איך לגרום לריהוט של איקאה להראות וינטאג '?

על ידי שיפוץ הרהיטים שלך כדי שייראה וינטאג '
על ידי שיפוץ הרהיטים שלך כדי שייראה וינטאג ', תוכל להתאים את הרהיטים של איקאה לסגנון הבית שלך.

המגוון של איקאה הוא מסוגנן וזול, אך לפעמים שום דבר לא עובר על רהיט עם אותו מראה וינטג 'שחוק ואהוב. מכיוון שריהוטים של איקאה נוטים להראות מודרניים וזולים, לא תמיד יש להם תחושה וינטאגית, כך שהריהוט החדש שלכם עשוי שלא להתאים לאסתטיקה של ביתכם. על ידי שיפוץ הרהיטים שלך כדי שייראה וינטאג ', תוכל להתאים את הרהיטים של איקאה לסגנון הבית שלך.

חלק 1 מתוך 3: שיפוץ זכוכית או רהיטי מתכת

 1. 1
  ריססו את רהיטי המתכת שלכם. החזק את צבע הצבע בכמה סנטימטרים מפני השטח של האובייקט ורסס אותו בשכבות גורפות. הפוך את המעיל הראשון לכל צבע לבחירתך והשני לחום חלוד מלאכותי. לאחר שהגעת למראה המיושן הרצוי, תן לצבע הריסוס שלך להתייבש.
  • כדי לגרום לרהיטים להיראות בלויים עוד יותר, יש לשייף את שולי הרהיטים למטה לאחר ריסוס הצביעה.
  • ניתן לרכוש צבע ריסוס ברוב חנויות המלאכה או שיפוץ הבית.
  • צבע ספריי זהב במיוחד יכול להוסיף תחושה ישנה ומלכותית יותר לרהיטים. ניתן לרסס לצבוע את כל החלק הזהב או להשתמש בו כדי לייפות חלקים ספציפיים של הרהיטים (כמו הכפתורים, הציפוי או תבנית הכתר).
  • כדי לרסס חלקים ספציפיים מזהב הרהיטים, יש לכסות את כל האזורים שאינכם רוצים לצייר בנייר קראפט ונייר דבק.
 2. 2
  מורחים סרט מגע משיש על גבי שולחנות קפה מזכוכית או מתכת. כדי לגרום לשולחנות קפה להראות מבוגרים וחסונים יותר, הוסיפו שכבת סרט מגע משיש מעל הדף. גזור דף נייר מגע בגודל זהה לחלק העליון של שולחן הקפה והסר את הגב הדבק. הניחו את סרט המגע בזהירות מעל השולחן והחליקו אותו כדי להיפטר מקווים או בועות.
  • ניתן לרכוש נייר קשר משיש באינטרנט או בחנויות רבות לשיפור הבית.
 3. 3
  הוסיפו ידיות לבד כדי שהרהיטים יראו בלויים. הסר את הכפתורים או הידיות הנוכחיים של הרהיטים שלך והחלף אותם בלבד לתחושה רכה ומבוגרת יותר. גזור רצועת לבד לגודל הידית שלך, והשתמש בידית הישנה כמדריך משוער. צרו שני חורים משני צידי הרצועה והדקו אותם על הרהיטים בעזרת מסמרים או ברגים.
  • אתה יכול גם ליצור ידיות עור כחלופה אם אתה רוצה להשתמש בחומר יציב יותר.
  תוכלו גם לקנות רהיטי ישן של איקאה באופן מקוון מהעשורים הקודמים
  לקיצור דרך לריהוט וינטג ', תוכלו גם לקנות רהיטי ישן של איקאה באופן מקוון מהעשורים הקודמים.
 4. 4
  הפוך את רהיטי המתכת שלך לחלודים. בכדי ליישן את רהיטי המתכת במהירות, החלידו אותם עם חומץ, מלח וחמצן. החלדי את המתכת שלך בהדרגה כדי למנוע יישון יתר של הרהיטים שלך ופגיעה בטעות בפונקציונליות שלה.
  • אם אתה מחליט שאתה לא אוהב את המראה של מתכת חלודה, השב אותו בעזרת מסיר חלודה כימי, תמיסה חומצית או אלקטרוליזה. שיטות אלה יכולות לתקן את האובייקט, אך עשויות שלא להחזירו לקדמותו, לכן חשבו היטב לפני שאתם מחלידים את הרהיטים שלכם.

חלק 2 מתוך 3: שיפוץ רהיטי עץ

 1. 1
  הכתם את העץ של הרהיטים שלך. גימור כתם יכול לגרום לרהיטים שלכם להראות מבוגרים יותר ויקרים יותר. מצא את הגימור הנכון לעץ הרהיטים שלך והזמין איש מקצוע או הכתם אותו בעצמך.
  טיפ מומחה

  השתמש ב 3-4 שכבות דקיקות של כתם. ג'ף הוין מצוות ההצלה של הנדימן אומר: "אם אתה מכתים את הרהיטים בעצמך, יש לשייף תחילה את העץ, ואז למרוח את שכבת הכתם הראשונה. המתן עד שכל שכבה תתייבש ואז שיוף שוב לפני שתמרח שכבה נוספת.

 2. 2
  החלף את רגלי העץ של הרהיטים לחתיכות נראות וינטאג'יות יותר. ריהוט של איקאה נוטה להיות בעל רגליים זולות ומראה חדש. רכשו רגלי רהיטים איכותיות יותר באינטרנט או מחנות עתיקות בכדי לגרום לרהיטים שלכם להיראות יקרים יותר.
  • רגלי רהיטי עץ ממתכת או מוכתמות נוטות להיראות מיושנות יותר.
  • למגע וינטאג 'במיוחד, החלף את הרגליים ברגליים מרהיטים עתיקים.
 3. 3
  שקע את הרהיטים בעצמך בפטיש. למראה מבוגר ומבויש, קח פטיש והכין שקעים או שקעים לפני השטח. כדי להוסיף שריטות, גרור חפץ חד כמו בורג על פני העץ.
  • נסו לא להגזים ביישון עצמי של הרהיטים. כמה שריטות ושריטות בטוב טעם ייראו הרבה יותר טוב מאשר רהיטים שנפגעו יתר על המידה.
  • אם לרהיטים שלך יש לכה או כתם, יש לשייף אותם תחילה.
  המגוון של איקאה הוא מסוגנן וזול
  המגוון של איקאה הוא מסוגנן וזול, אבל לפעמים שום דבר לא עובר על רהיט עם אותו מראה וינטג 'שחוק ואהוב.
 4. 4
  התקן פינות פליז בשולי רהיטי עץ. שולחן קפה או ארגז עץ יכולים להיראות וינטאג'ים יותר באופן מובהק עם פינות פליז. רכשו סט של 4 פינות פליז והדביקו או הברגו אותם לרהיטים שלך.
 5. 5
  עטפו את דפנות הכיסא מעץ בחוט. חוט קטן יכול לגרום לכיסאות איקאה מעץ להיראות רכים יותר ושחוקים. עוטפים את החוט היטב בצדי גבו של הכיסא כך שהחוט יישאר צמוד, ואז קשר את הקצוות כדי לאבטח אותו במקומו.
  • חוט עבה יותר נוטה להראות טוב יותר ולהישאר במצב טוב יותר.

חלק 3 מתוך 3: ריפוד בד לקשט

 1. 1
  שפשפו את ריפודי הבד בעזרת נייר זכוכית. נייר זכוכית שאינו בשימוש יכול ללבוש את מארג הבד ולהעניק לו תחושה ישנה ומרוככת יותר. שפשף נייר זכוכית משוחק דק באופן אחיד סביב הבד כדי שהבלאי ייראה טבעי.
  • אם אינך בטוח באיזה חצץ של נייר זכוכית להשתמש, הכנס את הבד שלך לחנות למלאכה או שיפוץ בית ושאל את העובד איזה חצץ נייר זכוכית יעבוד הכי טוב לריכוך אך לא לפגוע בו.
 2. 2
  שים כיסוי על כיסאות או ספות של איקאה. כיסוי להחליק יכול לגרום לרהיטים לא יקרים למראה להיראות ישנים ומתוחכמים יותר. רכשו אביזר להחליק דרך אתר האינטרנט של איקאה או מצאו כיסוי בגודל דומה אצל קמעונאי אחר והתאימו אותו לרהיטים שלכם לצורך תיקון פשוט.
  • רכשו כיסוי ישן בגודל הרהיטים שלכם למראה וינטג 'מיידי.
  מכיוון שריהוטים של איקאה נוטים להראות מודרניים וזולים
  מכיוון שריהוטים של איקאה נוטים להראות מודרניים וזולים, לא תמיד יש להם תחושה וינטאגית, כך שהריהוט החדש שלכם עשוי שלא להתאים לאסתטיקה של ביתכם.
 3. 3
  גיל ריהוט כותנה שחור או לבן בשמש. שטפו את בד הריפוד במים קרים והשאירו אותו להתייבש באור שמש ישיר למשך 2-3 ימים. לאחר מספר ימים, בד לבן אמור להתחיל להצהיב ובד שחור אמור להאפיר לצבע וינטג 'ישן ומזויף.
  • בדוק את תחזית מזג האוויר שלך מבעוד מועד כדי לוודא שתשאיר את הרהיטים בחוץ במזג אוויר טוב.
 4. 4
  נסה כיסויי בד גוססים לתה. אם כיסוי הרהיטים שלך קטן מספיק כדי להשרות, אתה יכול לצבוע אותו כדי להשיג מראה מיושן. מרתיחים סיר מים גדול ומוסיפים 4-6 שקיות תה למים. תנו לתה לצלול עד שהמים הופכים לחום-אדמדם ואז טבלו את כיסוי הבד שלכם בתמיסה עד 10 דקות.
  • אם אתה מעדיף צבע כהה יותר, אתה יכול גם לצבוע את הבד שלך בקפה.

טיפים

 • לקיצור דרך לריהוט וינטג ', תוכלו גם לקנות רהיטי ישן של איקאה באופן מקוון מהעשורים הקודמים.
 • Scruffy לא משתווה לבציר.

אזהרות

 • ביצוע שינויים ברהיטי איקאה שלך עלול לבטל את האחריות שלו. זכור זאת לפני שתתאים את הרהיטים שלך בכל דרך שהיא.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך מעצבים שולחן קפה?
 2. איך לצבוע רהיטי שטיפה?
 3. איך מכינים רהיטי PVC?
 4. איך מורידים כתמי מים מעץ?
 5. כיצד לתקן עור דמוי?
 6. איך רימפי יו"ר?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail