות אפלטוניות נהדרות.
 3. 3
  שמור על השיחה קלילה וידידותית, לא רצינית או רומנטית. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא לא לחשוב על זה יותר מדי זמן. פשוט קדימה ושאל, לשמור על זה קליל וכיפי. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא פשוט לשאול אותה מתי אתה חושב על הפעילות במקום לתכנן את העולמות המושלמים. זכרו - אם אתם רוצים שהתאריך יהיה ידידותי לחלוטין, עליכם להתייחס אליה כמו לחברה. אז תפסיקו לדאוג יותר מדי למילים ופשוט לשוחח.
  טיפ מומחה

  המומחה שלנו מסכים: כשאתה מבקש ממישהו להסתובב באופן אפלטוני, תן מיד את הטון כדי שלא יחשבו שזה תאריך. למשל, אתה יכול לומר, "היי זה ערב רווקים בבר הזה, ואני צריך אשת כנף." בדרך זו, אתה לא מוביל אותם הלאה.

 4. 4
  היו מקדימים לגבי רצונכם שלא לצאת לדייט. זה אולי נראה קצת מוזר או פתאומי בהתחלה, אבל כולם יהיו הרבה יותר מאושרים ונינוחים אם אתה לא צריך לנחש אם אתה יוצא איתו או לא. כל שעליך לעשות הוא לפתוח ברצון גלוי וכנה להכיר אותה כחברה:
  • "היי, אני לא רוצה שתחשבי שאני מכה בך, אבל -"
  • "אתה נראה אדם ממש מגניב, ואשמח להסתובב כחברים לפעמים?"
  • "אני חדש כאן ומחפש להכיר כמה חברים חדשים. בואו נהיה חברים!"
 5. 5
  הציע לה להביא גם כמה חברים. זו דרך ברורה ושקולה להצביע על כך שאתה לא מחפש רומנטיקה. כשאתה מבקש ממנה לצאת לדייט האפלטוני, אמור לה להודיע גם לחבריה. הקלישאה, "כמה שיותר משמח יותר", היא לא בדיוק רומנטית, אבל זו הנקודה. לבקש ממנה אירועים קבוצתיים יהיה הרבה יותר קל.
זה לא אומר שאתה לא יכול לבקש מנערה באופן פלטוני בעצמה
זה לא אומר שאתה לא יכול לבקש מנערה באופן פלטוני בעצמה.

שיטה 2 מתוך 3: שמירת התאריך אפלטוני

 1. 1
  צפה בשפת הגוף שלך. חלק מהבדיחות שמתחטטות ומדבקות, חיבוק קל, וישיבה אחת ליד השנייה זה בסדר, אבל לצחצח את כתפיה או לחייה, להתכרבל אחת ליד השנייה, ו (כמובן!) נשיקות הולכות להעביר מסר שונה מאוד. הכלל הבסיסי ביותר הוא להתנהג כמו שהיית עם כל חבר אחר, מכל מין. אל תנתח יתר על המידה כל מחווה או מהלך - זה מה שאנשים עושים בדייטים! פשוט תהיה עצמך.
  • נסו לא לגעת אחד בשני הרבה - במיוחד אם אתם מתארים את זה בכלל כמיני. אם אתה מרגיש שהדברים רומנטיים, הם כן, אז המשך הלאה או מצא דרך ליצור מרחק.
 2. 2
  תן לה לשלם עבור הדברים שלה. אם אחד מכם קונה את ארוחת הערב של האחר או את הכרטיסים לסרט, אתם מתחילים לנווט את עצמכם לשטח היכרויות. תן לה לקנות לה אוכל, ואתה קונה את שלך. זכור, לצאת באופן פלטוני זה בדיוק כמו לצאת עם חברים - ולא היית קונה נסיעה במונית של החבר שלך סתם.
 3. 3
  תתנהג כמו חברים ואל תתייחס אליה יותר מיוחד מכל אחד אחר. אם אתה העצמי הרגיל והידידותי שלך, אז לא צריך להיות לך מה לדאוג. בכל פעם שאתה ביחד, נסה לא לחשוב על דברים או לדאוג לאותות. פשוט תירגע ותהיה חבר, כמו שהיית עושה עם כל אחד מה"חבר'ה ". ככל שתשמור יותר על דברים ידידותיים באופן כללי, כך אתה תלך יותר אפלטוני כשתבקש ממנה לצאת.
  • אתה לא צריך להתייחס אליה כמו "חברה-לייט". אתה רוצה להתייחס אליה כמו לחבר רגיל שאתה מעריץ את דעתו ואתה אוהב לבלות איתו.
 4. 4
  ציין את האחר המשמעותי שלך, אם יש לך אחד, כדי להראות שאתה לא מעוניין לצאת. אחת הדרכים הטובות ביותר להבהיר כי התאריך אפלטוני היא לדבר על האדם שאתה באמת יוצא איתו. גם אם אינך רואה מישהו כרגע, אתה יכול להרגיש בנוח מספיק כדי להזכיר שאתה לא מעוניין לצאת עם היכרויות, אם כי אתה צריך לראות איך השיחה מתנהלת. כמה דרכים להיות עדינות כוללות:
  • "אתה אוהב את הלהקה ההיא? גם חברה שלי אוהבת אותם!"
  • "היית מסתדר נהדר עם ____, אשמח שתפגוש אותה."
  • כדאי לשאול גם על חיי האהבה שלה - לשאול "על מי אתה מוחץ?" או "מזל שיש למצוא גבר חדש?" יראה שאתה רק רכילות של חבר.
 5. 5
  שמור על תוכניות רופפות. אם אתה נתקל בחברים אחרים, לך הצטרף אליהם. אם היא מציעה למשהו אחר לעשות, או שאתה משנה את דעתך, המשך עם הזרם. אל תדאג לשמור על דברים מושלמים או "להריץ" את התאריך בצורה טובה. מדובר בסך הכל בשני חברים שמסתובבים, וחשיבה מוגזמת על דברים נוטה לתת רושם של דייט "אמיתי".
  • אל תזמין אותה לחזור למקום שלך, במיוחד אם אתה רק מכיר אחד את השני.
כשאתה מבקש ממנה לצאת לדייט האפלטוני
כשאתה מבקש ממנה לצאת לדייט האפלטוני, אמור לה להודיע גם לחבריה.

שיטה 3 מתוך 3: ניהול תחושות משתנות

 1. 1
  קבע היכן אתה עומד בקשר רומנטי פוטנציאלי. האם אתה רוצה להכיר אותה טוב יותר בתקווה לצאת עם הקו, או שאתה רוצה לשמור על דברים ידידותיים? שניהם בסדר גמור, אבל כדאי שתקדיש קצת זמן לחשוב על זה, במיוחד אם נראה שהיא מפתחת רגשות או רוצה יותר. היו כנים עם עצמכם, ועם מה שאתם רוצים, וזה יהיה הרבה יותר קל לטפל ולשנות רגשות.
 2. 2
  שמרו על הגבולות שלכם. מגיע שלב שבו, אלא אם כן אתה מחפש להתקדם לרומנטיקה, אתה פשוט תצטרך להסתובב עם אנשים אחרים. קו זה שונה עבור כולם, והרבה תלוי בגבולות האישיים שלך. עם זאת, כמה כללי יסוד טובים כוללים:
  • ללא מגע מיני מכל סוג שהוא, כולל נשיקות. זה חשוב במיוחד כששותים, מכיוון ש"התחברות הידידותית "נשמעת רעיון הרבה יותר טוב ממה שהוא.
  • ראה אנשים אחרים משני המינים. קבוצת חברים גדולה ומגוונת יכולה למנוע מכם להיות תלויים מדי אחד בשני.
  • היו כנים, במיוחד אם אחד מכם מפתח רגשות. אחיזה והסתרה של דברים נוטה לתת לתחושות להתעופף ולצמוח עד שהן הרבה יותר קשות לניהול.
 3. 3
  הסתובב בקבוצות, לא רק אחד על אחד. דייטים רומנטיים הם כמעט ענייני שני אנשים, אך חברים אפלטוניים נוטים לבלות בקבוצות. זה לא אומר שאתה לא יכול לבקש מנערה באופן פלטוני בעצמה. במקום זאת, אתה צריך להרגיש בנוח להסתובב גם עם אחרים ולשלוח את המסר שאתה מעוניין כחברים, ולא כשותפים.
  • הזמנתה לאירועים קבוצתיים מראה שהיא חלק מהחבורה - חברה מוערכת במקום מישהו מיוחד.
 4. 4
  דעו כי הפיתוי המזדמן אינו אומר שאינכם יכולים להיות חברים יותר. מעצם הגדרתם, חברים אפלטוניים הם אלה שיכולים לקיים יחסי מין אך אינם מקיימים. אז זה טבעי שתרגיש מדי פעם ניצוץ של משהו נוסף, גם אם אתה לא רוצה להמשיך בו. זה בסדר, כל עוד אתה נשאר ישר עם עצמך.
  • שאל תמיד, "האם להיכנע לפיתוי הזה כדאי לאבד את החברות שלי?"
  • אם אתה מרגיש שהיא מתעניינת, או מפלרטטת, אל תפלרטט חזרה. אתה לא צריך לומר שום דבר על זה, אבל אתה לא צריך לסבול את ההתנהגות אלא אם כן אתה רוצה לשלוח אותות מעורבים.

טיפים

 • בריקוד, התקרב לילדה. חייכו ואמרו: "היי, אתה רוצה לרקוד?" קח אותה לריקוד, ותעזוב ברמה טובה. זה קל כמו זה!
 • רעיון טוב יהיה להזמין אנשים אחרים, כך שזה לא רק אתה והיא.
 • כשאתה שואל אותה בצורה ידידותית, וודא שהוא ידידותי ולא מסורבל.
 • כמו כן, אם אתה רוצה להיות חבר שלה, נסה להוסיף אותה באתר רשת חברתית כמו Tumblr או Facebook. זה מבסס אותך כאדם ידידותי ממש ליד המחבט, ורוב הבנות לא יסרבו להזמין חבר.
ככל שתשמור יותר על דברים ידידותיים באופן כללי
ככל שתשמור יותר על דברים ידידותיים באופן כללי, כך אתה תלך יותר אפלטוני כשתבקש ממנה לצאת.

אזהרות

 • היא עדיין עשויה לחשוב שאתה מבקש ממנה לצאת. אם אתם מכירים אותה וחברים טובים איתה, נסו למצוא דרך לעבור אליה מבלי לפגוע בה או בעצמכם.
 • וודא שאתה מסביר לה שאתה רק רוצה להישאר חברים. בדרך כלל היא תבין, אם כי היא עלולה להתאכזב מעט. הקפד לעשות זאת בצורה חביבה וארצית, תוך התחשבות בכל מה שאתה יודע על רגשותיה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail