איך מנקים קיוריג עם חומץ?

כדי לנקות את Keurig בחומץ, התחל על ידי מילוי המאגר בחלקים שווים של חומץ לבן ומים. לאחר מכן הניחו ספל קפה על מגש הטפטוף והתחילו את מחזור הבישול. בסיום, זרוק את ספל הקפה וחזור עליו. המשך לעשות זאת עד שתשתמש בכל מי החומץ. לאחר מכן זרוק את מי החומץ שנותרו ומלא את המאגר במים נקיים. לסיום, הפעל מחזור בישול נוסף כדי לשטוף את שאריות החומץ. אם אתה רוצה ללמוד כיצד לנקות את המשטחים החיצוניים של Keurig שלך, המשך לקרוא את המאמר!

התחל על ידי מילוי המאגר בחלקים שווים של חומץ לבן ומים
כדי לנקות את Keurig בחומץ, התחל על ידי מילוי המאגר בחלקים שווים של חומץ לבן ומים.

Keurigs יכול לצבור פסולת על החלקים החיצוניים והפנימיים שלהם לאורך זמן. כדי לנקות את Keurig כראוי, התחל על ידי ניגוב החלק החיצוני ושטיפת החלקים הנשלפים על בסיס שבועי באמצעות פתרון לניקוי חומץ. הסר את הסילוק של המכונה שלך על ידי הוספת תערובת חומץ ומים 50-50 ישירות למאגר והפעלת סדרת מחזורי בישול. ניקוי עמוק יותר זה יכול להיעשות כמה פעמים בשנה ויביא לביצועי מכונה טובים יותר ולקפה נקי יותר.

שיטה 1 מתוך 3: ניקוי משטח

 1. 1
  נתק את המחשב מהחשמל. התחל על ידי ניתוק מלא של Keurig מספק החשמל. אינך רוצה להסתכן בפגיעה במכשיר בזמן עבודה עם מים.
 2. 2
  הסר את כל החלקים הנשלפים. תלוי בדגם Keurig שלך, אתה אמור להיות מסוגל להסיר את מאגר המים הקרים, המכסה, מגש הטפטוף והכיסוי, את בעל כוס K ומשפך. היזהר מהסרת מחזיק כוס K ומשפך מכיוון שיש מחט בקרבת מקום. פשוט תפסו את המחזיק משני הצדדים והתנודדו בעדינות עד שהוא משתחרר.
 3. 3
  שוטפים את החלקים הנשלפים. הכנס את הרכיבים לכיור מלא מים חמים וסבון. כפית נוזל כלים צריכה להספיק. תן להם לשבת ולהשרות בזמן שאתה משלים את שאר השטח שלך נקי. אם לא ניקיתם את Keurig זה זמן מה, תוכלו גם לקרצף את החלקים בעזרת ספוג או מטלית רכה ונקייה.
  • אם במאגר שלך יש מים שיושבים עליו, קדימה ורוקן את זה לפני שאתה מניח אותו בכיור. נצלו הזדמנות זו להשליך גם כל תרמילים משומשים שיושבים בסביבה.
 4. 4
  ייבש את החלקים הנשלפים. לאחר שסיימתם להשרות אותם, שטפו מים מכל חלק ואפשרו להם להתייבש באוויר על מגבת נקייה. אם אתם ממהרים, תוכלו לייבש כל חלק עם מגבת ללא מוך. עם זאת, עדיף לייבש רק את המאגר ואת המכסה באוויר, כדי למנוע הדבקת מוך לאותם משטחים.
  לאחר מכן זרוק את מי החומץ שנותרו ומלא את המאגר במים נקיים
  לאחר מכן זרוק את מי החומץ שנותרו ומלא את המאגר במים נקיים.
 5. 5
  נקו את המחט. כעת אתה אמור להיות מסוגל לראות את המחט שמנקבת את כוסות ה- K שלך ומאפשרת זרימת נוזלים. קבל מהדק נייר גדול והפעל לחץ עד שהקצה היחיד ישתחרר. דחפו לאט את הקצה החופשי הזה לתוך חורי המחט. הזז את המהדק מעט מעט כדי לשחרר את הלכלוך ואז שלף אותו באיטיות.
 6. 6
  לשפשף כל אזורים קשים עם מברשת שיניים. קח מברשת שיניים בעלת זיפים רכים וטבל אותה בתערובת חומץ ומים של 50-50. צחצחו קלות את כל הנקודות בהן אתם רואים שטחי קפה. שימו לב במיוחד לאזורים ממש סביב מכלול המחט.
  • הסרת שטחים אלה חשובה מכיוון שהם יכולים להצטבר לאורך זמן ולהוביל לסתימות ולעצירות.
 7. 7
  נגב את החלק החיצוני. קבל מטלית רכה וטובל אותה בתערובת 50-50 מים וחומץ. סחטו את עודפי הנוזלים עד שהמטלית לחה ואז הברשו אותה מעל המעטפת החיצונית של ה- Keurig. יש לשפשף בחוזקה כנגד כל האזורים הלבנים, מכיוון שהדבר מעיד על מרבצי מים קשים.
  • מומלץ לעשות לפחות משטח ניגוב של המכונה פעם בשבוע.

שיטה 2 מתוך 3: הסרת אבנית מהקיוריג

 1. 1
  הפעל את keurig שלך. חבר את Keurig שלך וודא שהחשמל פועל. כבה גם את פונקציית כיבוי אוטומטי כדי למנוע מכיבתה לכבות את הניקוי באמצע.
 2. 2
  יוצקים את תערובת החומץ למאגר. הוסף 50-50 חומץ ותערובת מים מזוקקים למאגר. המשך עד שתגיע לשורת המילוי המקסימלית. אל תוסיף כוס K לאחר שלב זה, אין צורך בכך שהמכונה שלך תתבשל ישירות מהמאגר. תראה את אור המים נדלק המציין שהמכונה שלך מוכנה לבישול.
  • חשוב להשתמש במים מזוקקים בלבד, מכיוון שהדבר ימנע התהוות משקעים נוספים של מים קשים במהלך תהליך הניקוי.
  • אם Keurig שלך מסרב לרוץ בלי תרמיל במקום, קדימה ושם ריק ריק. זה לא ישפיע על תהליך הניקוי.
 3. 3
  מסננים לספל הקפה. לפני שתתחיל את מחזור הבישול, הגדר ספל קפה קרמי באמצע מגש הטפטוף. לאחר מכן בחר את מחזור הבישול המשמעותי ביותר והמשיך. הנוזל יתנקז לתוך הספל ויהיה חם למדי, אז שימו לב לידיים.
  הסר את הסילוק של המכונה על ידי הוספת תערובת חומץ ומים 50-50 ישירות למאגר והפעלת סדרת מחזורי בישול
  הסר את הסילוק של המכונה על ידי הוספת תערובת חומץ ומים 50-50 ישירות למאגר והפעלת סדרת מחזורי בישול.
 4. 4
  חזור על המחזור, לפי הצורך. המשך לנקז את הספל שלך ושמור על מחזור הבישול עד שהמאגר מציין שיש צורך במים נוספים. בשלב זה, ניתן להוסיף עוד מתערובת החומץ או לתת למכונה לשבת כמה שעות לפני ביצוע ניקוז ושטיפה אחרונה.
 5. 5
  הפעל מחזור אחרון עם מים מסוננים. זרוק את כל תמיסת החומץ שנותרה במאגר בכיור. מלא את המאגר במים טריים ומזוקקים. הפעל מחזור נוסף, והשתמש בספל פעם נוספת כדי לתפוס את הבריחה. זה גם יעזור להפיג חלק מריח החומץ מהמכונה שלך.
  • אם אינך בטוח אם Keurig שלך באמת נקי מחומץ, הוסף קורט סודה לשתיה לספל הקפה שבו אתה משתמש לניקוז. אם יש תגובה תוססת, בצע לחלוט מים אחר.
 6. 6
  חזור על תהליך זה כל שלושה עד שישה חודשים. אם תסיר את הסילוק בתזמון זה, תמנע הצטברות משקעים וחיידקים במים קשים. זה יגרום למכונה שלך להחזיק זמן רב יותר והקפה שלך עשוי אפילו לטעום טוב יותר. הגדר אזעקה בטלפון שלך או רשום ביומן נייר כדי להתריע בפניך כאשר מתוזמן עוד אבנית.
  טיפ מומחה

  המומחה שלנו מסכים: הסר את הסילוק של Keurig שלך לפחות כל 6 חודשים. יהיה עליך להסיר את האבנית כל 3-6 חודשים או בכל פעם שתבחין בהצטברות אבנית, שנראית כמו כתמים מסותתים לבנים. ככל שהמים שלך קשים יותר, כך תצטרך להסיר את הסרת אבנית, אלא אם כן אתה משתמש במים מזוקקים או בבקבוקים במאגר מי הקפה שלך.

שיטה 3 מתוך 3: שמירה על keurig שלך

 1. 1
  פעל לפי הוראות היצרן. כאשר אתה מקבל לראשונה את Keurig, קרא בעיון את מדריך ההוראות. שימו לב במיוחד לכל אזהרות הניקיון. תוכל גם למצוא עותק דיגיטלי של המדריך שלך באתר Keurig.
 2. 2
  נקו לאחר כל שימוש. כשתסיים להתבשל, הסר את כוס ה- K שהוצאת וזרק אותה. נגבו את כל קפה הקפה שנשפך במגבת נייר לחה. ריקון המאגר מעת לעת ורק שימוש בכוס נקייה למילויו יעזור לשמור על המכונה בצורה חלקה.
 3. 3
  עשו ניקוי עמוק על בסיס קבוע. יש להסיר את רוב Keurigs לפחות כל חצי שנה, אם כי לוח זמנים של שלושה חודשים עדיף. שמירה על לוח הזמנים הזה תגרום למכונתכם לבצע ביצועים טובים יותר ותשמור על קפה נקי ממזהמים.
  התחל על ידי ניגוב החלק החיצוני ושטיפת החלקים הנשלפים על בסיס שבועי באמצעות פתרון לניקוי חומץ
  כדי לנקות את Keurig כראוי, התחל על ידי ניגוב החלק החיצוני ושטיפת החלקים הנשלפים על בסיס שבועי באמצעות פתרון לניקוי חומץ.
 4. 4
  נקי גם לפי הצורך. אם אתה מתיז משהו על בסיס Keurig שלך, אחז במגבת לחה ונגב אותו מייד. ביצוע תחזוקה יומית קבועה והקפדה על נזילות יכולים להקל על ניקוי החלק החיצוני של ה- Keurig.

טיפים

 • אם Keurig שלך לא ישתמש במשך שבוע ויותר, קדימה ורוקן את המאגר כדי למנוע יצירת משקעים מינרליים מגעילים.
 • יש אנשים שאוהבים להוסיף כמה טיפות של שמנים אתריים, כמו לימון או תפוז, לתערובת החומץ והמים. זה יכול לעזור בהעלמת חלק מריח החומץ.

אזהרות

 • אם יש לך משקעים מינרליים קשים, זה עשוי להיות מפתה להשתמש בחומץ ישר כפתרון להסרת אבנית. עם זאת, עבור כמה Keurigs, החומצות בחומץ מרוכז יכולות לפגוע במכונה.

דברים שתזדקק להם

 • חומץ
 • מים מזוקקים
 • נוזל לשטיפת כלים
 • מגבת ללא מוך
 • מברשת שנים
 • ספל קפה
 • אטב
 • ספוג
 • סודה לשתייה (לא חובה)

שאלות ותשובות

 • מה דעתך על חומץ תפוחים?
  חומץ תפוחים יכול להכתים את מכונת ה- Keurig שלך. פשוט השתמשו בחומץ לבן רגיל.
 • האם עלי להשתמש בחומץ ניקוי או בחומץ רגיל?
  אתה יכול להשיג תוצאות טובות מאחד מהם.
 • לאחר שסירתי את אבקתי מכונת Keurig, הקפה שלי רק בישלתי הוא סמיך וסתום. יש עצות?
  האם עברת את תהליך השטיפה 12 פעמים לפחות (12 כוסות גדולות בשווי מים נקיים לאחר התמיסה)? יתכן שתצטרך למלא את מאגר המים כמה פעמים. זה אמור לשטוף את המאזניים שהסרת את הסרתם (משקעי סידן) כמו גם את התמיסה השיורית. אתה רוצה להקפיד לא להשתמש בתרמילים במהלך תהליך השטיפה, אלא רק במים. הגושים הם ככל הנראה הסידן ו / או תמיסת הסרת האבנית. ניתן גם להשתמש בחומץ לבן לניקוי / הסרת אבנית. שוב, תצטרך לשטוף היטב על ידי הזרמת כ 12 כוסות מים גדולות כדי שלא יהיה טעם של חומץ או לקבל גושים. גם דרך זו זולה יותר!

תגובות (5)

 • gradyzechariah
  הניסיון הראשון שלי להסרת אבנית. המדריך גורם לי להיות בטוח. ההוראות והתמונות ברורות ומובנות.
 • maxrose
  זה עזר כי אין לי זמן לקנות את תמיסת הגודל מחדש וחומץ בכל מקרה נהדר. הקפה שלי טוב יותר! תודה.
 • cpowlowski
  לא ידעתי שכמה חלקים יכולים לצאת.
 • holmesjeremy
  ההוראות ברורות מאוד. המאמר הראה גם דרכים שונות להסרת אבנית של Keurig. הוראות מפורטות שלב אחר שלב לכל סוג Keurig; הייתי צריך שזה יהיה כך, אם אם אשכח צעד, אז פשוט אוכל לחזור להוראות. תודה.
 • murphyashley
  כמה רעיונות חדשים וחכמים בפוסט הזה לא ראיתי קודם שאנסה. אני גם משתמש במנקה אדים ידני סביב המחט והסל כדי לנקות קפה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail