איך מזהים חתול ספינקס?

כדי לזהות חתול ספינקס, חפש חתול חסר שיער עם עור מקומט בראשו ובגופו. כדאי גם לחפש ראש קטן ואוזניים גדולות באופן לא פרופורציונלי. לחתולי ספינקס יש גם עיניים גדולות בצורת לימון ורגליים אחוריות ארוכות, אז שימו לב גם לאלה. מכיוון שחתולי ספינקס הם בדרך כלל ידידותיים וחיבה, חפש חתול שאוהב חברות. לקבלת טיפים נוספים, כולל כיצד לבצע בדיקת DNA לזיהוי חתול ספניקס, המשך לקרוא!

כדי לזהות חתול ספינקס
כדי לזהות חתול ספינקס, חפש חתול חסר שיער עם עור מקומט בראשו ובגופו.

הספינקס הוא זן חתולים ייחודי המכונה לעתים קרובות החתול חסר השיער. מעילו המושך את העין עשוי לגרום לחתול להיראות עירום, אך למעשה יש לו כיסוי פוך שהופך אותו לרך וחם. אם אתה מנסה לזהות חתול ספינקס, עליך לבחון גם את המאפיינים הפיזיים שלו ואת תכונות האישיות הייחודיות שלו. זהו חתול פעיל וחיבה שאוהב תשומת לב מצד בני משפחתו. שילוב של המראה הייחודי ואישיותו הופכים את גזע החתול הזה לזיהוי מאוד.

חלק 1 מתוך 3: זיהוי מאפיינים פיזיים

 1. 1
  חפש מעיל ספינקס. הספינקס מכונה לפעמים החתול חסר השיער. עם זאת, המעיל של החתול הזה יכול לנוע בכל מקום החל מכיסוי קצר מאוד של פרווה ועד בכלל. זה נגרם על ידי מוטציה גנטית טבעית. יש לו קצת שיער עדין סביב האף, גם כשאין פרווה בשום מקום אחר על גופו של החתול.
  • עור החתול מקומט מאוד, גם בראש וגם בגוף.
  • עור החתול עשוי להיות מגוון צבעים ועליו מגוון דוגמאות. אין צבע או תבנית אופייניים על עורו של ספינקס.
 2. 2
  העריך את ראש החתול. ראשו של הספינקס נראה מאוד ייחודי. יש לו גולגולת קטנה אך אוזניים גדולות מאוד לגודל גופו. ראשו של החתול ארוך מעט מכפי שהוא רחב, ומעניק לו מראה דמוי טריז כללי.
  • לספינקס יש עצמות לחיים בולטות שמדגישות את עיניו הגדולות.
  • אין בו גם זיפים אלא אזורי כריתת זיפים בולטים.
 3. 3
  זיהוי עיני הספינקס. העיניים על ספינקס גדולות מאוד, מרוחקות זו מזו, ולימניות. הם מגיעים לנקודה מכל צד ונקודות אלה מיושרות עם בסיס אוזני החתול.
  • לספינקס יכול להיות מגוון רחב של צבעי עיניים, כולל חום, כחול, ירוק וצהוב.
  הספינקס הוא זן חתולים ייחודי המכונה לעתים קרובות החתול חסר השיער
  הספינקס הוא זן חתולים ייחודי המכונה לעתים קרובות החתול חסר השיער.
 4. 4
  חפש גוף בינוני. ספינקס הוא חתול חסון וחזק עם מבנה בינוני ובדרך כלל פרופורציונלי. החזה שלו יציב ורחב ויש לו בטן מלאה ועגולה. בסך הכל, החתול בינוני בגודל ובאורך, עם מבנה שרירי נעים.
  • לחתול זה יש גם חזה מעוגל ושרירי.
 5. 5
  העריך אם רגלי הגב של החתול ארוכות יותר מקדימה. אחד המאפיינים הייחודיים של ספינקס הוא שרגליו האחוריות ארוכות מעט מהרגליים הקדמיות. ניתן לראות זאת בקלות כאשר החתול עומד זקוף לחלוטין.
  • הן הקדמיות והן הרגליים האחוריות הן שריריות אך יש עליהן קמטי עור.

חלק 2 מתוך 3: זיהוי התנהגות ספינקס

 1. 1
  זהה נטייה חיבה. הספינקס ידוע כחיבה מאוד לבני משפחתו. לעתים קרובות הוא בוחר להתכרבל איתם בכל פעם שמותר. עם זאת, טבע חיבה זה עשוי להיות שילוב של החתול המחפש חום ומחפש חיבה.
  • אם יש לך ספינקס, סביר להניח שהחתול שלך ירצה לשכב איתך בלילה. הם מתכרבלים מתחת לכיסויים ויוצרים חום רב, ממש כמו בקבוק מים חמים.
 2. 2
  חפש אישיות ידידותית. הספינקס בדרך כלל סקרן וידידותי עם אנשים חדשים. זוהי תכונה טובה במיוחד עבור גזע זה מכיוון שהוא זוכה לתשומת לב לאן שהיא הולכת בשל המראה הייחודי שלה. אם החתול שלך אוהב להכיר אנשים חדשים, זה יכול להיות ספינקס.
  • באופן כללי, ידידותיות זו מקלה על הטיפול בחתול בתערוכות חתולים או במשרד הווטרינרי. זה גם הופך אותם לחתולי טיפול טובים.
  כולל כיצד לבצע בדיקת DNA לזיהוי חתול ספניקס
  לקבלת טיפים נוספים, כולל כיצד לבצע בדיקת DNA לזיהוי חתול ספניקס, המשך לקרוא!
 3. 3
  הכירו בצורך חברות. הספינקס הוא חתול חברתי שאסור להשאיר אותו לבד לפרקי זמן ארוכים. סביר להניח שאם יש לך ספינקס, יש לך גם צל שעוקב אחריך בכל מקום שאתה הולך.
  • הספינקס עושה הכי טוב כשיש לו חברה, אז כדאי שיהיו לך כמה מהם אם תצטרך להשאיר את החתול לבד במהלך היום. קיום בן זוג יאפשר לחתול להיות עם מישהו לשחק ולהתכרבל איתו כשאתה לא נמצא.
  • אם יש לך חתולים אחרים בבית, ודא שהציפורניים שלהם גזוזות באופן קבוע כדי שלא יפגעו בטעות בספינקס שלך במהלך משחק רגיל.
 4. 4
  הערך את האנרגיה והשכל של החתול. חתולי ספינקס הם חתולים מאוד חכמים ונמרצים. הם אוהבים לשחק ויכולים לגרום לגירוי רב מצעצועי פאזל וצעצועים אחרים הדורשים אתגר ומיומנות מסוימים.
  • אינטלקט ואנרגיה זו יכולים להוביל את החתול הזה לחקור את כל אזורי הבית שלך. לא נדיר למצוא את הספינקס שלך על גבי דלת פתוחה או עובר על מדף החלון הגבוה.

חלק 3 מתוך 3: קבלת אימות גזע

 1. 1
  שאל את הווטרינר שלך לגבי גזע החתול. אם אתה תוהה לגבי גזע החתול שלך, מומלץ לשאול את הווטרינר שלך. זהו המומחה היחיד לחיות מחמד שתוכלו לקיים איתו קשר באופן קבוע, אז נצלו את הידע שלהם.
  • מכיוון שהספינקס הוא זן כה ייחודי, סביר להניח שהווטרינר שלך יוכל לזהות אותו בקלות.
  אם אתה מנסה לזהות חתול ספינקס
  אם אתה מנסה לזהות חתול ספינקס, עליך לבחון גם את המאפיינים הפיזיים שלו ואת תכונות האישיות הייחודיות שלו.
 2. 2
  דבר עם מגדל מכובד. על מנת לקבל אימות של זן ספינקס, שוחח עם מישהו שמגדל אותם באופן קבוע. מגדל אמור להיות מסוגל לזהות את החתול רק על ידי הסתכלות בתמונות ודיון איתך על אישיות החתול. אם אתה חושב שיש לך ספינקס, פנה למגדל חתולי ספינקס ושאל אם הוא ישקול להתייעץ איתך לגבי החתול שלך.
  • חפש רשימה של מגדלים מכובדים באתרי עמותות חתולים ארציות או קבוצות הערכה לגזעים. לעתים קרובות יש להם רשימות של מגדלים מכובדים.
 3. 3
  בצע בדיקת DNA. אימות הגזע היסודי ביותר שתוכלו לקבל הוא באמצעות בדיקת DNA. בדיקות ה- DNA הזמינות לחיות מחמד יכולות לזהות גזעים, כמו גם הפרעות גנטיות ובעיות. כדי לבצע בדיקת DNA תצטרך למצוא חברה מכובדת שעושה אותם, שהחברה הזו תשלח לך ערכת בדיקה ואז תשלח את הערכה בחזרה לחברה ברגע שתאסוף דגימת רוק מהחתול שלך. החברה תשלח אליך את תוצאות החתול שלך.
  • ישנן מגוון חברות שעושות בדיקות DNA לחיות מחמד. כולם גובים עמלה, לכן השוו מחירים וביקורות מקוונות על שירותיהם כדי למצוא את החברה המתאימה לכם.
  • אתה יכול גם לבקש מהווטרינר שלך לקחת דגימת דם. הווטרינר ישלח את הדגימה למעבדה לבדיקה.

תגובות (2)

 • kerlukeadrianna
  אני עושה מחקר על חתולי ספינקס ועל הגזע המיוחד, הידידותי ביותר, המדהים והיפה ביותר. יש לי ספינקס תינוקת בשם עדה. עדיין הרבה ללמוד על זה. עלי להשקיע מאמצים רבים בכדי לטפל בחתול התינוק המדהים הזה כשיש לי חיים עמוסים מאוד. אני מנצל את המיטב. נהנית, היא לחוצה, מתנה מיוחדת! בזכות המאמר עם מידע שימושי מאוד אני נאור. הרבה תודות!
 • domenica09
  זהו מאמר פנטסטי עם כל כך הרבה מידע שניתן להבין בקלות על ידי כל אחד.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail