כיצד להימנע מאסון היכרויות מקוון (לנשים)?

אתה יכול לצמצם את מאגר המשחקים הפוטנציאליים מבלי שתצטרך לצאת מהבית
בטח שהיכרויות ברשת כוללות את נקודות השיא שלה, אתה יכול לצמצם את מאגר המשחקים הפוטנציאליים מבלי שתצטרך לצאת מהבית.

לאלו מכם שהפסיקו לסמוך כל כך הרבה על גורל ומפגשים מקריים, כנראה שפניתם כבר לדייטים מקוונים. היכרויות ברשת אינן דבר חדש. הרבה אנשים עושים את זה. אם אתה קורא את זה, אתה חושב לעשות זאת גם. בטח שהיכרויות ברשת כוללות את נקודות השיא שלה, אתה יכול לצמצם את מאגר המשחקים הפוטנציאליים מבלי שתצטרך לצאת מהבית. למרבה הצער, היכרויות מקוונות יכולות להיות עם החסרונות שלה, במיוחד כשאתה בסדר. אז הנה מדריך פשוט "כיצד לבצע" כדי למנוע את אסון הדייטים הבא שלך.

צעדים

 1. 1
  וודא שאתה רוצה לצאת לדייט באינטרנט.
 2. 2
  שמור על פרופיל פשוט. היכרויות מקוונות מאפשרות לך לרשום בדיוק מה שאתה רוצה. עם זאת, אל תיסחף יותר מדי וכתוב 10 עמודים ממה שאתה מחפש. לא רק המודעה שלך תהיה ממש ספציפית במה שמקובל ולא מתקבל על הדעת, אלא שתישמע רדודה להחריד.
 3. 3
  להבין שמראה יכול להטעות. לפעמים חבר'ה יכולים לשלוח לך תמונות שצולמו שנים לפני כן, או שהם ישלחו לך אחת מאלף שם הם נראים "רגילים". בחורים רבים בעלי כישורי מחשב מתקדמים מייפים את תמונותיהם, מה שהופך את הסנטר הכפול להיעלם והשרירים מוגדרים יותר. גרוע מכך היא תמונה שהיא אפילו לא אותם מלכתחילה.
 4. 4
  לקרוא בין השורות. אם לאדם שאתה חושב עליו אין מה להראות מלבד שרירי הבטן הקשים שלו, יש בו משהו לא בסדר. אם אתה לא רואה דבר מלבד שרירי הבטן הקשים שלהם, יש לך משהו לא בסדר. אם אתה מסכים לפגוש אותם ללא כל ידיעה מי הם, אתה רק מגדיר את עצמך לאכזבה.
  אז הנה מדריך פשוט "כיצד לבצע" כדי למנוע את אסון הדייטים הבא שלך
  אז הנה מדריך פשוט "כיצד לבצע" כדי למנוע את אסון הדייטים הבא שלך.
 5. 5
  אל תטעה בקלות. אם כן, אל תברח ואל תתרץ איזה תירוץ נורא לעזוב. להיות נחמד, להישאר ולשוחח.
 6. 6
  מדברים על דברים מעניינים. אם הדייט שלך לא קיים, יש לך את כל הסיבות לעזוב מכיוון שככל שהוא יתחיל לנטרל יותר על חסרונותיו, כך תתחיל לשנוא את עצמך על שהיית.
 7. 7
  עונד שעון. זה לא רק אביזר שמתאים לתלבושת שלך, אלא הכרטיס שלך לצאת מהכלא. כאשר מתעוררות בעיות, אתה יכול להשתמש בשעון שלך לטובתך. במקום להיות גס רוח ולבדוק את הטלפון הסלולרי שלך, אתה יכול לבדוק כלאחר יד את השעון בשעון שלך ולהגיד להם בנימוס מתי זה "הזמן ללכת". סטיב יהיה רק עוד אדם שתוכל להגיש לרולודקס שלך של חוויות היכרויות גרועות, בעוד השעון שלך ימשיך להיות לצידך. השעון שלך: איש הכנף שלך. הצהרת האופנה שלך. השעון שלך. אז כשיוצאים מהבית, אל תשכחו את זה.

שאלות ותשובות

 • האם עלי להחליף אתרים אם האתר הנוכחי שלי אינו מציע אפשרויות רבות שאני מעוניין בהן?
  כן! הצטרפות לאתר היכרויות מקוון אחר (או אפילו כמה) מכפיל בעצם (משולשים וכו ') את הסיכויים שלך, כך שתרגיש חופשי לעשות זאת.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail