איך להיות מוזרים?

להיות משונה זה הכל להיות אנרגטי, לעשות דברים אחרת, ולא לדאוג למה שאנשים חושבים עליך. אם אתה רוצה להיות מוזר, מצא כמה תחביבים ותחומי עניין ייחודיים, כמו יצירת אמנות מודרנית, גידול דבורים או איסוף בובות. במקום לנהל שיחות חולין משעממות עם אנשים, התחילו שיחות על דברים אקראיים שצצים לכם בראש, מה שיוביל לדיונים מעניינים. נצל כל הזדמנות לעשות משהו אחר, כמו לדלג על הכביש כדי לפגוש את חברך במקום ללכת. נסו להיות חיוביים ואנרגטיים בתדירות האפשרית כדי לגרום לאנשים לחייך סביבכם. כדי להתאים את הסגנון שלך לאישיות שלך, לבש בגדים רועשים וצבעוניים שעושים אותך מאושר. לקבלת טיפים נוספים מאת המחבר המשותף שלנו, כולל כיצד לבחור תסרוקת מוזרה, המשך לקרוא!

איך אהיה מוזר
איך אהיה מוזר?

אנשים מוזרים מתוארים כבלתי רגילים באופן חביב וחביב. כדי לתת אווירה משונה יותר, יתכן שתצטרך לשנות את צורת החשיבה, הלבוש וההתנהלות. הדבר העיקרי שיש לזכור הוא להיות תמיד עצמך וליהנות מדברים שאתה באמת אוהב, גם אם הם לא מובנים היטב. אם אתה מאמץ את הדברים שהופכים אותך לשונה ומתחיל לחשוב בצורה יצירתית יותר, אתה יכול להיות מוזר!

שיטה 1 מתוך 3: בעל חשיבה משונה

 1. 1
  חשוב באופן יצירתי כדי לפתור בעיות או להשלים משימות. חשוב על פתרונות מחוץ לקופסה לבעיות שאתה נתקל בהן. נסו לראות את כל ההיבטים של המצב כדי שתוכלו למצוא פתרונות שאיש לא חשב עליהם קודם. אל תנוח את דעתך על הנחות ישנות. צא נגד מגמות נפוצות ותן למוחך לנדוד למקומות לא צפויים.
  • מדיטציה על רעיונות לפני שתגבש דעה או פתרון.
  • אתה יכול לנהל יומן חלומי כדי לתת לך רעיונות יצירתיים יותר.
 2. 2
  לפתח אינטרסים בדברים ייחודיים וסתומים. בין אם זה סגנון אמנות או מותג תה, אנשים מוזרים שקועים לעיתים קרובות בנישות לא ברורות. חפש באינטרנט דברים שיש בהם כת קטנה ומבצע מחקר עליהם. שקע את עצמך בתחביבים ובנושאים שאנשים רבים אינם מודעים להם.
  • תחביבים ייחודיים יכולים לכלול גידול דבורים, טלאים או איסוף בובות.
 3. 3
  היו נלהבים מכמה סיבות מרכזיות. רוב האנשים המוזרים יושקעו עמוקות בסיבות חשובות כמו צדק סביבתי, זכויות אזרח או זכויות נשים. יש אנשים מוזרים שימצאו נושאים לא ברורים יותר לחנך אנשים. מצא נושא שחשוב לך ותן לכל הסובבים אותך עד כמה אתה נלהב ממנו.
  • נושאים לא ברורים עשויים לכלול שמירת זן נדיר של צמחים באמזונס או דרישה להחזרת השחקן המועדף עליכם בתכנית מדע בדיוני.
  איך אני יכול להיות מוזר בגיל 11
  איך אני יכול להיות מוזר בגיל 11?
 4. 4
  אל תתנהג מזויף בשביל להיות מוזר. אם אתה תמיד מנסה לצאת משונה בכל מחיר, אנשים עשויים למצוא אותך כבלתי מזיק. רוב האנשים המוזרים יתנהגו ויתלבשו איך שהם רוצים, בלי קשר למה שאנשים אחרים חושבים. לעשות דברים שאתה באמת אוהב וללבוש בגדים שגורמים לך להרגיש בנוח. אל תעשו דברים רק כדי שתוכלו להיראות מוזרים יותר.
 5. 5
  שמרו על גישה חיובית. אנשים מוזרים מתוארים לעתים קרובות כשמחים ואנרגטיים. אל תהיה שלילי או שיפוטי. נסה לשמור על גישה חיובית ותראה תמיד את הצד ההפוך של המצב ולא את החיסרון.
  • לדוגמא, אם אתה מתגעגע לרכבת שלך לחופשה אתה יכול להגיד משהו כמו "טוב, לפחות נחמד בחוץ! אנחנו תמיד יכולים לתפוס את הבאה".

שיטה 2 מתוך 3: לעשות דברים משונים

 1. 1
  לנהל שיחות על נושאים אקראיים. אל תעצור את מחשבותיך כשאתה מדבר עם אנשים אחרים, גם אם מחשבותיך עשויות להיראות מוזרות עבור אנשים אחרים. נסו לבחון את כל ההיבטים של השיחה ולרוץ עם הדבר הראשון שנכנס לכם לראש, גם אם זה נראה אקראי או מוזר.
  • למשל, תוכלו לנהל שיחה על יופיים של עצי אפרסק או על האפשרות שחייזרים המציאו את הפירמידות.
 2. 2
  אל תעקוב אחר הקהל. אנשים משונים לא מקפידים על נורמות ויעשו דברים שאנשים אחרים אפילו לא חושבים עליהם. אל תעקוב אחר מגמות או תתיימר לאהוב בגדים, מוזיקאים או סרטים רק בגלל שהם חדשים וכל השאר אוהבים אותם. יחד עם זאת, אתה לא צריך לשנוא דברים רק בגלל שהם פופולריים. האזן למוזיקה וצפה בסרטים שאתה באמת אוהב!
  • למשל, אם כולם משתוללים על אלבום חדש שלא מוצא חן בעיניך, אל תעמיד פנים שאתה אוהב אותו רק כדי להשתלב בו.
 3. 3
  התנהג כמה שיותר גחמני ומקסים. למרות שאתה עלול להתנהג מוזר, אתה לא צריך להיתקל כפוגעני או גס רוח. מוזרות היא להיות מוזרה חביבה, לא מצמררת או רעה. נסה להיראות תמים ובלתי מודע לעולם סביבך. אתה יכול לבהות בחלל, לחלום בהקיץ או להתעלם מרמזים חברתיים.
  אנשים מוזרים שקועים לעיתים קרובות בנישות לא ברורות
  בין אם זה סגנון אמנות או מותג תה, אנשים מוזרים שקועים לעיתים קרובות בנישות לא ברורות.
 4. 4
  עשו את הבלתי צפוי. אנשים משונים לא מקפידים על הנורמות שקבעה החברה. התקרב למצבים ובעיות באופן הנתפס לאנשים אחרים כ"מוזר "או" מוזר ". אם מישהו שואל אותך מדוע עשית משהו חריג, התנהג כאילו זה נורמלי לחלוטין.
  • למשל, אתה יכול לדלג במקום ללכת, או שאתה יכול לזמזם גם אם יש אנשים סביבך.
 5. 5
  צור אמנות ייחודית. צלמו, ציירו תמונות, כתבו שירה, או נגנו בכלי נגינה. נסה סוגים שונים של אמנות וקבע אילו אתה הכי אוהב לעשות. ברגע שאתה מתרגל למדיום מסוים, אל תפחד לדחוק את הגבולות ולעשות דברים שאנשים אחרים לא ניסו.
  • כלים פופולריים בקרב אנשים משונים כוללים את הגיטרה, הבס והיוקוללה.

שיטה 3 מתוך 3: להתלבש משונה

 1. 1
  ללבוש בגדים קלילים ומוזרים. אנשים מוזרים נתפסים כחמודים ותמימים ולא סקסיים. הימנע משמלות בגזרה נמוכה או מדברים שמראים יותר מדי עור. עקוב מגמות אופנת נישה ו להימנע לובש שמלות פורמלית מדי או חליפות.
  • אתה יכול ללבוש שמלות קיצית זורמות או חצאיות ארוכות יותר.
  • דברים כמו צעיפים, מכנסיים קצוצים וסוודרים יכולים גם לגרום לך להיראות מוזרים.
 2. 2
  ללבוש הדפסים ועיצובים רועשים וצבעוניים. התבלט בכל הנוגע לדברים שאתה לובש. ללבוש בגדים עם נקודות, הדפסים של בעלי חיים, או צבעים פרחוניים בהירים. מצא דברים ללבוש שאינם אופנתיים. המטרה היא ללבוש בגדים שגורמים לך להראות מעניין ושונה.
  • צבעים משונים כוללים ירוק עז, צהבהב, ורוד, צהוב וסגול. ערבבו חלקים שונים כך שיתאימו לאישיותכם.
  • אתה יכול ללכת לחנות יד שניה למצוא בגדים.
 3. 3
  לבש אביזרים יוצאי דופן ואמנותיים. ודא כי האביזרים שלך תואמים את התחושה המוזרה של בגדיך. מצא תיקים, תכשיטים ונעליים שהם גם רועשים ויוצאי דופן.
  • אביזרים משונים יכולים לכלול תיק יד בצבעים עזים, משקפי שמש בצורת ייחודיות, או תכשיטים בצורת חתולים או קשתות.
  • אתה יכול גם לחבוש כובע שחוק באופן נדיר כמו פדורה או כומתה.
  אם אתה מאמץ את הדברים שהופכים אותך לשונה ומתחיל לחשוב בצורה יצירתית יותר
  אם אתה מאמץ את הדברים שהופכים אותך לשונה ומתחיל לחשוב בצורה יצירתית יותר, אתה יכול להיות מוזר!
 4. 4
  להתלבש בדברים שעושים אותך מאושר. אל תכניס את עצמך לקופסה בכל מה שקשור לאופנה. בחר בגדים שאתה באמת אוהב, מרגיש בנוח, ולעשות אותך מאושר. עזוב את היותך מודע לעצמי כשמדובר בבגדים שלך.
 5. 5
  צבוע את שיערך או שיהיה לך תסרוקת אלטרנטיבית. כדי להתבלט באמת, צבע את שיערך בצבע לא טבעי כמו סגול או ירוק. אתה יכול אפילו להוסיף כמה פסים. זה ייתן לך מראה אחר ויגיד לאנשים שאתה לא מפחד לפרוץ גבולות ולהיות עצמך. אם למות את השיער שלך זה לא הקטע שלך, אתה יכול לגלח את צדי הראש שלך, לקצץ את השיער או לחבוט בחבטות.

שאלות ותשובות

 • איך אני נהיה אפי?
  אתה יכול להיות אפי בכך שאתה הכי טוב שאתה יכול בכלל שחשוב לך באמת. נסו לא לבזבז זמן על הדברים שלא מעניינים אתכם. שים את האנרגיה שלך ברעיונות, בתחביבים או בבגדים שאתה הכי אוהב. פתח את הסגנון הייחודי שלך והיה עקבי עם זה. אל תפיל את מה שמרגיש שאתה חלק מקבוצה.
 • אני בן 13 ואני קצת חנון. איך אהיה מוזר?
  אתה יכול להתחיל בכוונון לתחומי העניין האמיתיים שלך, לטעום דברים ולצבעים האהובים עליך. אל תפחד להיות עצמך ושונה מהקהל. להיות ייחודי ואיכותי זה בסדר! תהנה עם זה.
 • אני לא יודע איך למצוא את הסגנון האישי שלי! מישהו יכול לעזור?
  התנסו בדברים שונים! ללכת עם חבר לקניון ולנסות חבורה של דברים שונים מאוד. אתה אפילו לא צריך לקנות שום דבר, רק למצוא משהו שאתה אוהב. אל תנסה לתייג את עצמך, מכיוון שאולי אפילו אין לך סגנון, פשוט הגדר אותו כל הזמן! אל תעשו שום דבר דרמטי (צביעת השיער, ביצוע מחדש של חדר / ארון בגדים וכו ') עד שתהיו בטוחים בכך.
 • אני מנסה להיות מוזר. אני בת 11, השיער שלי אדום, אני לובש מגעים אדומים ויש לי גרבי ברכיים. כיצד אוכל להגביר את המשחק שלי?
  ללבוש נעלי ספורט, שרשראות, כובעים, ונסה כמה צבעים חדשים של בגדים כמו כתום, צהוב, סגול וכו 'כדי להגביר את המשחק שלך.
 • איך אני יכול להיות מוזר בגיל 11?
  פשוט תהיה עצמך! ללבוש מה שאתה רוצה, ואל תפחד לערבב ולהתאים אביזרים לא יפים. אופנתי, אבל לא מיינסטרים מדי הוא נהדר, ואפשר לזרוק פה ושם כמה צבעים מטורפים. פיתח גישה מהנה ושיהיה לך כמה חברים ממש טובים שהם ממש משונים כמוך!

תגובות (1)

 • jess84
  באמת חשבתי שאמן אירוני משונה עשה זיוף, לא חשבתי שמישהו ירצה להיות מוזר! גרמת לי לחייך - תודה!
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail